Clicks12

BВП: Панєресі берголіанства та Синод про синодальність

9-10 жовтня 2021 року в Римі повинен розпочатися Синод про синодальність. Через тиждень має початися його поступова реалізація через т.зв. єпископські конференції в окремих країнах.

Постає основне питання: У чому полягає прихована суть цього т.зв. синодального процесу?

1) У скасуванні інституту папства, або в тому, що ним далі зловживатимуть для процесу автогеноциду Церкви?

2) Чи в поступовому переведенні Католицької Церкви до однієї релігії – до антицеркви Нью Ейдж? Для досягнення повної сатанізації світу масони прагнуть запровадити одну владу, одну валюту і одну так звану релігію. Одна всесвітня релігія має виникнути шляхом злиття відступницького християнства з поганством, яке поклоняється демонам і сатані. Початки опоганщення можемо бачити вже в «Nostra aetate» (1965), в апостатичному жесті в Асижі (1986), а його апогей – у Синоді про Амазонію і в подальшій інтронізації демона Пачамами у Ватикані (2019).

Що приховується за т.зв. синодальним процесом? Ми можемо знати це вже наперед, оскільки відомо, хто пропихає цей синодальний процес. Бергольйо не є дійсним папою, бо панєретик не може бути главою Церкви. Бергольйо кілька разів виключив себе з Церкви через єресі, які заперечують її суть. Який дух, такі й плоди. Бергольйо не захищає істини віри, які ведуть до спасіння, але ставить їх під сумнів і ліквідує. Тому цілком зрозуміло, що запланований та реалізований ним синодальний процес є кульмінацією автогеноциду Католицької Церкви, розпочатого Бергольйо ще у 2013 році. У своїй єретичній діяльності він справедливо посилається на ІІ Ватиканський Собор.

Синод про Амазонію та його документи є сукупністю єресей, що пропагують поганство, яке вшановує демонів. Один кардинал так прокоментував ці документи: Це не лише апостазія, але й прямо безумство. Але Бергольйо не зупинився на документах. Він також здійснив конкретний акт публічного відступництва: він очолив магічний обряд з поганськими чародійками та чародіями, а їхнього демона Пачамаму інтронізував у головному соборі св. Петра. Цим публічно насміявся над Першою і найбільшою заповіддю.

Щодо злочинів проти моралі, то Бергольйо пропихає содомію, від якої Святе Письмо перестерігає вогнем дочасним (2 Пт. 2,6) та вічним (Юди 1,7). Замість того, щоб закликати до правдивого покаяння за цей вельми тяжкий гріх і гидоту, Бергольйо добивається його підтвердження офіційним шлюбом!

Бергольйо зізнався, що тривалий час лікувався у психіатричному відділенні. Причиною стало те, що під час державного перевороту в Аргентині він чинив злочини проти дітей політв’язнів.

Найбільша трагедія полягає в тому, що католики настільки сліпі, що в кожній Літургії далі згадують його ім’я як ім’я справжнього папи, хоча він не є ним! Бергольйо – професійний релігійний обманщик.

Щодо синодального процесу, то він маскується так званим прислуханням до Божого народу та консультаціями. Бергольйо вже показав, як він прислухається. У випадку з «Amoris laetitia», коли до нього звернулися з «Дубіа» 4 кардинали, він досі не відповів їм. Подібно він так звано вислухав понад 100 теологів та їхню «Корекцію» – до сьогодні жодної відповіді. Однак цілі вихідні він проводить, вислуховуючи різних сексуальних девіантів, содомітів, транссексуалів...

Окрім публічного ідолопоклонства (тобто заперечення Першої заповіді) та пропаганди содомії, сьогодні він пропагує експериментальну мРНК-вакцинацію, засуджену Нюрнберзьким кодексом. Модифікована РНК-вакцина містить тканину, заживо вирвану з ненародженої дитини перед її вбивством. Це елемент сатанізації! Ця вакцина змінює геном людини, а це бунт проти Бога-Творця! Вона містить наночастинки, тому вже є частиною процесу чіпування людства, від якого Біблія наполегливо застерігає покаранням у вогняному озері! Експериментальна вакцинація сьогодні служить і для запрограмованого геноциду до одного т.зв. золотого мільярда.

Синодальний процес має втілювати для Божого народу єресі берголіанства через єпископські конференції та їхніх вишколених референтів в окремих країнах. Берголіанство заперечує суть християнського віровчення і суть моралі та робить Католицьку Церкву знаряддям сатанинської системи, яка сьогодні пропагує вакцинацію з метою геноциду людства.

Кожен єпископ і кожен священик, якщо хоче спастися, повинен виступити проти берголіанства навіть ціною переслідування та катакомб!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

4.10.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8