uk.news
16

Ще один фаворит Франциска у скрутному становищі

Вікарний єпископ Сантьяго (Чилі) Крістіан Ронкальоло, 52 роки, оголосив, що 5 травня він виїхав на кілька місяців до Іспанії, щоб почати одужання.

Ронкальоло був генеральним вікарієм 77-річного антикатолицького кардинала Аоса. Священик розповів LaTercera.com (12 травня), що у 2019 році він супроводжував заявницю, яка висунула звинувачення проти Ронкальоло та інших священиків у «діяннях сексуального характеру». «Ронкальоло заперечив, що ці нібито події мали місце». У 2020 році надійшла ще одна скарга. Обидві скарги, ймовірно, були помилковими.

Кілька років тому Ронкальоло захворів на рак. У своїй заяві він сказав, що проходить «духовне, психологічне та фізичне зцілення» і що страждає від «зростаючої лабільності характеру, безсоння, втрати пам’яті та розкладання». У лютому 2022 року з'явилися симптоми вигорання.

У травні 2007 року Ронкальоло взяв участь у П’ятій єпископській конференції Латинської Америки в Апаресіді, де він тісно співпрацював з кардиналом Берґольйо, який відіграв на конференції визначну роль.

#newsZysyrgvpbp