Clicks325
Orędzia
1

3 religie ⛪🕌🕍 pod władzami Antychrysta. Kolejny projekt zgłoszony do konkursu architektonicznego: trzy kule połączone są w sercowaty kształt: meczet, synagoga, kościół

Wszystkie te rzeczy wydarzą się — jak przepowiedziane — ponieważ Przedwieczny Ojciec zezwala, aby Jego wrogowie pochłonęli Ciało Jego jednorodzonego Syna ktorym jest ⛪

15 listopada Głowa Kościoła Katolickiego spotkał się po raz szósty z wielkim imamem Ahmadem Muhammadem al-Tayyebem, spadkobiercą Sufi Brotherhood w Górnym Egipcie, i mianował Wielkim Imamem meczetu Al Azhar i rektorem stowarzyszonego Uniwersytetu Al Azhar. Al-Azhar jest najważniejszym kulturalnym centrum sunnickiego islamu, którego jedną z cech jest bycie „mostem inicjacyjnym” między masonerią Wschodu i Zachodu poprzez promowanie sufickiego ezoteryzmu.
Podpisanie dokumentu o bractwie wszystkich ludzi w Abu Dhabi otworzyło otwartą ranę w Kościele katolickim. Niektórzy mówią o „herezji herezji”. Na postawione pytania nie ma jednak odpowiedzi, ponieważ sam szef kościoła samodzielnie opracował i podpisał dokument. Od tego czasu papież Franciszek energicznie rozwija „ducha Abu Dhabi”, dopiero niedawno, samotnie ustanawiając Wysoki Komitet ds. Braterstwa Człowieka, aby wdrożyć treść dokumentu.
Każdy, kto wcześniej uważał, że projekt Domu Jednego w Berlinie był odosobnionym przypadkiem fanatycznych sekciarzy i że Kościół katolicki nie miał z tym nic wspólnego, był w błędzie. Nawet użyteczni idioci i chętni pomocnicy mogą cieszyć się pomysłem i wyobrażać sobie, że w stolicy Niemiec powstanie „coś wyjątkowego na świecie”. W przypadku projektu berlińskiego na czele stoi protestancki pastor, żydowski rabin i muzułmański imam, zaś zwolennicy tak gigantycznego i kosztownego projektu pozostają w ciemności. Nikt nie pyta, jak reprezentatywni są trzej zwolennicy trzech religii. Matka Najświętsza Ostrzega:

Kościół mojego Syna na ziemi przemieni się nie do poznania i zostanie on wymieniony na coś, co nie pochodzi od mojego Syna. Nauczanie Mojego Syna będzie ewoluować krok za krokiem i zostanie ono wywrócone do góry nogami i zastąpione fałszywymi, świeckimi doktrynami.

W każdym Kościele, który deklaruje się, że idzie on śladami Jezusa Chrystusa, nie ma miejsca na nic innego poza Słowem Bożym. Jednak nadejdzie czas, kiedy Kościół Mojego Syna stanie się w wielkim stylu częścią ruchu politycznego i będzie wtedy wiódł rej we wszystkich sprawach świata, ale właśnie Słowu Bożemu nie pozostanie on wierny. Wszystkie te rzeczy wydarzą się — jak przepowiedziane — ponieważ mój Przedwieczny Ojciec zezwala, aby Jego wrogowie pochłonęli Ciało Jego jednorodzonego Syna — niemniej jedynie na pewien czas. Dopuszcza On te wszystkie doświadczenia, aby wypróbować wytrzymałość tych, którzy znają Prawdę i którzy pozostaną wierni Jego Kościołowi; oraz tych, którzy pozbędą się jej na rzecz doktryny ciemności.

Potrzeba czasu, aby nastąpiły te wszystkie zmiany, ale nasiona zostały już posiane. Wszystkie religie zostaną zjednoczone w jedną, a następnie przeistoczą się wraz z rządami w jedną, globalną komórkę i będą wskazywać drogę, dopóki człowiek grzechu nie wkroczy, aby zająć swoje miejsce. Wiele rzeczy zostanie powymienianych na coś innego, dopóki ostatecznie nie uformuje się nowa religia i nie będzie głosić tylko tego, co — z pozoru — będzie służyć dobru wszystkich.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, drogie dzieci, o siłę, aby znieść ból, który to spowoduje. Mój Syn, Jezus Chrystus, wylewa łzy wielkiej boleści ze względu na sposób, w jaki zostanie On zdradzony, oraz ze względu na dusze, które zostaną w ten sposób dla Niego utracone. Do Jego wiernych sług będzie należeć sterowanie łodzią, która utrzyma w kursie Jego Prawdziwy Kościół, gdy będzie on tak żeglował po tych niepewnych i burzliwych wodach. Ale proszę, miejcie pewność, że w tych pełnych udręczenia i tak trudnych czasach wszelkie potrzebne łaski zostaną przyznane tym wszystkim, którzy pozostaną wierni Zbawicielowi i Odkupicielowi świata.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia
Anieobecny likes this.