Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks2.2K

Proroctvo sv. Pátra Pia o Medžugorii

Proroctvo sv. Pátra Pia o Medžugorii Je známe, že dvaja významní požehnaní svätci dvadsiateho storočia, pápež Ján Pavol II. a matka Tereza z Kalkaty, verili zjaveniam v Medžugorí a každý deň …More
Proroctvo sv. Pátra Pia o Medžugorii

Je známe, že dvaja významní požehnaní svätci dvadsiateho storočia, pápež Ján Pavol II. a matka Tereza z Kalkaty, verili zjaveniam v Medžugorí a každý deň dokazovali, že sa modlia s Madonou z Medžugoria.
Je však menej známou skutočnosťou, že aj sv. Páter Pio, veľký taliansky mystik, stigmatik a svätý, mal tiež do činenia s udalosťami v Medžugorí. Hoci zomrel roky predtým, než sa zjavenia začali, odovzdal dva veľkolepé proroctvá týkajúce sa dvoch samostatných mystických udalostí, ktoré sa okolo Medžugoria udejú: jedno sa týkalo zjavenia a druhé sa týkalo plačúcej sošky Madony z Medžugoria, ktorá preslávila mesto Civitivecchia v Taliansku.
V roku 1994 bol don Pablo Martin farárom kostola sv. Augustína v okrese Pantano v Civitivecchii v Taliansku, v oblasti, kde si mala získať pozornosť celého sveta soška z Medžugoria – neskôr nazývaná „Panna Civitivecchia“. Bol to don Pablo, ktorý prišiel na púť do Medžugoria v septembri toho istého roku, a ako suvenír si tu kúpil približne 40 cm bielu sošku Panny Márie.
Je zaujímavé poznamenať, že vo svojom duchovnom živote preukazoval don Pablo silnú úctu k sv. Pátrovi Piovi – ešte predtým, než bol v roku 2002 oficiálne kanonizovaný Jánom Pavlom II. Úcta k Piovi si zasluhuje pozornosť aj pre to, že don Pablo bol presvedčený, že sám Páter Pio mu pomohol vybrať tú sošku z Medžugoria, ktorá ronila krvavé slzy pri 14 rôznych príležitostiach. Bol to Páter Pio, ktorý Dona Pabla uistil, že „najkrajšia udalosť jeho života“ nastane po výbere a zakúpení tejto sošky.
Spisovateľ Randall Sullivan píše o súvise medzi Pátrom Piom a plačúcou sochou z Medžugoria v knihe The Miracle Detective (Detektív zázrakov). Skutočnosť, že Páter Pio zomrel v roku 1968, urobila toto posolstvo – duchovnú komunikáciu – oveľa zaujímavejšou. Okrem toho stojí za zmienku aj fakt, že keď svätý Pio ešte kráčal po zemi a pozdravoval pútnikov vo svojom kláštore v San Giovanni Rotondo, prorokoval o nastávajúcich zjaveniach Najsvätejšej Panny Márie v Medžugorii. Novinárka BBC Mary Craig vo svojej knihe Spark from the Heaven (Iskra z neba) uvádza, že pár rokov pred začiatkom zjavení v Medžugorí páter Pio vyslovil skupine pútnikov, ktorí ho navštívili z diecézy Mostaru, tieto slová: „Blahoslavená Panna Mária čoskoro navštívi vašu vlasť.“ Medžugorie sa nachádza skutočne v diecéze Mostar, čím sa proroctvo svätého Pia stáva oveľa pozoruhodnejším.
Pio bol samozrejme človek známy svojimi rôznymi duchovnými darmi. Boh mu dal neuveriteľné milosti. Okrem iného mal schopnosť liečiť, čítať v dušiach počas spovede, bilokoval, prežíval vízie Ježiša a Márie a komunikoval so svojím strážnym anjelom. A samozrejme, mal schopnosť prorokovať. Preto by nemalo byť žiadnym prekvapením, že spojenie veľkého svätca s Medžugorím je tak veľmi pravdepodobné, že prorokoval aj príchod Madony a prihováral sa za výber sošky Márie pre dona Pabla.
Biskup z Civitavecchie Gerolmo Grillo informoval, že v roku 1995, v tom istom roku, keď soška z Medžugoria začala roniť krvavé slzy, požiadal pápež Ján Pavol II., aby bola prenesená do Vatikánu. Keď bola soška privedená do Svätej stolice, Ján Pavol II. prijal Madonu vo veľkej úcte, pomodlil sa pri nej a po skromnej modlitbe položil korunku na jej hlavu – korunku, ktorú sám priniesol na túto príležitosť.
ekans
je známe, že dvaja významní požehnaní svätci dvadsiateho storočia, pápež Ján Pavol II. a matka Tereza z Kalkaty, verili zjaveniam v Medžugorí a každý deň dokazovali, že sa modlia s Madonou z Medžugoria 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ekans
P. Amort je modernista
Mates5485
Platí pre falošné zjavenia a na ľudí čo sú oklamaní a manipulovaní.
www.youtube.com/watch
Peter(skala)
odbornici sa ozvali:)
Mates5485
Ty si teda odborník,ale falošný.
Peter(skala)
Nový rituál / NOM /naopak kategoricky vyhlasuje, že v takýchto prípadoch je zakázané použiť exorcizmus. To je absurdné.
😲

NOM nie je správne doplnené, pretože NOM sa vo všeobecnosti rozumie ako "nový obrad omše" (Novus Ordo Mesae), kdežto o.Amorth hovoril vyslovene len o litrugickom texte týkajuci sa exorcizmu, nie však litrugickeho textu, ktorý je určený na sv.omšu.
ľubica
ano, Pater Amorth bol klasa!
Rozhovor s G. Amorthom exorcistom. Kritizuje nové ne-latinské modlitby, po koncile novinky v omši, vo Vatikáne sedí diabol
Amorth: Uvediem vám len dva príklady. Príklady, pri ktorých sa ježia vlasy. V bode 15 je reč o prekliatí, o utrpení, ktorého pôvodcom alebo inšpirátorom je Zlý. K tomu môže dochádzať rôznym spôsobom: skrze zaklínania, učarovanie, zlý pohľad, …More
ano, Pater Amorth bol klasa!
Rozhovor s G. Amorthom exorcistom. Kritizuje nové ne-latinské modlitby, po koncile novinky v omši, vo Vatikáne sedí diabol
Amorth: Uvediem vám len dva príklady. Príklady, pri ktorých sa ježia vlasy. V bode 15 je reč o prekliatí, o utrpení, ktorého pôvodcom alebo inšpirátorom je Zlý. K tomu môže dochádzať rôznym spôsobom: skrze zaklínania, učarovanie, zlý pohľad, voodoo, Macumba. Rímsky rituál vysvetľoval, ako si v takýchto prípadoch počínať.
Nový rituál / NOM /naopak kategoricky vyhlasuje, že v takýchto prípadoch je zakázané použiť exorcizmus. To je absurdné. Zaklínanie je príčinou veľkej časti posadnutosťou a utrpenia spôsobeného diablom: prinajmenšom 90%. Teraz to však vyzerá, ako by exorcisti dostali zákaz výkonu svojho povolania. V bode 16 naopak je slávnostne vyhlásené, že k exorcizmu sa nesmie pristúpiť, až kým nie je absolútna istota o prítomnosti diabla. Táto formulácia je priamo majstrovské dielo nezodpovednosti, pretože istotu, že človek je posadnutý diablom, získavame ešte len skrze exorcizmus. Mimo to tvorca neopomenul dostať sa do rozporu s Katechizmom katolíckej cirkvi, ktorý jasne hovorí, že exorcizmus je potrebné použiť ako k vyhnaniu samotného diabla, tak k oslobodeniu od jeho vplyvu. V tomto druhom prípade sa nikdy nejedná o diablovmu prítomnosť, ale len o jeho vplyv. Tvrdenia obsiahnuté v novom rituále sú nadmieru škodlivé a sú výsledkom neznalosti a neskúsenosti.
Peter(skala)
Exorcista Gemma je asi taký exorcista ako o.Leopold Jablonský
tuchynova.blog.sme.sk/…/odvolany-exorci…
🙄
nič v zlom, ale radšej uverim skusenemu o.Amorthovi ako Gemovi, ktorý so zjaveniami nemá velke skusenosti a nie je ani mariansky ctitel.
Peter(skala)
človek, ktorý nechodí na zjavenia ale o nich len rozpráva je taký teoretik ako človek, ktorý aj ked hovorí o Bohu, ale ked sa zjaví, tak radšej od Neho utečie.
Zedad
Nepřestávejme prosit Pannu Marii, aby se za nás přimlouvala. Oroduj za nás Panno Maria.
KristianKeller
Medžugorie je od diabla. Padre Pio nikdy nevydal proroctvo o Medžugorií.

Čitajte: sedevacantista.blog.pravda.sk/…/falosne-zjaveni…

Ján Pavol II bol antipápež, a Matka Tereza odpadlík. Obaja odpadlíci.

Čítajte: www.rexisrael.com/…/karol-wojtyla-j…
František1969
Keller, Keller...ťažko je to s tebou...máš zatvrdnuté srdce a zatvorené pre vieru! Skôr by som nazval takto tvoje príspevky... 😇
KristianKeller
Klamstvo, smrteľný hriech! Vy vieru nemáte. Kto po prečíatní článov nedojde k správnemu poznaniu, že Ján Pavol II bol antipápež, a že Medžugorie je falošné, tak je jednoducho klamár.
(Ku všetkému sú overiteľné zdroje.)
František1969
😇
KristianKeller
@Varovanie

Písali ste a propagovali nasledovné, odkaz - prvá reakcia pod mojim komentárom:
Kuffa zrušil svoju účasť na modlitbovom podujatí za odmietnutie Istanbulského dohovoru. Svoj podiel na situácii majú politické strany vrátane PS/Spolu. Ide však hlavne o zlé rozhodnutie cirkvi

Tu dávam komentár, ešte vo viac zreteľnejšej forme:

Varovanie: "Nevylučuji ani jednu jedinou duši na světě, a …More
@Varovanie

Písali ste a propagovali nasledovné, odkaz - prvá reakcia pod mojim komentárom:
Kuffa zrušil svoju účasť na modlitbovom podujatí za odmietnutie Istanbulského dohovoru. Svoj podiel na situácii majú politické strany vrátane PS/Spolu. Ide však hlavne o zlé rozhodnutie cirkvi

Tu dávam komentár, ešte vo viac zreteľnejšej forme:

Varovanie: "Nevylučuji ani jednu jedinou duši na světě, a nezáleží na tom, jaké náboženství vyznává."
Komentár: Toto je blud. Tí čo sú mimo Cirkve sú vylúčení. Falošné náboženstvá urážajú Boha.

Varovanie: "Ale když odsuzují, nebo soudí jiné pro jejich víru, hrubě Mě urážejí."
Komentár: Herézy, bludy a falošné náboženstvá urážajú Boha. Ďalší dôkaz, že toto je falošné zjavenie.

Varovanie: "Hanba těm, ...kteří si myslí, že zasvěcením do Pravdy a účastí na nejsvětějších svátostech jsou důležitější v mých očích."
Komentár: Toto je skrz na skrz Satanizmus! Ježiš by nikdy nepovedal, že je hanba tým čo myslia na to, že je dôležitejšie pristupovať k sviatostiam.

Varovanie tvrdí: "Nesmíte nikdy odmítat soukromá zjevení bez náležité kvalifikace, nebo patřičné pokory. Dokonce ani potom nemůžete nikdy posuzovat taková tvrzení."

Komentár: Falošné zjavenia treba posudzovať, ak idú proti učeniu Cirkve.

Táto propagácia falošného výkladu náboženstva, tento ofenzívny atak na všetko kresťanské, toto falošné Varovanie je od Satana. Ježiš Kristus v tomto varovaní nehovorí. Ste heretik.
Falošné náboženstvá urážajú Boha, Islám vyznáva ducha antikrista, Židia vyznávajú ducha antikrista, toto falošné privátne "zjavenie" je od diabla, lebo podporuje indiferentizmus a zavrhuje heretickým spôsobom súdenie zlých duchov.


1 List Jánov 4:1-3: "Milovaní, neverte každému duchu, ale skúmajte duchov, či sú z Boha; lebo do sveta vyšlo mnoho falošných prorokov. Božieho Ducha poznáte podľa tohoto: Každý duch, ktorý vyznáva, že Ježiš Kristus prišiel v tele, je z Boha. Duch, ktorý nevyznáva Ježiša, nie je z Boha. To je duch antikrista, o ktorom ste počuli, že príde, a už teraz je na svete."

1 List Timotejovi 4:1: "...v posledných časoch niektorí odpadnú od viery a budú sa pridržiavať zvodných duchov a učenia démonov, zvedení pokrytectvom luhárov, ktorí majú na svedomí vypálené znamenie."

Rimanom 16:17-18: Prosím vás, bratia, dávajte si pozor na tých, čo vyvolávajú rozbroje a pohoršenia v protive s učením, ktoré ste prijali, a vyhýbajte sa im. Lebo takíto neslúžia Kristovi, nášmu Pánovi, ale svojmu bruchu, a sladkými rečami a poklonami zvádzajú srdcia nevinných.
Ladislav Bajza
"Ak potom sa vyjadrujeme k akýmkoľvek posolstvám či zjaveniam , bez prítomnosti a Svetla Božieho Ducha , je to vždy , len na ľudskom úsudku a rozumovaní , ktoré vo svojej obmedzenosti a slepote, môže v konečnom dôsledku odsúdiť a zavrhnúť samotné Božie Slovo a tým uraziť a znevážiť Pána Boha."
Tak je to aj s tými diabolskými varovaniami ,ktorými tu ten váš satanský spolok zaplavuje gloriu!
Ladislav Bajza
Varovanie- vy čo slúžite diablovi v ich šírení ste ním riadne spútaní.
macusana
Kristian keller Pater Pio sa stretol s mladym knazom Karolom uz vtedy vedel ze Karol sa stane viditeľnou hlavou Kristovej Cirkvi. Ked je Jan Pavol ll. a anti neviem čo tak potom aj Pater Pio.
BernadettaJaMalinka
Varovanie- judas musel byť medzi apoštolmi, aby sa naplnili slová prorokov - jeden zradi a jeho úrad prevezme iný. A že ho nazval sám Ježiš synom zatratenia a že by bolo pre neho lepšie keby sa nebol radšej narodil.. hovorí za všetko. Judas je zatrateny.
A ani trochu sa nebojís súdu, že si dovolíš tvrdiť úplný opak ako sám Boží Syn!? Keď On povedal že široká je cesta do záhuby a mnohí ňou …More
Varovanie- judas musel byť medzi apoštolmi, aby sa naplnili slová prorokov - jeden zradi a jeho úrad prevezme iný. A že ho nazval sám Ježiš synom zatratenia a že by bolo pre neho lepšie keby sa nebol radšej narodil.. hovorí za všetko. Judas je zatrateny.
A ani trochu sa nebojís súdu, že si dovolíš tvrdiť úplný opak ako sám Boží Syn!? Keď On povedal že široká je cesta do záhuby a mnohí ňou kráčajú ale cesta do života je úzka a je málo tých čo ju vôbec nachádzajú!! Tak určite platí čo povedal Pan a nie nejaké zjavenie!!
Okrem toho.. sv. Ján píše:
Ježiš urobil pred očami svojich učeníkov ešte mnoho iných znamení, ktoré nie sú zapísané v tejto knihe. 31 Ale toto je napísané, aby ste verili, že Ježiš je Mesiáš, Boží Syn, a aby ste vierou mali život v jeho mene. /Jn20/
Kto si ty, že sa odvážis protivit Duchu svätému a tvrdiť, že Božie zjavenie v Písme dane apoštolom k spase nestačí?!?
KristianKeller
@macusana toto je nedoložená fáma. Žiaden zdroj ku tomu nie je. Padre Pio nikdy nevydal svedectvo, že Ján Pavol II bude pápežom. Bolo mnoho ľudí, čo si veľa krát vymyslelo príhody s Padre Piom. To po prvé.

Po druhé, a to je podstatné, Ján Pavol II bol notorický heretik, modlár, a teda antipápež, to o ňom doložené je: www.rexisrael.com/…/karol-wojtyla-j…

V dobrej viere radím, aby ste si ten …More
@macusana toto je nedoložená fáma. Žiaden zdroj ku tomu nie je. Padre Pio nikdy nevydal svedectvo, že Ján Pavol II bude pápežom. Bolo mnoho ľudí, čo si veľa krát vymyslelo príhody s Padre Piom. To po prvé.

Po druhé, a to je podstatné, Ján Pavol II bol notorický heretik, modlár, a teda antipápež, to o ňom doložené je: www.rexisrael.com/…/karol-wojtyla-j…

V dobrej viere radím, aby ste si ten dokument pozreli a otvorili si oči.
Mates5485
Neverím vôbec tomu,že toto Páter Pio povedal a uznával. Podľa mňa to len modernisti a slobodomurári dali najavo svetu,že akože on to povedal žeby sa zabudlo na Fatimu ako sa už deje a aj ruženec sa vymieňa za Božie milosrdenstvo od Faustiny.
Mates5485
Súhlasím s celým posledným komentárom od kristiankeller okrem antipapež. Lebo bol normálne zvolený aj tí ostatní od 2 VK všetci pápežovia a sú samozrejme heretici a bludári okrem Františka bergolio to už neviem a tam by som už aj uvažoval o tom či je pápež.
2 more comments from Mates5485
Mates5485
Medžugorie a vasulla vrátane írskej vizionárka sú falošný proroci a falošné zjavenia od satana.
Mates5485
Gabriel amorth bol čudný exorcista a určite aj odpadlík lebo šíril aj v knihe je napísané,že máme takú istú vieru s moslimami a máme boha alaha. Taký slávny exorcista to bol takže si myslím buď zámerne alebo bol odpadlík nevedomky a bol oklamaný, keď ešte k tomu veril aj na Medžugorie.
KristianKeller
Heretik nemôže byť pápež, lebo heretici sú mimo Cirkve. Toto je veľmi dôležité si uvedomiť a prijať. Pozrite si nasledovné: sedevacantista.blog.pravda.sk/…/ucenie-cirkve-h…
František1969