Tymián
Máš šťastie ľubica, že nie som biskup, lebo keby som ním bol, okamžite by som ti za tieto slová udelil interdikt, až do momentu, kým by si nerobila pravé pokánie.
Tymián
A to by si videla, čo je exorcizmus. Najprv si sprav poriadnu generálnu spoveď, a potom sa modlí exorcizmy aké len budeš chcieť.
Peter(skala)
... a ja by som exkominkoval teba 😊
Vinyiczky Bence
Tunajší Tymian je nejaký jedovatý.
Tymián
Vinyiczk, nie som jedovatý, len pravdivý. Garantujem ti, že tí, čo poza chrbát broja voči cirkevným autoritám, nemajú tú guráž, aby im to povedali priamo do očí. A keby tak náhodou urobili, čo myslíš, ako by to s nimi dopadlo?
Tymián
😉 Peter, mňa by si nemal začo exkomunikovat.
Dudko
Myslím že pomaličky sa nám (niektorí) katolíci menia na akési moderné pravoslávie, kde viac nie je miesta pre univerzálnu Cirkev a jej zjednocujúcu autoritu.
Peter(skala)
Neboj sa, ja ked chcem, najdem špinu na všetkom-mam totiž špecialne pristroje 😊
Peter(skala)
začal by som s liberalizmom, na čo upozornuju papeži ako dôvod minimalne na supsendaciu a exkomunkaciu 1.stupna 😉
ľubica
Mocný exorcizmus svätého Archanjela Michala
Ruženec k Sedembolestnej P. Márie, krížová cesta a pôst v dňoch testovania SRODPROSOVANIE ZA BISKUPOV KNAZOV ZASVATENYCH, KTORI STRATILI DUCHA SVATEHO SKRZ PODAVANIE SP NA RUKU A DEPTANIE, VEREJNE PONIZOVANIE VERIACICH, V TZV. KATOLICKYCH MEDIACH LUX, LUMEN, NOE... ZA LZI VYCHADZAJUCE Z TYCHTO MEDII Z UST arc S. Zvolenského, dp. J. …More
Mocný exorcizmus svätého Archanjela Michala
Ruženec k Sedembolestnej P. Márie, krížová cesta a pôst v dňoch testovania SRODPROSOVANIE ZA BISKUPOV KNAZOV ZASVATENYCH, KTORI STRATILI DUCHA SVATEHO SKRZ PODAVANIE SP NA RUKU A DEPTANIE, VEREJNE PONIZOVANIE VERIACICH, V TZV. KATOLICKYCH MEDIACH LUX, LUMEN, NOE... ZA LZI VYCHADZAJUCE Z TYCHTO MEDII Z UST arc S. Zvolenského, dp. J. Vitteka, ostatných duchovných propagujucich SP na ruku ako normu..... za vysmech tých, KTORI STALE CHCU PRIJIMAT DO UST NA KOLENACH
agnesino
Aj ja robím, nič iné nám neostáva za nich 🤗
miňocraft
youtube.com/watch?v=4My_EZmnnBQ
Duchovné pozadie udalostí v Poľsku.