Clicks7

Реакція на нове Сусове корона-віровизнання

Степан Сус, який обіймає посаду єпископа УГКЦ, заявив у мас-медіа: «По-перше, Церква визнає і вірує в коронавірус».

По-перше, Степан Сус не визнає віру, яку мали єпископи-мученики Г. Хомишин чи Й. Коциловський, ЧСВВ, а також не має віри львівського архиєпископа А. Шептицького, ЧСВВ, тобто не має спасительної віри, яку мали наші діди та прадіди. Своїм новим віровизнанням Степан Сус представив себе як послідовник берголіанської секти та апостатичних єпископів Нью Ейдж, які відпали від Христа, як Юда.

Його нове віровчення не є ні католицьким, ні християнським, і він сам, як представив себе в телевізійній передачі, не має Духа Христового, але має духа антихриста. Ніхто не може його слухатися, якщо не хоче закінчити у вогняному озері після вакцинації з клеймом звіра. Його віра в коронавірус не має нічого спільного ні зі здоровим глуздом, ні з серйозною наукою.

Шановний Степане Сусе, Ти зрадив Христа і не маєш нічого спільного з місією пастиря, який захищає довірені душі від єресей, духа брехні та шляху зради до погибелі. Якщо не покаєшся і в цьому стані помреш, не отримаєш вінець вічної слави у небі, але тебе чекає вічне страждання у пеклі. Ти і тобі подібні клірики, які проповідують інше євангеліє (Гал. 1,8-9), є фальшивими пастирями. Ти повірив брехні і проповідуєш брехню, бо ненавидиш Христа і правду. Не відкладай покаяння, інакше твоя совість затвердіє настільки, що в годину смерті вже не будеш здатний спасти свою душу.

Владика Методій

Прага, 8.02.2021