Clicks1.9K
pl.news
8

Franciszek chce niemoralnej i niebezpiecznej szczepionki "dla wszystkich"

Byłoby "smutno", gdyby szczepionka przeciw koronawirusowi była podawana przede wszystkim bogatym, albo gdyby taka szczepionka stała się własnością konkretnego kraju i "nie była już dla wszystkich" – powiedział 19 września Franciszek we Włoskim Banku Farmaceutycznym.

Naiwnie nalegał, aby szczepionka "była uniwersalna, dla wszystkich", ale nie był świadomy problemów moralnych i naukowych z nią związanych.

Na przykład, szczepionka przeciwko koronawirusowi będzie prawdopodobnie wykorzystywać techniki inżynierii genetycznej, takie jak metoda mRNA, która jest stosowana przez co najmniej jednego producenta szczepionek. Metoda ta jest niepewna, ponieważ nigdy wcześniej nie była testowana.

Co więcej, niektóre szczepionki wykorzystują linie komórkowe pochodzące od płodów poddanych aborcji.

Grafika: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsJfocazytlu

Rycerz Bożego Miłosierdzia
Rada dla Moich wyświęconych sług

Moi wyświęceni słudzy, nie spuszczajcie swego wzroku ze Mnie, módlcie się do Ducha Świętego, aby pomógł wam zachować czujność i rozpoznać fałszywego proroka, kiedy wyjdzie spośród was. Podczas prześladowań twórzcie i prowadźcie grupy, aby moje dzieci mogły przyjmować Najświętszą Eucharystię.

Ręka Mojego Ojca jest gotowa spaść z wielką siłą na przywódców banków,…More
Rada dla Moich wyświęconych sług

Moi wyświęceni słudzy, nie spuszczajcie swego wzroku ze Mnie, módlcie się do Ducha Świętego, aby pomógł wam zachować czujność i rozpoznać fałszywego proroka, kiedy wyjdzie spośród was. Podczas prześladowań twórzcie i prowadźcie grupy, aby moje dzieci mogły przyjmować Najświętszą Eucharystię.

Ręka Mojego Ojca jest gotowa spaść z wielką siłą na przywódców banków, wschodnich i zachodnich mocarstw, którzy planują przejąć kontrolę nad wszystkimi. Mój Ojciec Przedwieczny zniszczy wszystkie ich dzieła, aby zapobiec prześladowaniom Jego dzieci. On nie pozwoli na to. Pamiętajcie, Moje dzieci, że Bóg Ojciec Przedwieczny chce ochronić was wszystkich. Ale Jego cierpliwość się skończyła. Do ostatniej chwili czeka, aby przyjść do Niego i prosić o przebaczenie, jednakże teraz zadziała z wielką mocą, aby powstrzymać okrutne reżimy, zadające ból reszcie Jego stworzenia. Uczyni to ze względu na miłość do Swoich dzieci. Dla tych, którzy mówią, że Bóg Ojciec nie może okazać gniewu, ponieważ kocha wszystkie Swoje dzieci: Zrozumcie, że jest słusznie zagniewany ze względu na niesprawiedliwość, jaka spotyka Jego umiłowaną Rodzinę. On ponownie zjednoczy wszystkie swoje dzieci, aby nareszcie mogły żyć w pokoju przez całą wieczność.

Dzieci, nie przegapcie znaków, które są wokół was — duża ilość wojen, brak pieniędzy, brak jedzenia, brak opieki zdrowotnej. Trzeba przyznać, że jest to dzieło szatana. Nie pochodzi to z ręki Boga, Ojca Przedwiecznego. On już dłużej nie może akceptować takiego stanu rzeczy. Bądźcie wdzięczni za Jego obecność i działanie. Bóg Ojciec nie dopuści, aby Jego stworzenie zostało zniszczone.

Wasz ukochany Jezus

Odkupiciel i Zbawiciel całej ludzkości
DARCO
Nasza władza wzięła sobie do serca słowa Franciszka i wygeneruje w narodzie emocjonalną potrzebę szczepionki

youtube.com/watch?v=UL1X-uGBQao
trio plus
No jak to jest Franciszku? Można dziecko zmielić w blenderze i podać strzykawką byle by być zdrowym i długo, łatwo żyć? 😳
Prawda inside
Fałszywy prorok, oszust, wilk w owczej skórze
V.R.S.
Czemu się tak napędzać? Pozostaje przecież w hermeneutyce ciągłości z poprzednikami.
Weronika....S
Przecież znakomicie orientuje się w globalnych planach ataku na Niebo i jego świętych, które to ataki są w trakcie realizacji. Tu nie chodzi o ludzi. Jesteśmy tylko pionkami. A maski są po to, aby diabeł wyśmiał nas przed Bogiem, jako naszym Stwórcą.
marcys.td
Jorge podobno chce zaszczepić cały Watykan na wśsciekliznę