Clicks33
lt.news

Psichinė sveikata? Pranciškaus sekantis kvailių laivas yra paruoštas plaukimui

Tariama Vatikano gegužės sveikatos konferencija suburs 114 „Big Tech“, „Big Pharma“, „Big Money“, „New Age“ ir šou verslo atstovų.

Nenuostabu, kad katalikai nėra kviečiami. Pirmąjį rytą Indijoje gimęs Deepakas Chopra (74 m.), pagrindinis „New Age“ veikėjas, kalbės apie „antropologiją“. Chopra praeityje skelbė, kad galima pasiekti „tobulą sveikatą“, tai yra būklę, kurioje „nėra ligų“, „niekada nejaučia skausmo“ ir „negali senėti ar mirti“. Chopros grynoji vertė: 150 mln.

Dvi „tarpreliginės derybos“ su žydu, musulmonu ir mormonu - be jokių „katalikų“ - nagrinės „religinės mitybos praktiką“ ir klausimą „meilė yra ribota ar neribota“.

Trečią dieną svarbiausia pasaulyje šimpanzių (sic!) Ekspertė Jane Goodall (87 m.) auditorijai pasakys, ką reiškia „būti žmogumi“. 2010 m. rugsėjo mėn. Goodall atsakė į klausimą, ar ji tiki Dievą: „Aš neįsivaizduoju, kas yra Dievas“. Grynoji vertė: 12 milijonų dolerių; dukart ištekėjusi.

Kiti dalyviai yra:

• amerikiečių sopranas Renée Fleming, 62 m., giedojęs mišias, kuriose dalyvavo Bidenas ir Harrisas prieš jiems duodant priesaiką kaip JAV valdantiesiems. Grynoji vertė: 12 milijonų JAV dolerių; dukart vedęs.

• amerikietė, abortų šalininkė 55 metų Cindy Crawford, 2008 m. palaikiusi Obamą. Grynoji vertė: 400 mln. JAV dolerių; dukart tekėjusi.

• amerikiečių roko gitaristas Joe Perry, 70 metų. Grynoji vertė: 140 mln. JAV dolerių, dukart vedęs.

#newsCghxvdjhfd