Clicks20
lt.news

Oligarchai tikrai turi būti pikti: šmeižto kampanija prieš Viganò

Italijos oligarchų žiniasklaida pradėjo suderintą šmeižto kampaniją prieš arkivyskupą Carlo Viganò, svarbiausią Pranciškaus režimo disidentą.

Kampaniją pradėjo Tėvas Filippo di Giacomo, Repubblica.it bendradarbis (lapkričio 24 d.). Straipsnyje be faktų jis apkaltino Viganò „finansiniais skandalais“, „gėdingais draugais“ ir „anoniminiais dokumentais“.

Massimo Giannini (LaStampa.it) didvyrišką arkivyskupą pavadino „niekšu“. LaStampa.it ir Repubblica.it priklauso Agnelli šeimai (Fiat, Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler).

Johnas Elkannas – Agnelli investicinės bendrovės Exor pirmininkas – parašė įžangą Klauso Schwabo (Pasaulio ekonomikos forumo) ketvirtajai pramonės revoliucijai, kurioje smulkiai aprašomas „Didysis atstatymas“.

Bruno Vespa, daug kartų teistas šmeižto žinovas, sakė, kad „Dievas gali atleisti“ Viganò už jo [tinkamą] kritiką prieštaringai vertinamų Covid „vakcinų“ atžvilgiu.

Viganò portalui LaCrunaDellAgo.net (gruodžio 3 d.) sakė, kad yra laikomas „visuomenės priešu“, nes režimams būdinga kritikų delegitizavimas.

Iš pradžių disidentai išjuokiami, vėliau pristatomi kaip „patologiniai“ ir galiausiai įkalinami psichiatrinėse ligoninėse.

Viganò šmeižto kampaniją vadina šarada, kai Covido aukštieji kunigai suplėšo savo drabužius ir apgailestauja dėl visų prieštaravimų jų melui.

#newsEdawvspbkj