Dzieci są uprowadzane i sprzedawane elitom pedofilskich kręgów na całym świecie. Są one torturowane, gwałcone i zabijane jako część satanistycznych rytuałów. Ich zabójcy następnie piją krew tych dzieci oraz jędzą ich wnętrzności. Krew dzieci, które doznały przed śmiercią wielkiej traumy i cierpienia, zawiera Adrenochrom, organiczny związek chemiczny, który produkuje w głowie szyszynka

Krew dzieci, które doznały przed śmiercią traumy i cierpienia, zawiera „Adrenochrom”, narkotyk organiczny produkowany przez szyszynkę.
Posted By globalne-archiwum.pl | Portal tworzony przy współpracy z najlepszymi | on 2 listopada, 2020
Bez względu czy ty wierzysz w szatana czy też nie, to jest to bez znaczenia. Oni wierzą. Pamiętacie wypowiedzi Mela Gibsona? Za to, że nie chciał uczestniczyć w wyżej wspomnianych rytuałach, został wyparty a następnie wyrzucony ze świata Hollywood. Jednakże był tego świadkiem i jest on jednym z nielicznych, którzy mają odwagę o tym głośno mówić. Osobiście uważam, że to cud, iż Mel Gibson jest nadal żywy.
„Składanie ofiar miało miejsce za granicą i to był mój punkt zwrotny. Składano ofiary z dzieci a ja nie mogłem tego zrobić, nie byłem w stanie. Po tym zdarzeniu powoli zacząłem się łamać, sam przeszedłem wiele jako dziecko i naprawdę głęboko to mnie dotknęło. Wszystko się nagle zmieniło.
To, co jest negatywne to zło, lucyferianie i sataniści, jakkolwiek chcesz to nazywać, ale zło jest bytem rzeczywistym, odkryłem, że to, co jest zapisane w Biblii, ale i nie tylko tam, znajdziecie to w wielu książkach, że był pewien moment, w którym nastąpiła separacja manifestacji światła, w którym pewna grupa się oddzieliła.
Ta grupa jest przepełniona nienawiścią i gniewem. Z całych sił nienawidzą i niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Zło jest siłą, która nieustannie dąży do zagłady. Zło nas nienawidzi bez końca. Lucyfer nienawidzi stworzenia, nienawidzi życia i zrobi on wszystko, aby nas kompletnie unicestwić.”

Ronald Bernard.
Szanowni Państwo poruszymy dziś bardzo ważny temat, a mianowicie kwestię Adrenochromu. Adrenochrom to nie tylko narkotyk, ale także główna substancja, na której pewnej grupie bardzo zależy. Co to za grupa? Otóż są to ludzie przy władzy, mamy tutaj na myśli przede wszystkim osoby powiązane z Grupą Bilderberg, i Masonerią. Na samym wstępnie należy zauważyć, że sprawa Adrenochromu jest jak najbardziej poważna i realna. Substancja ta to poniekąd Święty Graal dla Deep State.
Dzieci są uprowadzane i sprzedawane elitom pedofilskich kręgów na całym świecie. Są one torturowane, gwałcone i zabijane jako część satanistycznych rytuałów. Ich zabójcy następnie piją krew tych dzieci oraz jędzą ich wnętrzności. Krew dzieci, które doznały przed śmiercią wielkiej traumy i cierpienia, zawiera Adrenochrom, organiczny związek chemiczny, który produkuje w głowie szyszynka. Adrenochrom jest najbardziej cenionym związkiem, substancją na świecie. Bóg, któremu ci ludzie służą to szatan. I nie jest to bóg miłości i łaski.
Bez względu czy ty wierzysz w szatana czy też nie, to jest to bez znaczenia. Oni wierzą. Pamiętacie wypowiedzi Mela Gibsona? Za to, że nie chciał uczestniczyć w wyżej wspomnianych rytuałach, został wyparty a następnie wyrzucony ze świata Hollywood. Jednakże był tego świadkiem i jest on jednym z nielicznych, którzy mają odwagę o tym głośno mówić. Osobiście uważam, że to cud, iż Mel Gibson jest nadal żywy.
„Ci ludzie wyznają własną religię i używają jej jako wskazówek moralnych. Nie są to nauki religijne, o których ludzie mogliby kiedykolwiek usłyszeć. Odprawiają święte rytuały, które są chore i całkowicie sprzeczne z moralną tkanką, która łączy większość amerykanów, to tajemnica poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą być jej częścią.
Wiem, że trudno to pojąć i przykro mi, że to ja wam to przekazuję, ale Hollywood to zinstytucjonalizowany krąg pedofilów. Wykorzystują dzieci dla swoich własnych chorych duchowych przekonań, jeśli w ogóle można je tak nazwać.
Sam nie do końca to rozumiem, ale zabierają tym dzieciakom energię i ucztują w ich krwi. I im bardziej niewinne dziecko tym bardziej jest przerażone i tym więcej kumuluje energii.
Co to znaczy? Zbierają krew dzieci i jędzą ich mięso, ponieważ myślą, że daje im to jakąś siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało psychicznie i fizycznie w momencie śmierci, to daje im dodatkową siłę życiową. Nie rozumiem, dlaczego to robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie tego nie mają, a jeśli tak, to wskazuje on w przeciwnym kierunku.”
Mel Gibson.

Drodzy Czytelnicy, Adrenochrom jest prawdziwy i jest to najpotężniejsza i ostateczna substancja. Osoby, które go zażywają wyglądają cudownie, niczym malowane lalki ze sklepu. W momencie odłożenia Adrenochromu momentalnie ich stan ulega degradacji, stąd czasem osoby, które miały po siedemdziesiąt lat plus, wyglądały niczym nastolatki, by nagle z niewyjaśnionych przyczyn w ciągu miesiąca przekształcić się w pewnego rodzaju wrak samego siebie. Przykład: Johnny Depp, Celine Dion, Tina Tuner, Madonna, Gloria Vanderbilt, i wiele innych osób świata Hollywood.
Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka i współczesna gwiazda pop kultury pisze: „po mimo tego, iż wiele osób odnajduje, po przez uczestnictwo w tych kongresach seksualnych szczęście, to ja uważam, że jest to trudne, bardzo trudne, ponieważ ciężko obserwować usuwanie Adrenochromu od młodszych uczestników, chociaż przyznaje, że doustne spożywanie Adrenochromu jest czymś najprzyjemniejszym, co w swoim życiu przeżyłem.”
Nie wiele dzieci przeżywa i wychodzi cało z tych satanistycznych rytuałów. Te dzieci, które przetrwały, po prostu nie miały być zabite, były tam po to, aby służyć jako niewolnice seksualne dla elit: rodziny królewskie, szejkowie, topowi politycy, bankierzy czy wreszcie zepsuci do szpiku kości liderzy różnych światowych religii. Należy zauważyć, że znaczna część z dzieci poddawanych procesowi wytwarzania a następnie pobierania Adrenochromu była wychowywana w rodzinach satanistycznych.
I kiedy przestudiujesz wszystkie te przypadki ocalenia z tychże rytuałów, szybko zobaczysz ze mają one ze sobą coś wspólnego, zawsze pojawia się ten sam opis okrucieństw, którymi zostali dotknięci, te same imiona przestępców i te same elity, których byli częścią. Problem polega na tym, że nikt nie wierzy tym, którzy uszli z życiem. Jest dużo łatwiej założyć, że są po prostu szaleni lub, że są ludźmi szukającymi uwagi. Współczesna cywilizacja obawia się trudnej i okrutnej prawdy.
Prawda jednak jest taka, że to nie są oszuści, czy szaleńcy, ale osoby, których historia są regularne i powtarzają się. Poczytajcie o takich osobach jak: Toos Nijenhuis, Anneke Lucas, Ronald Bernard, Richard Kerr, Gabriel i Alisa Dearman, Sarah Ruth Ashcroft, Fiona Barnett. I zawsze, kiedy dochodziło do aresztowań osób powiązanych z kręgami pedofilskimi i satanistycznymi jak aresztowanie: Marca Dutroux’a czy Roberta Mikelson’a to wszyscy oni przysięgali, że byli dostawcami dla wielkiej i zorganizowanej elity. Jednak nikt im nie wierzył.

Krew dzieci, które doznały przed śmiercią traumy i cierpienia, zawiera "Adrenochrom", narkotyk organiczny produkowany przez szyszynkę. - globalne-archiwum.pl | Portal tworzony przy współpracy z najlepszymi |
Jadwiga Bob shares this
328
Marzena Oz
Lepiej błogosławić dzieci, niż wywoływać lek informując o tym
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Marzena Oz
To jest informacja dla nieświadomych rodziców. Dzieci należy błogosławić, ale przede wszystkim pilnować, jak oka w głowie. A prawdę trzeba głosić, nawet i straszną.
Marzena Oz
To już trzeba być demonem, żeby to zażywać. Miejmy nadzieję, że w Polsce takich zbrodni nie ma. Niech nas nasza Kochana Królowa Polski ochrania
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Piotr Piotr
,,coś niebywałego nawet Madalikowa się pojawiła 😂 😂 😂 - jaki stopień ma towariszcze?''
**********************************************
Piotr
мы не будем говорить. я заперт.More
Piotr Piotr
,,coś niebywałego nawet Madalikowa się pojawiła 😂 😂 😂 - jaki stopień ma towariszcze?''
**********************************************
Piotr

мы не будем говорить. я заперт.
Lilianna w ogrodzie
Gdzie są rodzice?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Rodzice nieświadomi, nie wiedzą zagrożenia, wypuszczają swoje dzieci bez opieki i w taki sposób dzieci giną.
Lilianna w ogrodzie
To jest dla mnie nie do przyjęcia. Tego moim umysłem nie obejmuję
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Drodzy Czytelnicy, Adrenochrom jest prawdziwy i jest to najpotężniejsza i ostateczna substancja. Osoby, które go zażywają wyglądają cudownie, niczym malowane lalki ze sklepu. W momencie odłożenia Adrenochromu momentalnie ich stan ulega degradacji, stąd czasem osoby, które miały po siedemdziesiąt lat plus, wyglądały niczym nastolatki, by nagle z niewyjaśnionych przyczyn w ciągu miesiąca …More
,,Drodzy Czytelnicy, Adrenochrom jest prawdziwy i jest to najpotężniejsza i ostateczna substancja. Osoby, które go zażywają wyglądają cudownie, niczym malowane lalki ze sklepu. W momencie odłożenia Adrenochromu momentalnie ich stan ulega degradacji, stąd czasem osoby, które miały po siedemdziesiąt lat plus, wyglądały niczym nastolatki, by nagle z niewyjaśnionych przyczyn w ciągu miesiąca przekształcić się w pewnego rodzaju wrak samego siebie. Przykład: Johnny Depp, Celine Dion, Tina Tuner, Madonna, Gloria Vanderbilt, i wiele innych osób świata Hollywood.''