Clicks20
lv.news

Pēc vakcinācijas "6000% pieaugums"

"Kopš Covid-19 vakcinācijas programmas sākuma mēs esam redzējuši gandrīz 6000% lielāku spontāno abortu skaitu tikai Amerikas Savienotajās Valstīs."

Dr Šerijs Tenpennijs, osteopātijas ārsts, trīs medicīnas specialitātēs sertificēts dēlis, par to informēja nesen video (zemāk).

Tūkstošiem sieviešu visā pasaulē ziņo par traucētiem menstruālajiem cikliem pēc Covid vakcinācijas.

Pēc AstraZeneca un Pfizer vakcīnu ievadīšanas Apvienotās Karalistes valdība savāca vairāk nekā 2200 ziņojumus par reproduktīvajiem traucējumiem, tostarp pārmērīgu vai neesošu menstruālo asiņošanu, neparastas sāpes krūtīs, menstruāciju kavēšanos, asiņošanu no maksts, spontānos abortus un nedzīvi dzimušus bērnus.

Nacionālais vakcīnu informācijas centrs (nvic.org) apraksta daudzus gadījumus, piemēram, gadījumu ar grūtnieci 40 gadus vecu ārstu no Kalifornijas, kurš saņēma Pfizer vakcīnu, kas izrādījās “letāls notikums bērnam”, kurš pēc 6 dienām piedzima nedzīvs. 18 nedēļas.

Oligarhi sīvi vajā Tenpenniju par kritisku vakcīnas pierādījumu pārbaudi. Viņai bija jāatceļ 2015. gada lekcija Austrālijā pēc tam, kad visas vietas, kurās bija paredzēts uzstāties, sarunas atcēla pēc režīma plašsaziņas līdzekļu spiediena. Facebook viņu izslēdza 2020. gada decembrī. Oficiāli Rietumu režīmi uzskata cenzūru par kaut ko "sliktu".

#newsBhfrnwlzyk