Krystian N.
Pani Witek powinna mieć świadomość, że w normalnym kraju konsekwencją jej działań powinno być postawienie jej przed Trybunał Stanu włącznie z powieszeniem na szubienicy w południe dnia 22 lipca .. danego roku.
Wieczne Odpoczywanie Amen
W 1946 r. nastąpiło wielkie poświęcenie Narodu polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi, a w 1956 r. – odnowienie, po 300 latach, ślubów króla Jana Kazimierza.

Za Prymasem Tysiąclecia Naród ślubował:


„Przyrzekamy uczynić wszystko (...) aby Polska była rzeczywistym Królestwem Twoim i Twojego Syna, poddanym całkowicie pod Twoje panowanie w życiu osobistym, rodzinnym narodowym i społecznym”.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Podstawą prawną -jest : okupacja Knesejmu Polin i wojna z Polakami o dokonanie depopulacji , zniewolenia i zachipowania gojów -przez syjono--masońska synagogę szatana z NWO ! innej podstawy na prózno żądać czy szukać !!!
fartuszniak leszek
"Nowy porządek świata" pokazuje swą siłę. Nawet poseł posiadający immunitet jest usuwany z sejmu tylko za brak maseczki (tego kagańca, znamienia podporządkowania).
Pewnie posła Grzegorza Brauna zaszczują w tym zaprzedanym sejmie.
Panie Grzegorzu, że Pan nie poddał się tym szykanom otumanionych i zagubionych ludzi, to dziękuję Panu za wytrwałość bycia w prawdzie i Bóg zapłać.