Christmas Campaign: Financial Insights
ľubica
Omše v Taliansku sa naďalej konajú. Hoci sa protipandemické opatrenia sprísňujú každý druhý deň, vláda ani samosprávy tu nezakázali verejné omše. Od mája sú v platnosti obmedzenia (odstupy, rúška, dezinfekcia) a funguje to. Aj prísnejší severný región Lombardsko zaviera na víkendy obchodné centrá, nie kostoly.Ruženec k Sedembolestnej P. Márie, krížová cesta a pôst v dňoch testovania SR
Varovanie
miňocraft
Vďaka za doplnenie autora článku pán Anton Čulen 👍
Anton Čulen
Aj ja ďakujem za upozornenie. Ospravedlňujem sa za chybu. Nebol v tom žiaden úmysel. Stačí ak si skusite skopírovať článok znovu a potom ľahko zistíte prečo tam to meno autora nebolo....
apredsasatoci
Príprava na Nebo je čoraz potrebnejšia, lebo sa ponárame do sveta hrôzy. Naše okolie je čoraz obludnejšie, chaotickejšie a dezorganizovanejšie. Aby človek neupadol do zúfalstva, musí vidieť niečo, čo je veľkolepé a dobre zorganizované. Pre ľudskú dušu je život v neustálom zmätku škodlivý, zle znášame, keď vidíme, ako sa veci zhoršujú a rozpadajú. Pretože všetko, čo je vyvýšené a dôstojné, mizne …More
Príprava na Nebo je čoraz potrebnejšia, lebo sa ponárame do sveta hrôzy. Naše okolie je čoraz obludnejšie, chaotickejšie a dezorganizovanejšie. Aby človek neupadol do zúfalstva, musí vidieť niečo, čo je veľkolepé a dobre zorganizované. Pre ľudskú dušu je život v neustálom zmätku škodlivý, zle znášame, keď vidíme, ako sa veci zhoršujú a rozpadajú. Pretože všetko, čo je vyvýšené a dôstojné, mizne zo zeme, naša túžba po nebi by mala rásť, aby sme nestratili duševnú silu žiť v tomto svete.
Caesar
nariadenia státu? to nie su nariadenia státu, ale nariadenia ZLOCINCOV, TERORISTOV, VRAHOV!
U.S.C.A.E.
a nie je tam url na zdroj AKO VŽDY?! vy starý hnusák manipulátorský? SAMOZREJME ŽE TAM JE! manipulovať a osočovať to ste vy filofej
miňocraft
Kto ste? Prečo ste sa tak rozčúlil? K tomu odkazu sa musí človek preklikať a je až na konci. Našiel som ho až po Petrovom upozornení, a svoj príspevok som upravil. Ale tu na Gloriitv je uvedený autor “alianciazanedeľu” a nie jeho skutočný autor. To máte nejaký zvyk ľuďom len tak z voleja nadávať? Alebo máte nejaký iný problém?
Svätý Malachiáš(prorok)
Problém je v tom,že si heretik,bludár a odpadlík od pravej viery a pravdy. Širíš len totalné zapredané modernistické a falošné správy od ľudí,ktorí nie sú kresťania a katolici.
Peter(skala)
zaujímavé konštatovanie historie ... porovnanie Talianska so Slovenskom..

Dobré vedieť a je to fakt na zamyslenie

Ináč dnes, konečne nepodávali sv.prijímanie do ruky, lebo prítomní boli len knazi :)
miňocraft
Tento článok napísal Martin Leidenfrost pre Postoj.
Peter(skala)
Mino.nerieš... vieš predsa že članky sa bežne kopiruju a v konečnom dôsledku autor je uvedený na konci članku i ked až na webe, ale je tam, takže neide o žiadnu vykradačku či privlastnenie si članku.
Dudko
Nechápem ako mohol JP2 dakedy povedať, že akurát Slováci majú zvláštnu úlohu v Európe v súvislosti s kresťanskou vierou. Prečo nie Poliaci alebo Chorváti či Taliani? Veď toto už dávno nie je katolícka krajina, usudzujem podľa počtu ľudí so živou vierou v mojom širokom okolí.
miňocraft
Myslím si Dudko, že tento výrok sv.Jána Pavla ll. bol iba zdvorilostný, nie neomylný. Aj keď by som si veľmi prial, aby sa vyplnil. Ale kto vie... Božie cesty sú nevyspytateľné.
Dudko
Mňa nehnevá autor výroku, ale tí na ktorých bol smerovaný, lebo nejako pospali.
miňocraft
... občas potrebujeme prebudiť, to je fakt.
Peter(skala)
podla mna výrok sv.JPII. suvisí s mimoriadnou pritomnosťou Panny Márie na Slovensku: zjavuje sa neustále a tak udržuje vieru na Slovensku. Ostatné krajiny vôkol nás už nemaju také privilégium.
Dudko
A kto neverí na zjavenia?
miňocraft
Snaží sa nás prebudiť,Matka Božia. Pán Boh nám cez zjavenia Panny Márie preukazuje naozaj veľkú milosť.
Dudko
Robí to zle.
Peter(skala)
tak má smolu a je otázne, ako dopadne v čase skušky. Ono už vlastne každý, kto neverí, nechape ulohu Sedembolestnej na Slovensku a preto ani výroky sv.JPII. Najprv nevera v zjavení, potom odmietanie púti a napokon strata viery resp. pochybnosti
Dudko
Ak si katolíci myslia, že Mária bude za nich robiť misijnú činnosť, tak majú smolu...
miňocraft
Práve katolíci, ktorí sa obrátili alebo prebudili po zjavení Panny Márie by mali byť svetlom pre neveriacich. Neostať na mieste ale ohladovať evanjelium.
johanika
Ján Pavol II. tie isté slová ako nám venoval zrejme všetkým ostatným, ktorých navštívil - minule som to videla pri videu z návštevy v Slovinsku v Postojnej. Používal presne tie isté vety a chvály ako u nás. Až som bola prekvapená tou zhodou.
BernadettaJaMalinka
Významnú úlohu môže zohrať a aj vidime že už zohráva.. len si niekto myslí, že to malo byť v dobrom zmysle..