54:38
Libor Halik
1145.2K
Nun Teresa: The Flu Vaccination. The nun TERESA FORCADES, doctor in Public Health, reflects on the history, and gives scientific data, of A type flu and lists all the irregularities related to this …More
Nun Teresa: The Flu Vaccination.

The nun TERESA FORCADES, doctor in Public Health, reflects on the history, and gives scientific data, of A type flu and lists all the irregularities related to this subject.
She explains the consequences of the declaration of a PANDEMIC, the political consequences from this declaration and makes a proposal to keep calm. She calls for an urgent activation of all legal mechanism and the participation of all citizens in this matter.
She speaks also about Jane Burgermeister:
Burgermeister Stops Killing
www.theflucase.com
www.theflucase.com/index.php
Vaccination. Not Murder
Big thanks to Marta Cobos (gripeArtificial), Marina, Paula Hernandez and Amalia, whose help made it possible to publish this version with English subtitles.
Available at:
vimeo.com/7298827
www.youtube.com/watch
timefortruth.es
vimeo.com/ALISH
www.youtube.com/1ALISH
BIOTERRORISMO..EL VIRUS AH1N1
A Virus manufactured in Laboratory
BIOTERRORISMO..EL VIRUS AH1N1
StefanekII
hagazussa -DAS IS SEHR EINFACH DIE UNTERTITEL ZU STOPEN ! MIT MEUSE !
fetradicion
CUIDADO CON ESTA MONJA, ESTÁ A FAVOR DEL ABORTO.
NO LA PONGAN AQUI.
Libor Halik
Download this video (stahovat toto video): gloria.tv/.../media-37516-1.flv
Libor Halik
Částečný překlad-obsah videa zde:
1. PODSTATNÉ A OVĚŘENÉ VĚDECKÉ INFORMACE
- První dva oznámené případy prasečí chřipky (virus A/H1N1, kmen S-OIV) byly diagnostikovány v Kalifornii 17. dubna 2009 (1).
- U prasečí chřipky se nejedná o nic nového. Jde o typ A, podtyp H1N1. Stejného druhu A/H1N1 byla i chřipková epidemie v roce 1918, přičemž se virus A/H1N1 od roku 1977 běžně vrací za každoročních …More
Částečný překlad-obsah videa zde:
1. PODSTATNÉ A OVĚŘENÉ VĚDECKÉ INFORMACE
- První dva oznámené případy prasečí chřipky (virus A/H1N1, kmen S-OIV) byly diagnostikovány v Kalifornii 17. dubna 2009 (1).
- U prasečí chřipky se nejedná o nic nového. Jde o typ A, podtyp H1N1. Stejného druhu A/H1N1 byla i chřipková epidemie v roce 1918, přičemž se virus A/H1N1 od roku 1977 běžně vrací za každoročních chřipkových sezón (2); jedinou novinkou je kmen S-OIV (3,4).
- Od doby, kdy se poprvé objevila, až do 15. září 2009, zemřelo v Evropě na tuto chřipku 137 a celosvětově 3 559 lidí (6). Je nutné si uvědomit, že jen v Evropě každoročně kvůli běžné chřipce zemře něco mezi 40 000 a 220 000 lidí (7).
- Jak veřejně deklarovali uznávaní zdravotničtí odborníci, mezi nimi Dr. Bernard Debre, (člen French National Ethics committee) a Dr. Juan Jose Rodriguez Sendin (prezident Asociace španělských lékařských vysokých škol), z informací získaných z již ukončené chřipkové sezóny na jižní polokouli vyplývá, že se prasečí chřipka vyznačuje menší úmrtností a komplikacemi, než běžná každoroční chřipka (8).
2. NEZVYKLÉ UDÁLOSTI KTERÉ BY MĚLY BÝT OBJASNĚNY
- Koncem ledna 2009 zaslala rakouská pobočka North American pharmaceutical company, Baxter, šestnácti laboratořím v Rakousku, Německu, České republice a Slovinsku celkem 72 kilogramů vakcinačního materiálu (9). Laborant společnosti BioTest v České republice se o vlastní újmě rozhodl otestovat dodanou očkovací látku na fretkách. (Je děsivé, že předpisy takový test nevyžadovaly! Pozn. překl.) Fretky se používají při studiu chřipkových vakcín už od roku 1918. Všechna naočkovaná zvířata pošla. Baxterem zaslaný materiál byl pak zkoumán, aby se zjistilo, oč vlastně jde. Vyšlo najevo, že zásilka obsahovala kombinaci sestávající z živých virů ptačí chřipky (viry A/H5N1) a živých virů sezónní chřipky (virů A/H3N2). Kdyby tato kontaminace nebyla včas objevena, mohla se stát hrůznou skutečností pandemie, kterou bez zjevného racionálního důvodu vyhlásily zdravotní úřady na globální (WHO) i místní úrovni.
Použitá kombinace živých virů představuje potenciálně vražednou směs, jelikož slučuje virus s nízkým stupněm nakažlivosti ( virus ptačí chřipky), na nějž však 60% postižených umírá, s virem, který má sice nízký stupeň úmrtnosti, ale zato je vysoce infekční (virus sezónní chřipky) (10).
- 29. dubna 2009, tedy už 12 dnů po odhalení prvních případů prasečí chřipky, generální ředitelka WHO, Dr. Margaret Chan, překvapivě vyhlásila pátý stupeň pohotovosti (ze škály 1 – 6) „kvůli nebezpečí pandemie“ a nařídila vládám všech členských států WHO aktivovat krizové plány a vyhlásit maximální zdravotnickou pohotovost. O měsíc a půl později, 11. června 2009, už Dr. Chan prohlásila pandemii A/H1N1 S–OIV za reálnou (vyhlášením stupně 6) (11). Jak mohla vyhlásit pandemii, když se shora uvedených vědeckých poznatků a statistik vyplývá, že prasečí chřipka je mírnější, než běžná sezónní, a že u A/H1N1 nejde o žádný nový virus, ale jen nový kmen velmi dobře známého viru, na který je imunitní systém většiny populace připraven?
Vyhlášení pandemie navzdory uvedeným okolnostem bylo možné jen proto, jelikož WHO počátkem května změnila svou definici pandemie. Před květnem 2009 brala definice pandemie v úvahu vážnost a nebezpečnost infekce, což byl ten nejvýznamnější aspekt s ohledem na klinické a politické zacházení s pandemiemi. Tento aspekt byl v květnu 2009 nicméně z původní definice vyřazen (12). Ke změně došlo krátce poté, kdy Spojené státy deklarovaly stav „národní zdravotní nouze“, přestože tam měli jen 20 lidí infikovaných virem prasečí chřipky a vůbec žádná úmrtí (13).
3. POLITICKÉ DŮSLEDKY VYHLÁŠENÍ PANDEMIE
- V souvislosti s pandemií je možné vyžadovat povinné očkování určité části obyvatelstva nebo dokonce celé populace (14).
- Co se může stát někomu, kdo se odmítne dát očkovat? Pokud není rozhodnuto, že očkování bude povinné, pak to jistě učinit může, ale v případě, že očkování bude prohlášeno za povinné, je stát povinen prosazovat zákon ukládáním pokut nebo i uvězněním. Například ve státě Massachusetts by navrhovaná pokuta v tomto případě mohla dosahovat až 1000 dolarů za každý den bez vakcinace) (15).
- Vezme-li člověk v úvahu tyto aspekty může dojít k závěru, že pokud bude očkování prohlášeno za povinné, nezbude než jít a nechat se naočkovat; konec konců, vakcína je více méně stejná jako ta proti každoroční chřipce, tak oč vlastně jde?
- V tomto ohledu je nezbytné vědět, že zde jsou tři úplně nové aspekty, jimiž se vakcíny proti prasečí chřipce od očkovací látky proti každoroční chřipce odlišují.
První novinkou je to, že většina farmaceutických společností navrhla vakcínu tak, že nebude stačit jedna injekce – všichni si budou muset přijít pro dvě dávky. WHO navíc doporučuje přijmout ještě i vakcínu proti sezónní chřipce. V důsledku toho každý, kdo uposlechne letošní doporučení WHO, vystaví sebe nebo své děti účinku tří injekcí. To je nové, jde o postup, který teoreticky ztrojnásobí případnou toxicitu. V praxi neexistuje žádný způsob, jak odhadnout dlouhodobé účinky tohoto trojího očkování, protože se to takto ještě nikdy nedělalo.
Druhou novinkou je, že se někteří producenti vakcín proti prasečí chřipce rozhodli kvůli zvýšení účinku antigenu použít látku mnohem potentnější, než ta ve vakcínách proti sezónní chřipce. Pomocné látky (adjuvans) jsou substance, přidávané k vakcíně za účelem „vyburcování“ imunitního systému. Například vakcína proti prasečí chřipce od Glaxo-Smith-Kline, obsahuje ASO3 (kombinaci skvalenu a polysorbátu), což je adjuvans schopné desetinásobně vybudit imunitní odezvu. Problém tohoto postupu spočívá v tom, že si nikdo nemůže být jist tím, zda tato umělá stimulace imunitního systému nevyprovokuje závažná autoimunitní onemocnění (jako např. Guillain-Barreho paralýzu) (16).
Třetí novinkou, jíž se tato vakcína liší od té, která se očkuje každým rokem je skutečnost, že výrobci vyžadují od všech států podpis dohody, která jim zaručuje úplnou beztrestnost v případě, že by vakcína měla více vedlejších účinků, než se očekávalo (dnes se například počítá s tím, že Guillain-Barreho paralýza může postihnout 10 lidí z každého miliónu očkovaných sezónní chřipkovou vakcínou). USA již podepsaly dokument, který politiky a farmaceutické společnosti zbavuje veškeré odpovědnosti v souvislosti s nepředvídanými vedlejšími účinky očkovací látky proti prasečí chřipce (17).
NĚKOLIK ÚVAH
Kdyby kontaminovaný vakcinační materiál od Baxtera nebyl (šťastnou náhodou) odhalen, mohla dnes být šokující skutečností extrémně závažná pandemie. Prakticky nulová reakce politických kruhů a sdělovacích prostředků na to, co se událo v únoru v jedné české laboratoři, je děsivá a nevysvětlitelná. Ještě nevysvětlitelnější je rostoucí míra nezodpovědnosti předváděná WHO, vládami a národními zdravotnickými agenturami a ministerstvy vyhlášením pandemie a podněcováním k maximální zdravotnické pohotovosti, aniž by pro to zde byl skutečný racionální důvod. Je mimořádně nezodpovědné a nevysvětlitelné, že je zde mrháno miliardami euro z veřejných prostředků na výrobu miliónů dávek očkovací látky proti neexistujícímu nebezpečí, a přitom nemáme peníze na to, abychom pomohli miliónům lidí, kteří v důsledku nynější hospodářské krize přišli o práci a domovy.
Dokud zůstanou neobjasněna tato fakta, jeví se jako velmi skutečné riziko, že by tuto zimu mohla být distribuovaná kontaminovaná vakcína a dojde k přijetí zákonných opatření nařizujících povinné očkování. Neměli bychom to podceňovat. Jestliže prasečí chřipka bude stále tak mírná jako doposud, nedává smysl vystavit se riziku zamořené vakcíny či riskovat částečné ochrnutí (Guillain-Barre syndrom). I kdyby se chřipková epidemie nenadále zhoršila, jak bez vědeckých podkladů prorokovala hrstka lidí ve vysokých úřadech – mezi nimi i generální ředitelka WHO – stále ještě nemá žádný smysl nechat se očkovat. Růst úmrtnost by mohl znamenat jen dvojí :
1. – virus kmene S-OIV který nyní cirkuluje zmutoval;
2. – do oběhu se dostal jiný virus (nebo viry). Je logické, že v obou uvedených případech bude aktuálně připravená vakcína nepoužitelná a navíc, vzhledem k únorovým událostem (2009) u Baxter Pharmaceutical Company, by dokonce mohlo jít i o způsob jak nemoc úmyslně rozšířit.
NÁVRH
Můj návrh je jasný:
Zůstaňme klidní a přistupme na základě zdravého rozumu k opatřením, jimiž se můžeme infekci vyhnout a uchránit se před vakcinací. Naléhavě vyzývám k využití všech legálních nástrojů a nezbytné občanské spoluúčasti, abychom zajistili, aby u nás, ve Španělsku, nebyl nikdo nucen jít k očkování proti své vůli, a aby těm, kteří očkování přijmou dobrovolně, nebylo upíráno právo na stížnost a odškodnění (nebo jejich rodinám), pokud u nich očkovací látky vyvolají onemocnění či dokonce způsobí úmrtí.
Teresa Forcades i Vila
MUDr. (ABIM 1995, 2005), PhD v oboru veřejného zdraví (UB 2004)
16. září 2009 (upraveno 11. října 2009)
Převod z anglického překladu původní katalánské verze publikované na stránkách Dr. Forcades na www.catalunyareligio.cat
Odkazy:
1 Zimmer SM Burke, Historical Perspective: Emergence of Influenza A (H1N1) viruses. NEJM, 16. July 2009. p. 279.
2 “The re-emergence was probably an accidental release from a laboratory source in the setting of the waning population immunity to H1 and N1 antigens”, Zimmer, Burke, ibid. p. 282.
3 Zimmer, Burke, ibid. p. 279.
4 Doshi, Peter, Calibrated response to emerging infections. BMJ 2009: 399: b3471.
5 US Centres for Disease Control and Prevention. Serum cross-reactive antibody response to a novel influenza A (H1N1) virus after vaccination with seasonal influenza vaccine. MMWR 2009: 58; 521-4
6 Official Data from the European Center for Disease Prevention and Control (www.ecdc.europa.eu)
7 Official Data from the European Center for Disease Prevention and Control (www.ecdc.europa.eu)
8 Cf. Debré: Cette grippe n’est pas dangereuse. Le Journal du Dimanche, 25. July 2009. Cf. Rodríguez Sendín: Cordura frente el alarmismo en la prevención de la gripe A. La Razón, 4. September 2009.

9 Baxter denied that the …
One more comment from Libor Halik
Жюли - Жюли
Кроме всего прочего, те, кто хотел бы слушать на иных языках, могут заходить на соответствующие странички.
Жюли - Жюли
Понятно. Сайт расчитан для русских, которые живут на западе.
Они достойны уважения!
А тем, кто живёт в России можно сюда не заглядывать.
🤬 😡
Libor Halik
You can download this video from: gloria.tv/.../media-37516-1.flv
Then you can show it offline to your friends. Speed of a downloading is dependent on your net connection.
Czech language: Poučení z minulosti. Dějiny varují. Ač existovala vytištěná kniha Hitlera Mein Kampf, tak stejně tehdejší masmedia a politici i vědci šířili zprávu, jak je Hitler pokrokový mírotvůrce. Podobně nyní dostal …More
You can download this video from: gloria.tv/.../media-37516-1.flv
Then you can show it offline to your friends. Speed of a downloading is dependent on your net connection.
Czech language: Poučení z minulosti. Dějiny varují. Ač existovala vytištěná kniha Hitlera Mein Kampf, tak stejně tehdejší masmedia a politici i vědci šířili zprávu, jak je Hitler pokrokový mírotvůrce. Podobně nyní dostal Nobelovu cenu míru USA prezident Obama, ač pokračuje ve válčení v Iráku a Afganistánu. Ač najmenoval do své vlády samé potratáře. Ač hlasoval ještě jako senátor jako jediný za to, aby pokračovalo popravování dětí přímo při porodu.
In Russian: Русские, которые живут на Заходе знают читать по английски. 👌
Жюли - Жюли
Зачем размещать на русскоязычной страничке свои непонятные материалы? 🤦
Libor Halik
Jsem přesvědčen, že důkazy o velmi pravděpodobně připravované genocidě (masové likvidaci) naočkovaných obyvatel podala jasně Rakušanka Mgr.Burgermeisterová a Španělka MUDr. Teresa Forcades řeholnice. Viz: Nun Teresa: The Flu Vaccination
Burgermeister Stops Killing Pro hodnověrnost svědectví i u soudu to úplně stačí - 2 svědci. Možná někdo ty jejich argumenty nedoposlechl -připadalo mu to …More
Jsem přesvědčen, že důkazy o velmi pravděpodobně připravované genocidě (masové likvidaci) naočkovaných obyvatel podala jasně Rakušanka Mgr.Burgermeisterová a Španělka MUDr. Teresa Forcades řeholnice. Viz: Nun Teresa: The Flu Vaccination
Burgermeister Stops Killing Pro hodnověrnost svědectví i u soudu to úplně stačí - 2 svědci. Možná někdo ty jejich argumenty nedoposlechl -připadalo mu to jako ztráta času, když to neslyšel v naší televizi. Ty věci, které jmenují, se reálně staly. Obě čerpaly z veřejně přístupných zdrojů, které jmenují, a tak si je kdokoliv může ověřit. Když měla přijít potopa, tak "poplašné zprávě" věřila pouze Noeho rodina, když měla shořet Sodoma, tak "poplašné zprávě" věřil jen Lot a jeho dcery. Když v Rusku pár let před r.1917 pravoslavný kněz Jan Kronštadtskij varoval před komunisty, kdo mu uvěřil? Když se Hitler dostal k moci, tak "poplašné zprávě" o jeho zlých úmyslech s Židy a ostatními národy uvěřilo málo Židů i málo ostatních národů. Ale když Bůh skrze Jonáše varoval, že za 40 dní bude zničeno velkoměsto Ninive, tak jeho král a nejvyšší úředníci i obyvatelstvo činili pokání a tím tu smrt odvrátili. Kéž bychom byli jako obyvatelé Ninive a ne jako pštrosi strkající svou hlavu do písku!
Hagazussa
Wahnsinnig spannend ! Unfassbar , was da auf uns zukommen könnte ! Die Frau ist sehr gebildet und äusserst gut informiert , nur sehr schade , daß ich sie in ihrer Muttersprache nicht verstehe , die englischen Untertitel wechseln sehr schnell und man muß sich , wenn man mit medizinischen Fachbeiträgen nicht gut vertraut ist , sehr konzentrieren . Trotzdem : Super Beitrag !