Clicks94

Kaip apsisaugoti nuo COVID-19 koronaviruso? Vadovaukitės Marijos, Dangaus ir Žemės karalienės, žodžiais, ir jokia epidemija jūsų nepasieks. 2020 m.

Nors XV amžiuje maras, užmušęs daugiau kaip 200 milijonų žmonių, sukėlė siaubą, 1413 m. Keturi vagys buvo sugauti ir pavesta apgyvendinti mirusius ir mirusius. Kai vagims buvo iškelta baudžiamoji byla, teisėjas pasiūlė jiems malonę atskleisti, kaip jie išvengė užkrėtimo vogdami prekes.

Tardymo metu jie teigė esą kvepalai ir prieskonių pirkėjai ir girdėję apie ypatingą aromatinių žolelių bei kitų ingredientų preparatą, kuris, įtrindamas jį rankose, ausyse ir šventyklose, apsaugojo juos nuo ligų. Būtent todėl jis vadinamas „Vagių aliejumi“.

Formulę sudarė alyvuogių aliejus kaip nešantis aliejus ir penki eteriniai aliejai: cinamono aliejus, gvazdikėlių aliejus, citrinų aliejus, rozmarinų aliejus ir eukalipto aliejus.

1997 m. Weberio universitetas (Juta, JAV) atliko šios formulės tyrimus ir įrodė, kad 99,96% veiksmingiau veikia ore esančias bakterijas. Bakterijų kultūros buvo purškiamos uždaroje erdvėje, o mišinys kurį laiką buvo disperguojamas.

2016 m. Birželio 3 d. Palaimintoji motina davė Luz de Maria nurodymus pakeisti pavadinimą į „MERCIFUL SAMARITANIAN OIL“ ir naudoti jį kaip prevencinę priemonę nuo protrūkių “.

Staiga mūsų Motina ištiesia rankas ir matau sergančius žmones, kuriuos kamuoja dideli negandos. Matau sveiką žmogų artėjantį prie sergančio žmogaus ir jis tuoj pat užkrėstas. Aš klausiu savo motinos: „Kaip mes galime padėti šiems žmonėms? Ir ji sako: „Naudokite gailestingą samariečių aliejų. Daviau jums reikalingų ingredientų, kad galėtumėte jį sukurti.
Mūsų mama man sakė, kad ateis tikros negandos ir kad turėtume „Jei sergate, apipilkite maistą šventu vandeniu ir nepamirškite valgyti vaistinių augalų. Kiekvieną rytą vartokite žalią česnako skiltelę arba raudonėlio aliejų, nes jie yra puikūs antibiotikai.

Gailestingas samariečių aliejus

PARUOŠIMAS: penki eteriniai aliejai sumaišyti su 100% natūralių žolelių kartu su baziniu (nešiklio) aliejumi
Cinamonas (nes jis stipriai dirgina, naudokite pusę porcijos), gvazdikėlis, citrina, rozmarinas, eukaliptas.
Bazinis aliejus gali būti pagamintas iš alyvuogių aliejaus, migdolų ar mineralinio aliejaus. Iš vienos eterinių aliejų porcijos į penkias porcijas bazinio aliejaus.

NAUDOJIMAS: Paruoškite vėdinamoje vietoje, nelaikydami aliejaus tiesioginių saulės spindulių. Naudokite pirštines ir stiklinį indą. Maišykite mediniu maišikliu, kol jie susimaišys.
Išbandykite mišinį, lašinkite 25 minutes ant dilbio odos. Jei oda parausta, nuplaukite dideliu kiekiu vandens arba levandų aliejaus ir paraudimas pamažu išnyks. Tokiu atveju į mišinį įpilkite daugiau bazinio aliejaus.
Nepalikite aliejaus oro, laikykite tamsiame, uždarame stikliniame inde, kad aliejai neišbėgtų.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pabrėžiame, kad šis aliejus neišgydo ligų ar nieko stebuklingo.
Tai yra apsaugos nuo infekcijos receptas, todėl jį rekomenduojama naudoti pandemijos ar A tipo paukščių gripo, klimato pokyčių metu, esant didelėms žmonių grupėms, lankantis ligoninėje, kontaktuojant su žmonėmis, kenčiančiais nuo bakterijų, virusų, tonzilitas ar gripas.

Puikiai apsaugo nuo gripo ir čiaudulio.

Prieš kiekvieną naudojimą atsargiai suplakite indą, kad aliejai būtų sujungti. Lašus lašinkite ir įtrinkite tiesiai ant šventyklų, gerklės, už ausų, pažastų, sąnarių, apatinių pėdų, sveikų pėdų ar pėdos apačios.

Norėdami išvalyti orą ir pašalinti virusus iš aplinkos (namuose ar biure), naudokite difuzorių ar purkštuvą arba kelis lašus verdančio vandens. Kitas būdas yra užlašinti 3–4 lašus aliejaus ant audinio gabalo, nosinės ar marlės ir užtepti ant burnos ar pagalvės.

Nenaudokite aliejų tiesiai ant odos, prieš tai jų neskiedę jokiu baziniu (nešiklio) aliejumi. Eteriniai aliejai yra dirgikliai, todėl su jais reikia elgtis atsargiai.
Naudokite tik jautriai odai skirtą pėdos padą.

Neduoti vaikams iki 3 metų.

Nėščioms moterims rekomenduojama pasikalbėti su tinkamu profesionalu apie žalingą eterinių aliejų vartojimo poveikį.

Nevalgykite, vartokite tik išoriškai

Daugiau informacijos apie šiandienos epidemiją, kurią Dievo Motinos įteikė vizionieriui iš Argentinos Luz de Maria, suteikta 2020 m. Iš šio puslapio verskite akinius su šia žinute - nuoroda žemiau.

www.kommherrjesus.de/…/botschaften2020…
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Vizionierius Luzas de Maria: Aš klausiu savo motinos: „Kaip mes galime padėti šiems žmonėms? (užpuolė mirtinas virusas.) Ir ji sako: „Naudokite gerą samarietišką aliejų. Daviau jums reikalingų ingredientų, kad galėtumėte jį sukurti. Mes gyvename tokiu metu, kai turėtume klausytis Švč. Nelaukite, kol bus per vėlu. Dieviškojo gailestingumo riteris.