Clicks1.2K
pl.news
1

Osobisty aktywista homoseksualny Franciszka oczekuje "odszkodowań" za niebłogosławienie grzechu

Franciszek jest "bardzo zraniony" z powodu swojego własnego dokumentu przeciwko "błogosławieństwom" homoseksualistów, powiedział całkiem poważnie 10 kwietnia osobisty aktywista homoseksualny Franciszka, Juan Carlos Cruz, portalowi LaTercera.com.

Pięć dni po opublikowaniu dokumentu Franciszek zadzwonił do Cruza informując go, że jest pierwszym aktywistą homoseksualnym mianowanym do Kurii Rzymskiej, a dokładnie do rzekomej "Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich".

Cruz powiedział portalowi LaTercera.com, że nie chce "usprawiedliwiać" Franciszka, który jest "odpowiedzialny" za ten dokument, ale uważa, że "bardzo potężni" prefekci również mieli w tym swój udział. W rzeczywistości Franciszek otoczył się w Kurii Rzymskiej, bez wyjątku, tchórzliwymi klakierami.

Cruz podtrzymuje jednak mit: "wiem, bo rozmawiałem z papieżem, że jest bardzo zraniony tym, co się stało", ale potem Cruz przyznaje, że Franciszek jest "pełen sprzeczności", ale uzupełnił: "czuję, że w jakiś sposób naprawi tę sytuację".

Franciszek wydaje się wierzyć, że może oszukać opinię publiczną, używając do swoich tanich sztuczek aktorów takich jak Cruz.

#newsGoadxvtvxi

marcys.td
prawdziwa męska miłość, obydwaj siebie warci