Clicks41
lt.news

Pranciškaus kvailas apaštalavimas telefonu sukelė sumaištį

42 metų Sergio Decuyperis, argentinietis homoseksualas, vedęs Ispanijoje, kaltina Pranciškų „dangstymu“ (Clarín.com, rugsėjo 23 d.).

Jo žvejo pasakojimas: 85 metų tėvas José Francisco Decuyperis, jo dėdė, „priekabiavo“ prie jo senelių vonioje Paranoje, kai jam buvo 5 (!). Tėvas Decuyperis serga Alzheimeriu ir negali savęs apginti.

Pranciškus buvo pakankamai kvailas, kad kelis kartus pasikalbėtų su kaltintoju telefonu ir asmeniškai.

Rezultatas: Decuyperis dabar kaltina jį „dangstymu“ ir „neigimu“. Atviru laišku jis prašo Pranciškaus „būti kūrybingam“ ir vykti kartu su juo į kelionę į Paraną (!).

Decuyperio žmona, su kuria jis turi vaikų, sužinojo, kad jos vyras turi „gilią traumą“. Dabar jis save vadina „homoseksualu“.

Kaip „įrodymą“ „priekabiavimui“, Decuyperis pateikia pasikartojantį sapną, kuriame jam yra „5 metai“ ir kuris vis baigiasi prie vonios durų. Jo „atmintis“ tariamai buvo „atstatyta“ tik 2019 m. sausio mėn.

Jis parašė Pranciškui, kuris naiviai paskambino jam pusvalandžiui 2019 m. kovo 17 d. Pranciškus pasakė, kad jis juo „patikėjo“, kad tai „kažkas labai dažnai vykstančio“, kad jam teko gydytis ir niekam nereikėtų to sakyti.

Po to 2019 m. gegužės 4 d. Pranciškus pusvalandžiui priėmė Decuyperį, liepdamas nekalbėti su žurnalistais, nes jie yra „veidmainiai“. Kai Decuyperis prisistatė „homoseksualu“, Pranciškus jam pasakė, kad jo „misija yra santuoka ir kad jis turi likti vedęs“.

Decuyperis antrą kartą susitiko su Pranciškumi rugsėjo 9 d., trečiadienio auditorijoje, kai Pranciškus supainiojo jį su kitu kaltintoju iš Paranos.

#newsWgehqmqrcf