Clicks2.3K
Edward7
22

Covid broń masowego oszustwa jak żadna inna

Agenda transhumanistyczna i szczepionki „Znak bestii”

Ponieważ grypa sezonowa została przemianowana na covid na początku zeszłego roku, New York Times i inne media "establiszmentowe" zamieszczają fałszywe wiadomości, podsycające strach, propagandę na temat choroby wirusowej – która przed 2020 rokiem pojawiała się co roku bez sponsorowanych przez państwo/medialnych histerii.

Codzienna kampania polega na manipulowaniu umysłem maksymalnej liczby ludzi w Stanach Zjednoczonych, na Zachodzie i gdzie indziej, aby wyrządzić innym krzywdę poprzez toksyczne ukłucia trucizną.

Opinia publiczna została oszukana przez diaboliczny program kontroli społecznej i depopulacji – główne media, w szczególności New York Times , którzy zaciągnęli się jako agenci prasowi masowego oszustwa.

The Times fałszywie twierdził, że nowy szczep grypy/covid może „zabić miliony” na całym świecie (sic!).

Rzeczywiście, miliony zostały już zranione, niezliczone liczby zabite – ale nie z powodu grypy/covid.
Wykładniczo rosnąca liczba ofiar pochodzi z toksycznych wstrzyknięć "leków" mRNA firmy Pfizer/Moderna oraz szczepionek J&J/AstraZeneca.


Według danych CDC sprzed 2020 r. roczna liczba przypadków sezonowej grypa/grypy w USA waha się od 9 do 45 milionów, od 140 000 do 810 000 hospitalizacji i od 12 000 do 61 000 zgonów — zdecydowana większość wśród osób w wieku powyżej 70 lat. Wzór powtarzał się co roku — w zeszłym roku i w 2021 do tej pory, podobnie jak w poprzednich latach. Jednak po raz pierwszy w historii od 2020 roku zniknęły dane dotyczące corocznych wybuchów epidemii grypy — po tym, jak choroba wirusowa została przemianowana na covid.

"Obecnie nie istnieje żadne inne szczepy grypy/covid, które „przyczynił się do tak śmiertelnych wzrostów chorób (wirusowych) na całym świecie" (sic), jak fałszywie twierdzą fałszywe wiadomości NYT.

Zwiększona liczba epidemii grypy/covid pochodzi z masowych szczepień.

Szczepienia nie chronią i są ryzykiem poważnych szkód, znacznie zwiększając ryzyko zachorowania na chorobę wirusową, a także jedną lub więcej poważnych chorób w bliskiej lub dłuższej perspektywie.

Przeciwstawiając się rzeczywistości, Times fałszywie twierdził, że w krajach z „powszechnym” masowym szczepieniem na grypę / covid, epidemie choroby wirusowej „nadal maleją lub utrzymują się na niskim poziomie (sic)”, dodając: „dobrze chronią biorców przed poważnymi skutkami wariantów (grypy/covid) (sic)”. Rzeczywistość jest przeciwieństwem. Stany Zjednoczone, takie jak Michigan, z masowymi szczepieniem mieszkańców, mają największą liczbę przypadków na mieszkańca.

Były główny naukowiec firmy Pfizer zajmujący się alergiami i chorobami układu oddechowego, dr Michael Yeadon, nazwał warianty grypy/covid
„Wszystkie warianty są tak podobne do oryginału, że nie ma żadnej szansy, że twoje ciało zobaczy je jako coś nowego”.

„Więc z tym w tle, czy nie jest przerażające, że politycy wciąż mówią nam o wariantach i o tym, jak musimy zamknąć granice i powstrzymać ich poruszanie się po świecie”.
„I nie martw się, ponieważ zamierzamy stworzyć zmodyfikowane szczepionki, które będą adresować te nowe warianty”.
„Niektóre firmy farmaceutyczne opracowują obecnie szczepionki „uzupełniające” lub wariantowe”.
„Warianty są tak podobne do oryginału (szczepu).”

„To niemożliwe (że) potrzebowalibyśmy nowych” eksperymentalnych leków do masowego dźgania.

A jednak mówi się nam, że są konieczne. Mówi się nam, że je produkują.
„... Mam to otwarte pytanie. Co znajduje się w tych butelkach „szczepionek wariantowych”? ”
„Światowi regulatorzy powiedzieli, że tak popierają masowe dźgnięcia, ale zapominają nam powiedzieć, że i tak są one dozwolone tylko w sytuacjach awaryjnych”. Są niezatwierdzone przez FDA z powodu zagrożeń, jakie stwarzają - w czasie, gdy wymyślono deklarowany stan zagrożenia zdrowia, a nie rzeczywistość.
Amerykańskie i zachodnie organy regulacyjne fałszywie twierdziły, że nie ma potrzeby przeprowadzania klinicznych testów bezpieczeństwa zgodnie z długoletnimi wytycznymi ze względu na sytuację awaryjną – to fałsz w czasie fałszywej pandemii.

Wybitny ekspert medyczny, dr Vernon Coleman, potępił masowe oszustwa dotyczące wszystkiego, co "kowboje" czynią, ze strony zachodnich urzędników zdrowia publicznego i ich agentów prasowych.
„Niepodważalny dowód (pokazuje, że rzekoma) pandemia COVID-19 nigdy nie istniała” – podkreślił, dodając:

„Od początku tego oszustwa mówię, że covid-19 to tylko coroczna zmiana nazwy grypy i lepszy marketing”.

Yeadon podkreślił, że firmy farmaceutyczne „robią, cokolwiek, chcą, wkładają (coś) to do fiolki (i przekonują ludzi do) wstrzyknięcia”, kto wie co, dodając:
„Moja istotna obawa polega na tym, że gdyby ktoś chciał zaaranżować sytuację, w której można by osiągnąć masową depopulację, byłby to prawdopodobnie doskonały sposób na zrobienie tego”.
On „nie ma wątpliwości”, że to, co się dzieje, to „zło” sponsorowane przez państwo / wspierane przez środki masowego przekazu.
Raport „Timesa”, opublikowany w zeszłym tygodniu, wielkie kłamstwa i masowe oszustwa dotyczące nieistniejącego „wysoce zakaźnego” niebezpiecznie śmiertelnego wariantu, który może zabić miliony ludzi, bez dźgnięć, dodając:
„ Ta (nieistniejąca) sytuacja nadzwyczajna wymaga natychmiastowego działania (sic): "powszechnego” masowego dźgania nie dźgniętych – "szczególnie wśród zwykłych ludzi w krajach trzeciego świata", zachodnie ciemne siły chcą ich wyeliminować.

The Times wezwał do przyspieszonej produkcji (toksycznych) szczepionek — aby wyrządzić maksymalną szkodę maksymalnej liczbie niechcianych miliardów przeznaczonych do eksterminacji przez diaboliczne zachodnie siły ciemności.

The Times i inne media establishmentu popierają kontrolę społeczną i wyludnianie na masową skalę, zamiast ujawniać i potępiać diabelski spisek.

Profesor Bill Gates, medyczny szarlatan/oszust Fauci, podobnie myślący zwolennicy ludobójstwa, a ich media prasowe, takie jak NYT, nadal z całych sił promują swój piekielny program – największą z największych zbrodni przeciwko ludzkości.

Tytuł - New York Times zgłosił najbardziej śmiertelną fazę Covid "Ahead Baloney". Stephena Lendmana stephenlendman.org/…t-reported-deadliest-phase-of-covid-ahead-baloney/

Agenda transhumanistyczna i szczepionki „Znak bestii”

(...) Media nie tylko cenzurują najważniejsze wiadomości od ludzi, ale nadal są sprzedawcami szczepionek od Billa Gatesa i firm farmaceutycznych, które promują te szczepionki, i nadal niszczą i zabijają ludzi. Dr Luc Montagnier, światowej sławy wirusolog, laureat Nagrody Nobla, który odkrył wirusa AIDS, powiedział: „te szczepionki powodują szczepy wariantowe” i ostrzegł, że ten program jest źle pomyślany, niepotrzebny i zabija ludzi!

Dr Pierre Gilbert powiedział w 1995 roku, że wkrótce nowe przepisy nakazujące stosowanie szczepionek zawierających ciekłe kryształy, gdy zostaną wystawione na działanie częstotliwości magnetycznych, zamienią odbiorców w zombie. Powiedział, że „trucizny zostałyby wprowadzone do krwi i żył ludzkości poprzez dobrowolne tworzenie tych infekcji oraz poprzez tworzenie praw zmuszających ludzi do przyjmowania szczepionek. Zamierzamy umieścić ciekłe kryształy w szczepionkach, które będą przechowywane w komórkach mózgu, dzięki czemu staną się mikroodbiornikami pól magnetycznych wysyłanych przez pasma ultradźwiękowe o bardzo, bardzo niskich częstotliwościach, co uniemożliwi im samodzielne myślenie, jak zombie ”. Ostrzegł też, że nie jest to projekt, nad którym pracują. To jest coś, co zrobili już wcześniej. Powiedział: „Pamiętasz Rwandę?”

Hmm… pola magnetyczne? Czy to dlatego magnesy przyklejają się do skóry zaszczepionych?

Skwalen był lipidem używanym w szczepionkach podawanych żołnierzom wyruszającym na pierwszą wojnę w Zatoce Perskiej w Iraku. Wiele osób uważa, że skwalen był przyczyną „syndromu wojny w Zatoce Perskiej”. SM-102 to lipid, który jest używany w szczepionkach mRNA i wiele osób pyta, dlaczego ta trucizna jest w tych szczepionkach! Skutki uboczne SM-102 obejmują raka, niepłodność oraz uszkodzenie układu nerwowego, nerek i układu oddechowego. Newsweek poinformował, że firma produkująca biochemię Cayman Chemical sprzedaje SM-102 jako substancję badawczą. Na ich stronie podano, że sprzedawany przez nią produkt SM-102 jest „tylko do celów badawczych, a nie do użytku dla ludzi lub weterynarii”.

Jak każda trucizna znajdująca się w szczepionkach lub innych produktach zatwierdzonych do użytku dla ludzi, apologeci zawsze twierdzą, że poziomy tych trucizn, takich jak promieniowanie, rtęć, glin, formaldehyd, fluor i wiele innych, są stosowane tylko na poziomie „bezpiecznym dla ludzkiego konsumenta". O tym, jak bezpieczny jest SM-102 przekonamy się już niedługo, skoro nie brakuje chętnych (zmylonych) w kolejce do eksperymentów, jako świnek morskich.

Obserwuję Sofię Smallstorm od czasu jej znakomitego filmu „911 Mysteries”, obejrzanego przez miliony ludzi na całym świecie, i od wielkiego ciosu w absurdalną oficjalną wersję wydarzenia podaną opinii publicznej przez nasz rząd. Sofia wykonała świetną robotę, ujawniając niebezpieczeństwa związane z glifosatem, 5G, geoinżynierią, chemtrails, telefonami komórkowymi, inteligentnymi licznikami, brudną elektrycznością - technologią bezprzewodową wpływającą i uszkadzają ludzkie komórki. W niedawnym wywiadzie dla SGT Report Smallstorm mówi, że syntetyczne biokomputery są wstrzykiwane ludziom za pomocą tych inteligentnych szczepionek. Tym właśnie jest MRNA. Ci, którzy zaakceptują tę szczepionkę, będą mieli obwody biokomputerowe biegnące przez ich ciała. Każdy, kto przyjmuje tę modyfikującą DNA szczepionkę mRNA, która nie jest szczepionką, bierze udział w transhumanistycznym eksperymencie / programie.

Smallstorm mówi dalej, że „Zmiana jakości ludzkości lub ludzkiego życia jest również formą kontroli populacji”. Redukują ludzi do bardzo prostych jednostek pod kontrolą naszych globalnych kontrolerów, którzy nie chcą już, aby ludzie kontrolowali nawet własne przeznaczenie. Komórki i wirusy są jak maszyny i próbują przepisać kody, którymi kierujemy się w naszych ciałach. Najwyraźniej szaleni naukowcy z Narodowego Instytutu Zdrowia i CDC wymyślili sposób kontrolowania ludzi na poziomie komórkowym za pomocą mRNA, które przekazuje instrukcje komórkom ludzkim. To brzmi jak coś prosto z dziennika doktora Frankensteina!

Sofia wyjaśniła, że „wirusy laboratoryjne” lub wirusy syntetyzujące pochodzą z „przetworzonego lub zredukowanego” materiału, który najczęściej pochodzi z ludzkich płodów, a także z roślin. W latach osiemdziesiątych XIX wieku rosyjski wirusolog, Dimitry Ivanovsky, który przekształcił płynne filtraty pobrane z rośliny tytoniu, stworzył z niej wirusa o nazwie wirus mozaiki tytoniu (TMV), który był pierwszym wirusem badanym pod mikroskopem elektronowym i nadal jest w użyciu dzisiaj. Większość byłaby zszokowana, gdyby dowiedziała się, że wirus polio, który trafił do szczepionki przeciwko polio w latach pięćdziesiątych, został zrobiony od podstaw z laboratoryjnych chemikaliów i formuł przy użyciu materiału bazowego z kału dzieci, które chorowały na polio. Szczepionka przeciwko polio zawierała również wywołującego raka wirusa małpy o nazwie SV40, który został wstrzyknięty 98 milionom ludzi, zanim został zatrzymany i nadal zabija każdego roku.

Biorą te sztuczne biowirusy i zamieniają je w krystaliczne filtraty lub kryształy białka. Te kryształy są programowalne. Materiał w strzykawce zawiera kryształy, które przenoszą mRNA do systemu. mRNA zawiera instrukcje dla komórek, aby wytworzyły białka kolczaste, które stają się egzosomami (komórką, która przenosi instrukcje do innych komórek), które następnie podróżują przez twoje ciało do innych komórek, które otrzymują go jako endosom, który postępuje zgodnie z instrukcjami i wypycha go jako egzosom jeszcze raz. Niektórzy uważają, że te kryształy mogą rozpaść się w twoim systemie i spowodować uszkodzenie mózgu. Czy te kolczaste białka powodują skrzepy krwi, które zabijają ludzi?

Sonja mówi, że te wirusy zostały stworzone przez człowieka w laboratoriach, wszystkie pochodzą z roślin i wszystkie są do siebie podobne. Po zredukowaniu do tych krystalicznych form roślinnych, te pochodne roślin stają się w laboratorium elementami budulcowymi DNA i RNA. Robią więc kryształy z roślin i to są ich cegiełki. Nazywane wirusami, te elementy budulcowe są umieszczane w szczepionkach i twierdzą, że budują odporność w ciałach ludzi i zwierząt, które je otrzymują. „Te stworzone przez człowieka wirusy od dziesięcioleci dostarczają nienaturalne instrukcje żywym komórkom w szeregu globalnych eksperymentów”.

W nowym raporcie na Forbiddenknowledgetv.net Amandha Vollmer, Naturopata ujawnia w nowym filmie, że test PCR jest oszustwem. Pokazuje, że jedna z sekwencji starterów Światowej Organizacji Zdrowia w teście PCR dla SARS-CoV-2 znajduje się w całym ludzkim DNA. Sekwencja, której używają w przypadku koronawirusa, to sekwencja chromosomu-8, który jest jednym z 24 chromosomów w ludzkim ciele. Czy można się dziwić, że wszystkich testują pozytywnie?

Podczas gdy dziennikarze, osobistości telewizyjne i radiowe, sportowcy, artyści i eksperci ESPN są zajęci wpychaniem szczepionek Billa Gatesa, nieczuli, w swojej ignorancji, na śmierć i obrażenia spowodowane tymi szczepionkami, to ludzie nadal umierają. Facebook nadal nie zezwala na publikowanie zgonów spowodowanych szczepionkami, a nawet ocenzurował komentarz 25-letniej nauczycielki przedszkolnej o imieniu Desiree Penrod, która kilka dni po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID napisała na swojej stronie na Facebooku: „Ta szczepionka zabija mnie”, tylko po to, by Facebook usunął komentarz, ponieważ powiedzieli, że nie mogą tego sprawdzić. Młoda kobieta zmarła zaledwie kilka dni później.

Zdrowa 28-letnia fizjoterapeutka, Haley Link-Brinkmeyer, która pracowała w North River Health Campus, społeczności seniorów w Evansville w stanie Indiana, otrzymała szczepionkę mRNA i zmarła 2 dni później. Jej matka opublikowała na Facebooku, że sekcja zwłok nie wykazała żadnych innych "czerwonych flag" i obwinia szczepionkę. Facebook zdjął jej komentarze
Everest Romney to 17-letnia gwiazda koszykówki mierząca 6 stóp i 9 cali z Draper Colorado, który otrzymał swoją pierwszą szczepionkę Pfizer, aby wziąć udział w drużynie podróżującej, w której grał. Jego matka i ojciec otrzymali szczepionkę tego samego dnia co ich syn. Everest zaczął odczuwać silny ból szyi po tej samej stronie co miejsce wstrzyknięcia niemal natychmiast, a lekarz rodzinny zdiagnozował u niego naciągnięty mięsień i dał mu do noszenia ortezę szyi. Zaledwie kilka dni później, po tym, jak cierpiał na nieznośnie bolesne migrenowe bóle głowy, matka zabrała go na izbę przyjęć, gdzie znaleziono 3 skrzepy krwi w mózgu. U Everestu zdiagnozowano zakrzepicę żylnej zatoki mózgowej, rzadki rodzaj skrzepu krwi, który zapobiega odpływowi krwi z mózgu.

Kiedy leżał w szpitalu, jego zdrowy 42-letni ojciec został przewieziony do szpitala po tym, jak cierpiał na zawał płuca, który pojawia się, gdy część płuc umiera z powodu zablokowania dopływu krwi. Prześwietlenie wykazało 100 skrzepów krwi w jego płucach i trwale utracił 25% funkcji płuc. Everett i jego ojciec zostali wypuszczeni ze szpitala do niepewnej przyszłości, ponieważ te kolczaste białka nadal trwają jak Terminator.

Joe Hoft z thegatewaypundit.com donosi, że dr Reiner Fuellmich, prawnik licencjonowany w Niemczech i Kalifornii, który jest jednym z 4 członków założycieli „Niemieckiego Komitetu Śledczego Corona”, przygotowuje pozwy sądowe, aby poradzić sobie z tym oszustwem pandemicznym. Grupa twierdzi, że pandemia powinna zostać przemianowana na „Skandal Corona”. Grupa Fuellmich planuje pozwać Światową Organizację Zdrowia (WHO) za wprowadzenie w błąd świata w sprawie tej fałszywej pandemii. Thegatewaypundit.com donosi, że Fuellmich wygrał poważny proces przeciwko niemieckiej korporacji Volkswagen i ujawnił skorumpowany Deutsche Bank jako przedsiębiorstwo przestępcze. Powoływanie się na błędne testy jako oszukańcze, kłamstwo na temat liczby zgonów z powodu COVID, fałszywych aktów zgonu i samej eksperymentalnej szczepionki narusza Artykuł 13 Konwencji Genewskiej. Tysiące lekarzy i prawników dołączyło do Fuellmicha, aby pozwać CDC, WHO,oraz Grupa Davos za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Grupa Fuellmich twierdzi: „Eksperymentalna” szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich – które niosą karę śmierci dla tych, którzy próbują złamać te międzynarodowe prawa. Teoria Rasy Krytycznej (CRT) buduje kościół marksizmu w tym kraju, ponieważ chrześcijaństwo jest marginalizowane i oczerniane przez tych satanistów, którzy nas kontrolują.

Jaki jest prawdziwy powód, dla którego chcą, aby wszyscy zostali zaszczepieni, czy jest to biblijny „Znak Bestii”? W moim ostatnim artykule wskazałem, że ta tak zwana szczepionka nie kwalifikuje się nawet jako szczepionka zgodnie z własną definicją WHO: Niczego nie leczy. Nie chroni Cię przed wirusem i nie jest lekarstwem na wirusa... Napisałem też, że Obama prawdopodobnie to zaaprobował, a dr Fauci i Bill Gates dokładnie wiedzieli, co się dzieje. Prawda jest taka, że nigdy nie zidentyfikowali tego wirusa, a CDC to przyznało.Uważam, że fałszywa pandemia była narzędziem, które skierowało nas w stronę szczepionki.

Amerykanie muszą lepiej rozpoznać potwory pośród nas i obudzić się do istnienia diabła, ponieważ to nie jest ćwiczenie! Elita jest na kursie wyludniania obdartych mas i bezużytecznych zjadaczy... Bądź odważny, powiedz „nie” temu programowi.

PatrickJMcShay stateofthenation.co
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
woj_tek shares this
5
NOWAERA shares this
11K
ATAK
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Protest przeciwko paszportom szczepionkowym.

"Nielegalny przymus już stał się faktem".
Protest zaplanowano na 12 czerwca
30.05.2021
prawy.pl/…epionkowym-nielegalny-przymus-juz-stal-sie-faktem/

12 czerwca w Warszawie odbędzie się V Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień. Oprócz Polski w akcji udział biorą Włochy, Austria i Ukraina. [ściślej - deklarują udział ludzie z tych …More
Protest przeciwko paszportom szczepionkowym.

"Nielegalny przymus już stał się faktem".
Protest zaplanowano na 12 czerwca
30.05.2021
prawy.pl/…epionkowym-nielegalny-przymus-juz-stal-sie-faktem/

12 czerwca w Warszawie odbędzie się V Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień. Oprócz Polski w akcji udział biorą Włochy, Austria i Ukraina. [ściślej - deklarują udział ludzie z tych krajów.

Jesteś wolnym człowiekiem!

Masz prawo do wolności słowa.

Masz prawo do swobodnego przemieszczania się.

Masz prawo do wolnej i świadomej zgody lub odmowy zgody w kwestii procedur medycznych.

Masz prawo do ochrony danych osobowych.

Masz prawo do poszanowania życia prywatnego i integralności fizycznej. Upomnij się o te podstawowe prawa!”
– zaapelowali organizatorzy.

Protest ma być wyrazem sprzeciwu wobec planów wprowadzenia paszportów szczepionkowych.

"Prawo do wolnej i świadomej zgody w medycynie jest podstawowym prawem człowieka od czasów procesów norymberskich" - zaznaczono.

„Mimo to Parlament Europejski przegłosował paszporty, które mają doprowadzić do segregacji i dyskryminacji osób, które odmówią zgody na udział w eksperymencie już od końca czerwca 2021 r.

Nielegalny przymus już stał się faktem dla wielu grup zawodowych (np. medycy, żołnierze [sportowcy md] )

oraz pacjentów (odmowa wykonania zabiegów medycznych). Wcześniej dotyczył naszych dzieci, z których wiele poniosło najwyższą cenę” – czytamy.

Protest zaplanowano na 12 czerwca na godz. 13. Początek obok pomnika Powstania Warszawskiego.