34:59
NAWET ZA KOMUNY TAK NIE BYŁO z Księdzem Markiem Bąkiem rozmawia Marek Skowroński Laudetur Iesus Christus! Witam serdecznie na kanale "Te Deum" i zapraszam do subskrypcji oraz polubienia oglądanych …More
NAWET ZA KOMUNY TAK NIE BYŁO z Księdzem Markiem Bąkiem rozmawia Marek Skowroński

Laudetur Iesus Christus! Witam serdecznie na kanale "Te Deum" i zapraszam do subskrypcji oraz polubienia oglądanych filmów i materiałów.

Nawet za komuny tak nie było, jak jest obecnie dzisiaj. Okrucieństwo państwowe jest dzisiaj jeszcze gorsze niż za komunizmu. Jest ono skierowane przeciwko ludziom. A naród śpi, bo jego ideałem i celem jest sytość, spokój, życie bez problemów, czyli brak odpowiedzialności za siebie i za innych. O tym wiedzą i z tego zdają sobie sprawę nieliczni. Reszta jest wyznawcami spokoju, kompromisu i tolerancji.

Prędzej się Kościół oczyści, niż nasze państwo ze swoich funkcjonariuszy i polityków.
Politycy, którzy nie zagłosowali za obroną życia, odeszli od jedności z Kościołem. Grzech aborcji jest związany z kara ekskomuniki. Osoby, które biorą w tym udział, współdziałają, również podlegają ekskomunice.
Za aktem odwagi idzie krzyż i prześladowanie. Wszyscy chcieliby być i iść z Panem Jezusem ale tylko byle bez krzyża.
W wyborach należy poprzeć tych, którzy w dotychczasowych kadencjach sejmu i senatu nie shańbili się głosowaniem przeciwko życiu, prawdzie i katolickiej wierze. Należy wybrać tych, którzy wiodą moralne życie. To mają być prawdziwie wierzący, a nie zadeklarowani katolicy.
Człowiek, który jest po kilku małżeństwa nie jest wiarygodny. Ktoś, kto głosował przeciwko życiu, prawdzie i ojczyźnie, który rozdał Polskę za bezcen naszym wrogom, taki ktoś powinien odejść.
Aneta Binkowska
Wojna Goga i Magoga - ks. dr. Paweł Murziński posłuchajcie KS dr Murzyńskiego wszystko dzieje się na naszych oczach
WŁADYSŁAW KRÓL
A myślisz Kochana, że ich następcy tego nie wprowadzą?
Demon kracja to Rządy Szatana na Ziemi. Czyż nie pamiętasz słów z Biblii, gdy Szatan kusił Jezusa Chrystusa i rzekł do Jezusa pokazując Mu cały Świat, żeby oddał mu pokłon bo to wszystko jest jego?
Dzisiaj Szatan umocnil swoją władzę w każdym Państwie i Narodzie i wszyscy Władcy, Rządy i Politycy służą temu kłamcy. Wszyscy 99,999 % polityków …More
A myślisz Kochana, że ich następcy tego nie wprowadzą?
Demon kracja to Rządy Szatana na Ziemi. Czyż nie pamiętasz słów z Biblii, gdy Szatan kusił Jezusa Chrystusa i rzekł do Jezusa pokazując Mu cały Świat, żeby oddał mu pokłon bo to wszystko jest jego?
Dzisiaj Szatan umocnil swoją władzę w każdym Państwie i Narodzie i wszyscy Władcy, Rządy i Politycy służą temu kłamcy. Wszyscy 99,999 % polityków w Polsce też i nie wyłamie się z nich nikt, bo diabeł ma na nich albo haki, lub kupił już ich Dusze za władzę, sex i pieniądze. Kto się wychyla jest albo ośmieszany i marginelizowany, lub zabijany.
Oczywiście Diabeł już Przegrał i Przegra Ostatecznie, lecz Bóg Dopuszcza do Czasu Rządy Diabła i jego sług, aby Ta bezbożna Cywilizacja i każdy Człowiek Zrozumiał, że Odrzucili Czułego Boga i Ojca i zamienili Go na Szatana, Ojca Kłamstwa i krwawego Wroga Dzieci Bożych.
grafix
Przyjęli zbójecką ustawę geologiczną, byli za pakietem WHO i na pewno głosowali by w Parlamencie Europejskim za likwidacją Polski a później mówili nam, że się pomylili (jak Patryk Jaki o jedzeniu robaków)
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Pis jest partią zbójecką... chcieli potajemnie wprowadzić aborcję na życzenie i eutanazję! 😡 😡 😡