Zeznania niektórych poszkodowanych przez szczepienie Covid

Zgony sportowców są o 1700% wyższe, od czasu wprowadzenia szczepionki przeciw COVID

Dr Joseph Mercola
Jeśli ty lub ktoś, kogo kochasz, nadal nie rozumie ryzyka związanego z szczepionką covid, obejrzyj film "mRNA 'Vaccine' Genocide 2021-2022: Testimonies from the Victims and Medical Staff," - MRNA 'VACCINE' GENOCIDE 2021-2022: TESTIMONIES FROM THE VICTIMS AND MEDICAL STAFF .
Nie obchodzi mnie, czy już dobrze rozumiesz ryzyko, jestem ponad wszelką wątpliwość przekonany, że skorzystasz z obejrzenia tego, co robią te zastrzyki. Nie wszyscy z nas, w tym ja, nie ma bezpośredniego kontaktu z osobami, które zostały zabite lub zranione przez zastrzyki COVID. Te klipy pomagają każdemu z nas zrozumieć, jak naprawdę moralnie naganne są te "zatrute jabłka". Zabiły one setki tysięcy ludzi i unieruchomiły kolejne miliony. Gorąco zachęcam do obejrzenia tego filmu i podzielenia się nim z każdym, kogo znasz. Ale musicie być ostrzeżeni. Obrazy są emocjonalnie niepokojące, więc przygotujcie się. Musimy jednak zacząć patrzeć na rzeczywistość z szeroko otwartymi oczami. Ofiary tych eksperymentalnych zastrzyków z transferem/manipulacją genów zasługują na to, by je zobaczyć, aby pomóc nam lepiej zrozumieć nikczemną broń biologiczną, która została uwolniona na bezbronnych.

Wielkie kłamstwo
Na początku 2021 r. wiceprezydent Kamala Harris, wśród wielu innych osób, publicznie nakłaniała wszystkich do otrzymania szczepionki COVID, która, jak obiecała, była "bezpieczna i skuteczna". Jesteśmy powołani do kochania naszych bliźnich, "a zaszczepienie się jest naprawdę przedłużeniem tego", upierała się Harris. W najlepszym wypadku była niedoinformowana. W najgorszym - skłamała. Fakty są takie, że szczepionka COVID jest najbardziej niebezpiecznym "lekiem" w historii współczesnej medycyny, a te zagrożenia zostały przewidziane przez wielu szanowanych i dobrze wykształconych lekarzy i naukowców. Niestety, ich głosy zostały ocenzurowane - w niektórych przypadkach, jak się wydaje, na polecenie samej administracji Białego Domu.

Walka ofiar, ich ból, ich śmierć zasługują na współczucie, za to czym dali się zmanipulować - są ofiarami/rezultatem błędów medycznych, korupcji regulacyjnej i społecznego szaleństwa "masowego formowania" napędzanego przez medialne zastraszenie, jawne kłamstwa, które wspierają przejście do globalnej tyranii i niewolnictwa - do czego się przyczynili . Celebryci, politycy, urzędnicy agencji zdrowia, prezenterzy wiadomości, lekarze, pielęgniarki, naukowcy i niezliczone inne osoby które popychały, zawstydzały i groziły tak wielu, jak tylko mogły, aby wziąć zastrzyk, a każdy musi teraz zobaczyć, jaki był tego rezultat i jak cierpiały te niczego nie podejrzewające osoby na całym świecie.

Jest tak wiele historii zawartych w filmie... Wspólnym wątkiem w tych historiach, który warto zauważyć, jest jednak konsekwentne odrzucanie przez środowisko medyczne. Nawet w przypadkach, gdy lekarze podejrzewają uraz spowodowany przez szczepionkę COVID, nadal nie mają pojęcia, w jaki sposób wywołane są objawy lub, co ważniejsze, jak je leczyć. Odsyłają więc ofiary do domu lub kierują je do innych specjalistów, których wiedza jest równie słaba. Skuteczne leczenie zdarza się niezwykle rzadko, co tylko potęguje uraz. Winni muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności

W innym filmie , Greg Reese, który stworzył dokument "The COVID Genocide", dzieli się swoimi powodami, dla których go stworzył. "Oni chcą zniszczyć świat" - mówi, odnosząc się do globalistycznej kabały, która jest planistą , faktycznymi grającymi/powodującymi , te medyczne ludobójstwa. 'Oni chcą zniszczyć świat ... Są jak dziki ogień, który trzeba ugasić' - mówi Reese. 'Potrzebujemy kilku poważnych trybunałów do spraw zbrodni wojennych.' ~ Greg Reese w odniesieniu do globalistycznej kabały odpowiedzialnej za ludobójstwo "zatrutych jabłek" COVID. Wierzą, że ujdzie im to na sucho poprzez ignorowanie dowodów i cenzurowanie każdego, kto twierdzi, że został ranny, lub każdego, kto otwarcie opłakuje śmierć bliskiej osoby, która została zabita przez strzał.

takniewiele.pl MRNA Vaccine Genocide 2021-2022 “takniewiele” relacje video po angielsku “mRNA ‘Vaccine’ Genocide 2021-2022: Testimonies from the Victims and Medical Staff”

Globalna kampania mająca na celu podniesienie świadomości na temat obrażeń spowodowanych przez COVID Szczepienie
Inni również podejmują walkę o złagodzenie trudnej sytuacji ofiar szczepionki COVID. Obecnie trwa globalna kampania internetowa mająca na celu podniesienie świadomości i przerwanie milczenia wokół urazów spowodowanych przez zastrzyki COVID. Twórcy kampanii, "#CanWeTalkAboutIt", zachęcają osoby, które doznały obrażeń w wyniku podania szczepionki, do dzielenia się swoimi osobistymi historiami wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Jak donosi The Defender,1 "Kampania ma również na celu pomóc osobom poszkodowanym przez szczepionki w tworzeniu sieci i lokalizowaniu zasobów i informacji w ich własnych krajach i społecznościach."

"Jeśli weźmiesz tabletkę na ból głowy i zobaczysz, że jest efekt uboczny, który sprawia, że twoja skóra jest niebieska, to oczywiście możesz powiedzieć 'ok, to może być od tego, prawda?'. Ale jeśli chodzi o szczepionki, nie można tak naprawdę mówić o tych rzeczach. Wszyscy słyszeliśmy i wiedzieliśmy, że rozpoczyna się "rollout" [szczepionki COVID] i że zobaczymy wiele szkód wyrządzonych przez te szczepionki. Ale ludzie byli naprawdę przestraszeni, a szczególnie [przestraszeni] byciem kojarzonym z ... organizacjami, które zostały ostemplowane jako organizacje antyszczepionkowe.

Wszyscy wiedzieliśmy też, że media to wyciszały. Ludzie ci zaprzeczali, że były to urazy poszczepienne, [ale] widzieliśmy, że wszystkie te rzeczy się dzieją. Więc pomyślałem, że musimy coś zrobić, musimy zacząć uświadamiać ludzi, że to są faktycznie niebezpieczne szczepionki. Nie ma na świecie choroby [o której nie można mówić] ... można mówić o raku, można mówić o każdym rodzaju choroby, ale nie o tym. Mają naukowców, którzy chcą prowadzić badania nad tym, naukowców z dużych instytucji, a oni są po prostu ignorowani. Dzieje się coś więcej ... Dlaczego media milczą? Dlaczego o tym nie mówimy? Nigdy w historii nie było leku, który miałby tak wiele skutków ubocznych i nikt o tym nie mówi. Zawsze gdy pracuje się globalnie; pomyślałem, że teraz musimy zrobić coś globalnie, musimy zrobić kampanię, która zacznie przerywać ciszę wokół tego problemu, ponieważ ludzie muszą wiedzieć. Nie chcemy, aby jeszcze więcej osób brało zastrzyk, zwłaszcza po tym, co widzę w tych wszystkich grupach."

Statystyki dotyczące niepełnosprawności i zgonów mówią same za siebie
Oprócz wielu tysięcy osobistych historii udostępnianych w mediach społecznościowych, różne statystyki również potwierdzają dzielone doświadczenia:

-Wzrasta liczba hospitalizacji - W styczniu 2022 roku Indiana Hospital Association poinformowało, że szpitale w Indianie odnotowują dramatyczny wzrost zarówno zgonów, jak i hospitalizacji z powodu wielu różnych schorzeń.3 Nie tylko liczba hospitalizacji w Indianie jest wyższa niż przed wprowadzeniem zastrzyków COVID w 2021 roku, ale jest najwyższa od pięciu lat.4

-Reklamacje o niepełnosprawności rosną - Na przykład OneAmerica, krajowe towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych na życie z siedzibą w Indianapolis, zgłasza wzrost roszczeń o niepełnosprawność. Początkowo nastąpił wzrost krótkoterminowych wniosków o rentę, ale wkrótce zostały one wyprzedzone przez wnioski o długoterminową niepełnosprawność. Firma spodziewa się, że wzrost liczby roszczeń będzie kosztował ją ponad 100 milionów dolarów, co jest niespodziewanym wydatkiem, który zostanie przeniesiony na pracodawców kupujących grupowe ubezpieczenia na życie.5

-Syndrom nagłej śmierci dorosłych (SADS) gwałtownie rośnie - wcześniej rzadkie zjawisko medyczne zwane SADS jest obwiniane za zgony zdrowych dorosłych, co wydaje się być wyraźnym wysiłkiem mającym na celu ukrycie rzeczywistości zgonów spowodowanych przez COVID zatrute jabłka.6,7

Niektórzy z najzdrowszych ludzi na świecie umierają bez wyraźnej przyczyny - Analiza8 nagłych zgonów wśród sportowców wyczynowych w latach 1980-2006 w USA wykazała, że średnia roczna wynosiła 69. Dane9 zebrane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski określają tę roczną średnią na 29, we wszystkich sportach.

Tymczasem tylko między styczniem 2021 a lipcem 2022 - 18 miesięcy - co najmniej 1 204 sportowców doznało zatrzymania akcji serca lub zapaści, a 804 zmarło.10 Wśród sportowców UE FIFA (piłka nożna/piłka nożna) nagła śmierć wzrosła o 420% w 2021 r.11 Historycznie około pięciu piłkarzy umierało podczas gry każdego roku. Od stycznia do połowy listopada 2021 r. z powodu nagłej śmierci zmarło 21 zawodników FIFA.

-Śmiertelność z powodu wszystkich przyczyn wzrasta - Śmiertelność z powodu wszystkich przyczyn w czasie jest najbardziej wiarygodnym wskaźnikiem, na podstawie którego możemy wykryć prawdziwe katastrofy, a śmiertelność z powodu wszystkich przyczyn zaczęła wzrastać na całym świecie PO wprowadzeniu szczepionek COVID. Wzrost ten jest również skorelowany z liczbą przyjęć szczepionki COVID w danym kraju.12,13,14

Na przykład OneAmerica podała, że wskaźnik zgonów Amerykanów w wieku produkcyjnym (18 do 64 lat) w trzecim kwartale 2021 r. był o 40% wyższy niż poziom przedandemiczny15 - jest to wzrost wskaźnika zupełnie niespotykany. Inne źródła donoszą o podobnych wzrostach, w tym:

◦Urząd Regulacji i Rozwoju Ubezpieczeń w Indiach poinformował o 41% wzroście roszczeń z tytułu śmierci w 2021 roku 116

Miasto Phoenix w Arizonie odnotowało 100% wzrost wskaźnika zgonów wśród pracowników miejskich w 2021 r. w porównaniu do średniej z 10 lat17.

◦Dane z publicznego zakładu pogrzebowego Carriage Services odnotowały 28% wzrost usług świadczonych we wrześniu 2021 r. w porównaniu z wrześniem 202018,19,20

◦Rezerwy z tytułu śmierci firmy Lincoln National wzrosły o 54% w czwartym kwartale 2021 r. w porównaniu z 2019 r.21

◦Dane dotyczące śmiertelności w Europie pokazują również, że młodsi ludzie umierają szybciej niż osoby starsze, a dzieci poniżej 14 roku życia umierały częściej w drugiej połowie 2021 roku, w porównaniu z pierwszą22

Kto doznał obrażeń w wyniku przyjęcia szczepionki COVID, przede wszystkim nigdy nie przyjmuj kolejnej dawki przypominającej COVID, innego zastrzyku z terapii genowej mRNA lub zwykłej szczepionki. To samo dotyczy wszystkich, którzy przyjęli jedną lub więcej szczepionek COVID i mieli szczęście nie doświadczyć wyniszczających skutków ubocznych. W dłuższej perspektywie może to mieć wpływ na Twoje zdrowie, więc nie bierz więcej zastrzyków. Jeśli chodzi o leczenie, nadal nie ma wielu lekarzy, którzy wiedzą, co robić, chociaż podejrzewam, że w przyszłości zobaczymy więcej lekarzy specjalizujących się w urazach związanych z zastrzykami COVID. Lekarze, którzy zaczęli poważnie zajmować się leczeniem urazów spowodowanych ukłuciem COVID, to między innymi dr Michelle Perro ( DrMichellePerro.com ), z którą przeprowadziłem wywiad na ten temat . Perro jest pediatrą, który w ciągu ostatnich kilku lat zaczął również leczyć dorosłych rannych w wyniku ukłucia. Innym jest dr Pierre Kory ( DrPierreKory.com ).

Strategie eliminacji białka kolczastego
Zarówno Perro, jak i Kory zgadzają się, że wyeliminowanie białka kolczastego, które organizm produkuje w sposób ciągły, jest podstawowym zadaniem. Preferowanym lekarstwem Perro na to jest hydroksychlorochina, podczas gdy Kory zazwyczaj używa iwermektyny. Oba te leki wiążą, a tym samym ułatwiają usuwanie białka kolczastego.
Kory wierzy również, że mogą istnieć sposoby na wzmocnienie układu odpornościowego, aby umożliwić jego degradację i ostatecznie z czasem naturalnie usunąć kolce z komórek. Jedną z zalecanych przez niego strategii jest TRE (jedzenie ograniczone w czasie) , które stymuluje autofagię , naturalny proces oczyszczania, który eliminuje uszkodzone, nieprawidłowo sfałdowane i toksyczne białka. Inną strategią, która może zrobić to samo, jest terapia w saunie.

Strategie wzmocnienia funkcji odpornościowych i stłumienia zapalenia
U większości pacjentów po kłuciu należy również zająć się stanem zapalnym i obniżoną funkcją odpornościową. Środki zaradcze w zestawie narzędzi Perro obejmują:

Kwercetyna i cynk w celu wzmocnienia funkcji odpornościowej
Enzymy fibrynolityczne, takie jak
lumbrokinaza , zapobiegają powstawaniu zakrzepów krwi i trawią istniejące zakrzepy, zwłaszcza jeśli poziom D-dimerów jest podwyższony, ponieważ jest to biomarker krzepnięcia. Aby jednak to zadziałało, musisz przyjmować go na pusty żołądek. Przyjmowany z jedzeniem działa jako środek wspomagający trawienie, ale przyjmowany godzinę przed posiłkiem lub dwie godziny po posiłku przynosi korzyści ogólnoustrojowe
N-acetylocysteina (NAC) , która hamuje ekspresję cytokin prozapalnych, poprawia odpowiedź limfocytów T, działa korzystnie na różne problemy z płucami i hamuje nadkrzepliwość, która może skutkować udarem i/lub zakrzepami krwi
Herbata z igieł sosnowych, która ma właściwości przeciwutleniające, antymutagenne i przeciwnowotworowe
Kurkumina, aby stłumić stany zapalne
Zeolit
Pokarmy pełnowartościowe, takie jak czosnek i imbir
Leki homeopatyczne specyficzne dla objawów

Rozpylony nadtlenek wodoru

Jako członek Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC), Kory pomógł opracować protokół leczenia poszczepiennego FLCCC o nazwie I-RECOVER . Ponieważ protokół jest stale aktualizowany w miarę udostępniania większej ilości danych, najlepiej jest pobrać najnowszą wersję bezpośrednio ze strony internetowej FLCCC pod adresem covid19criticalcare.com 23 (hiperłącze do odpowiedniej strony podanej powyżej).

Inne pomocne środki zaradcze
Inne środki zaradcze, które mogą być pomocne w przypadku urazów spowodowanych ukłuciem COVID, obejmują:

Tlenoterapia hiperbaryczna, szczególnie w przypadkach udaru, zawału serca, chorób autoimmunologicznych i/lub zaburzeń neurodegeneracyjnych. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz „ Terapia hiperbaryczna — zdecydowanie niewykorzystana metoda leczenia ”.
Farmaceutyczny błękit metylenowy, który poprawia oddychanie mitochondrialne i pomaga w naprawie mitochondriów. Przy 15 do 20 miligramach dziennie może potencjalnie znacznie pomóc w rozwiązaniu części zmęczenia, które wiele osób cierpi po szczepieniu. Może być również pomocny w ostrych udarach. Podstawowym przeciwwskazaniem jest niedobór G6PD (dziedziczna choroba genetyczna), w którym to przypadku nie należy w ogóle stosować błękitu metylenowego.
Światło bliskiej podczerwieni, ponieważ wyzwala produkcję melatoniny w mitochondriach 24 tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Poprzez usuwanie reaktywnych form tlenu pomaga również poprawić funkcjonowanie i naprawę mitochondriów. Naturalne światło słoneczne to 54,3% promieniowanie podczerwone, 25 więc zabieg ten jest dostępny za darmo.


Źródła i referencje

1, 2 Obrońca 22 lipca 2022
3, 4, 5, 15 Plac Centralny 1 stycznia 2022
6 Euro News Weekly 8 czerwca 2022
7 Daily Mail Australia 8 czerwca 2022
8 obieg 16 lutego 2009 r.; 119: 1085-1092
9 European Journal of Cardiovascular Prevention and Rehabilitation, grudzień 2006; 13(6): 859-875
10 dobrych zgonów sportowców w nauce
11 lekarzy pierwszej linii w Ameryce 18 listopada 2021 r.
12 Rumble Highwire z Del Bigtree 22 kwietnia 2022 r
13 Twitter TexasLindsay 25 kwietnia 2022
14 Twitter TexasLindsay 23 kwietnia 2022
16 Fortune Indie 30 grudnia 2021
17 Steve.kirsch.substack 3 stycznia 2022 r.
18, 19 Zero Hedge 5 lutego 2022
20 Twitter, Ed Dowd 2 lutego 2022 Konto usunięte przez Twitter
21 ZeroHedge 3 stycznia 2022 r
22 Dane Euromomo.eu z 52. tygodnia 2021 r.
23 Covid19criticalcare.com
24 Fizjologia 5 lutego 2020 DOI: 10.1152/physiol.00034.2019
25 Journal of Photochemistry and Photobiology luty 2016; 155: 78-85

Testimonies From Covid Jab Injured - LewRockwell

Zgony sportowców są o 1700% wyższe niż oczekiwano od czasu wprowadzenia szczepionki przeciw COVID

Badanie oficjalnych statystyk wykazało, że liczba sportowców, którzy zmarli od początku 2021 r., wzrosła wykładniczo w porównaniu z roczną liczbą zgonów sportowców oficjalnie odnotowanych w latach 1966-2004. Do tego stopnia, że średnia miesięczna liczba zgonów między styczniem 2021 a kwietniem 2022 jest o 1700% wyższa niż średnia miesięczna w latach 1966-2004, a obecny trend na rok 2022 pokazuje, że może wzrosnąć do 4120%, jeśli zwiększona liczba zgonów trwa, a liczba zgonów tylko w marcu 2022 r. jest 3 razy wyższa niż poprzednia średnia roczna.

... Poniższy wykres pokazuje liczbę zarejestrowanych upadków i zgonów sportowców między styczniem 2021 a kwietniem 2022...–
Jak widać, bez wątpienia od stycznia 2021 r. nastąpił wzrost... Tak więc w latach 1966-2004 średnia miesięczna liczba zgonów wynosi 2,35. Ale między styczniem 2021 a kwietniem 2022 średnia miesięczna wynosi 42. Jest to wzrost o 1,696%. Dlaczego więc obserwujemy tak dramatyczny wzrost?
Odpowiedź najprawdopodobniej polega na wprowadzeniu eksperymentalnego zastrzyku, który miał chronić przed chorobą Covid-19, ale zamiast tego spowodował niewypowiedziane uszkodzenie układu odpornościowego i problemy sercowo-naczyniowe. Badanie 566 pacjentów , którzy otrzymali szczepionki Pfizer lub Moderna, pokazuje, że oznaki uszkodzenia układu krążenia nasiliły się po drugim strzale. Ryzyko zawału serca lub innych poważnych problemów wieńcowych ponad dwukrotnie zwiększało się w ciągu miesięcy po podaniu szczepionek, w oparciu o zmiany w markerach stanu zapalnego i uszkodzenia komórek.

Pacjenci mieli 1 na 4 ryzyko poważnych problemów po szczepieniu, w porównaniu do 1 na 9 przed. Ich 5-letnie ryzyko zawału serca wzrosło z 11% do 25% dzięki szczepionkom (czyli wzrost o 227%). Dr Steven Gundry, lekarz z Nebraski i emerytowany kardiochirurg, przedstawił wyniki na dorocznej konferencji American Heart Association w Bostonie w dniach 12-14 listopada. Streszczenie jego artykułu zostało opublikowane 8 listopada w Circulation, czasopiśmie naukowym AHA. opindia.com/…s-increase-possibility-of-coronary-diseases-study/ https://www.ahajournals.org/doi/abs/ 10.1161/circ.144.suppl_1.10712?s=09

Ale naprawdę nie musimy szukać dalej niż liczba przypadków zapalenia mięśnia sercowego spowodowanego szczepieniem Covid-19. Zapalenie mięśnia sercowego to stan, który powoduje zapalenie mięśnia sercowego i zmniejsza zdolność serca do pompowania krwi i może powodować szybkie lub nieprawidłowe rytmy serca. W końcu zapalenie mięśnia sercowego osłabia serce, tak że reszta ciała nie otrzymuje wystarczającej ilości krwi. Zakrzepy mogą następnie tworzyć się w sercu, prowadząc do udaru lub zawału serca. Inne powikłania stanu obejmują nagłą śmierć sercową. Nie ma łagodnej wersji zapalenia mięśnia sercowego, jest ono niezwykle poważne ze względu na brak zdolności do regeneracji mięśnia sercowego. Dlatego też, gdy nastąpi uszkodzenie, nie ma cofania zegara. Poniższy wykres przedstawia doniesienia o zapaleniu mięśnia sercowego do Systemu Zgłaszania Niepożądanych Zdarzeń Poszczepiennych Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób według roku –
Uszkodzenie serca jest wszechobecne w całej zaszczepionej populacji i jest diagnozowane na wiele sposobów. Wskaźniki ostrej niewydolności serca są teraz 475 razy większe od normalnego wskaźnika wyjściowego w VAERS. Częstość tachykardii jest 7973 razy większa niż częstość wyjściowa. Ostry zawał mięśnia sercowego jest 412-krotnością wskaźnika wyjściowego. Częstość występowania krwotoku wewnętrznego, zakrzepicy tętnic obwodowych, niedrożności tętnicy wieńcowej jest ponad 300 razy większa od wskaźnika wyjściowego. Osoby w pełni zaszczepione cierpią jak nigdy dotąd.
Nie trzeba być geniuszem, aby zrozumieć, że szczepienie Covid-19 jest powodem, dla którego średnia miesięczna liczba zgonów sportowców jest obecnie o 1700% wyższa niż oczekiwany wskaźnik. Athlete Deaths are 1700% higher than expected since COVID Vaccine roll-out

Nadmierna liczba zgonów w Australii

Po 2 latach radykalnej i eksperymentalnej obowiązkowej polityki zdrowia publicznego w celu walki o „zerowy covid za wszelką cenę”… Australia ma obecnie nadwyżkę 15 572 zgonów rocznie powyżej poziomu wyjściowego (wzrost o 9%) i 8 308 zgonów powyżej zakresu 5-letniego .

Na czerwono, nadmierna śmiertelność. Luty 2021 był początkiem szczepień przeciwko Covid w tym kraju

Na dzień dzisiejszy Australia jest zaszczepiona w ponad 96%, a ponad 100 osób tygodniowo umiera na COVID/ (/przez szczepienie) – i liczba wciąż rośnie – co czyni kpinę z tych fałszywych obietnic złożonych w 2021 r., że szczepionki są w 100% skuteczne w zapobieganiu zgonom i hospitalizacjom z powodu COVID... Religión, La Voz Libre .e
Szczepionki szkodzą wszystkim ... Ramię noworodka amputowane po tym, jak mama wzięła szczepionkę przeciw covid, a dziecko doznało zakrzepów krwi już w macicy

Ethan Huff
Ujawnił się jeden z pierwszych znanych przypadków „szczepionki” COVID-19) przekazywanej z matki na dziecko, co pokazuje niebezpieczeństwo szczepień dla kobiet, które są lub później zdecydują się na zajść w ciążę będąc „w pełni zaszczepionym”. Małemu Zackowi Reilly brakuje teraz ręki, jak wskazują raporty, po tym, jak musiała zostać amputowana niemal natychmiast po urodzeniu, kiedy odkryto, że u dziecka pojawiły się skrzepy krwi zarówno w jego teraz usuniętym lewym ramieniu, jak iw mózgu. Według doniesień dziecko urodziło się w trybie cesarskiego cięcia w 37 tygodniu, 11 lipca 2021 r. Podobno miał „posiniaczoną i pokrytą pęcherzami” lewą rękę, a kończynę usunięto po tym, jak badanie MRI wykazało, że doznał udaru mózgu podczas wciąż w łonie matki. Ten udar zniszczył ramię i mózg dziecka, chociaż początkowo mówiono, że adaptuje się „genialnie”, zgodnie z doniesieniami mediów.

Oprócz utraty, uszkodzenia ramienia i uszkodzenia mózgu mały Zack ma teraz drgawki i nie uśmiecha się już
Libby mówi, że jej ciąża przebiegała gładko, aż do ostatnich dni Zaczęła odczuwać „te ostre skurcze”, mówi, „które uważałam za skurcze”. „Zadzwoniliśmy do szpitala, mówiąc, że pomyśleliśmy, że to mogą być skurcze, ale powiedzieli, że to nie brzmiało, jakbym była jeszcze gotowa, aby przyjść” – powiedziała mediom. „Następnego dnia pogorszyły się i były tak bolesne, że nie czułam, czy się porusza, czy nie, więc powiedzieli, że powinniśmy wejść”. Zack urodził się przy wadze 6 funtów, 6 uncji i było bardzo jasne, jak mówi jego matka, że coś jest nie tak z jego ramieniem. Urzędnicy szpitala ustalili, na podstawie czarnej i posiniaczonej ręki chłopca, że miał zakrzep krwi wymagający amputacji. Nie było żadnej wyraźnej wzmianki o jakimkolwiek potencjalnym związku między fatalnym stanem zdrowia chłopca a zastrzykami "Fauci Flu". „Na początku bardzo go bolało i w pewnym momencie musiałam się wycofać, ponieważ było to po prostu zbyt denerwujące” – powiedziała Libby o usunięciu ramienia jej nowo narodzonego syna. Potem dowiedziała się, że Zack doznał uszkodzenia mózgu z powodu podejrzenia zakrzepu, co mogło uniemożliwić mu używanie niektórych mięśni. Może również być osłabiony, gdy dorośnie bez możliwości chodzenia, a nawet mówienia.
„Po prostu czułam się z jego powodu tak zła. To tak, jakbyśmy zostali okradzeni ze wszystkiego – normalnej pracy, pierwszego spotkania z dzieckiem, a potem posiadania zdrowej, szczęśliwej rodziny.” Po zabraniu Zacka do domu po raz pierwszy wydawał się być uśmiechnięty i nieco szczęśliwy. Trwało to jednak tylko chwilę, ponieważ chłopiec przestał się uśmiechać w Boże Narodzenie i nagle zaczął mieć drgawki. Powiedziano nam również, że Zack ma teraz „lekki ubytek słuchu”, w związku z czym musi teraz mieć aparaty słuchowe (Powiązane: Więcej historii na temat urazów i zgonów po kłuciu covid znajdziesz na stronie CovidVaccineVictims.com... Newborn baby's arm AMPUTATED after mom took covid vaccines and baby suffered blood clots in the womb