Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks495

W mocy Ducha - 360 Sekund przed Zesłaniem!

W mocy Ducha - 360 Sekund przed Zesłaniem!
Realizując obietnicę tworzenia w Internecie rekolekcji on-line przez cały rok, wychodzimy z kolejną propozycją przeżycia 360 Sekund, w oczekiwaniu na dzień Pięćdziesiątnicy. "W mocy Ducha" to rekolekcje dla tych, którzy nie chcą "przespać" Zesłania Ducha Świętego!

Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu. Nagle dał się słyszeć z nieba szum, jakby uderzenie gwałtownego wiatru, i napełnił cały dom, w którym przebywali. Ukazały się im też języki jakby z ognia, które się rozdzieliły, i na każdym z nich spoczął jeden. I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić. (Dz 2, 1-4)

Nadchodzące już niebawem rekolekcje poprowadzi dla nas o. Piotr Krawczyk OfmCap z Warszawy. Kim jest? Oto kilka słów o nim:

Urodził się w 1982 r. W 2002r. skończył technikum elektroniczne i po maturze wstąpił do Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. W 2011r. obronił pracę magisterską na wydziale teologii KUL, a 12 czerwca tegoż roku otrzymał święcenia kapłańskie z rąk o. bpa Antoniego Dydycza.
Po święceniach został katechetą w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Mieście n. Pilicą, moderatorem lokalnej wspólnoty Ruchu Światło-Życie oraz opiekunem ministrantów. Obecnie pełni posługę duszpasterza powołań w Prowincji Warszawskiej Braci Kapucynów.
Na co dzień jak mówi o sobie, stara się z wiarą słuchać Słowa Bożego i dostrzegać Bożą obecność w życiu. Od wielu miesięcy komentuje także codzienną Ewangelię na http://profeto.pl/…/o-piotr-krawczy…. Jego dzień to czwartek!
Ojca Piotra możecie też spotkać na stronach pogotowia duchowego, gdzie wielu kapłanów czuwa przez całą dobę, gotowi, by spieszyć z pomocą potrzebującym!
Oczekując na Zesłanie Ducha Świętego przygotuj serce na Jego przyjęcie! Pomóż też innym w przyjęciu Pocieszyciela. Przekaż adres wwwprofeto.pl/rekolekcje.html twoim znajomym, niech zostawią swój e-mail na newsletterze i nie przegapią Pięćdziesiątnicy. Jeśli się nie zapisałeś/aś jeszcze, to zrób to teraz i zostaw swój e-mail w polu newsletter po prawej stronie na www.profeto.pl, a nie ominie cię żaden z siedmiu odcinków rekolekcji!
W mocy Ducha - 360 Sekund przed Zesłaniem! Zapraszamy - zespół profeto.pl.
ard
Czekam na rozpoczęcie.