predex
Niestety ten dfziadzius , doktorek się calkiem pogubił, ani z niego doktor ani kapłan.

Pecunia non olet!
Zamieszczono 1 grudnia 2017 przez astromaria
Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)
I stało się tak, jak przewidywałam. Najprawdopodobniej mowa pieniądza karteli farmacji przekonała abp. Henryka Hosera, który zorganizował konferencje nt. szczepień, żeby zaatakował nas wszystkich – rodziców, …More
Niestety ten dfziadzius , doktorek się calkiem pogubił, ani z niego doktor ani kapłan.

Pecunia non olet!
Zamieszczono 1 grudnia 2017 przez astromaria
Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)
I stało się tak, jak przewidywałam. Najprawdopodobniej mowa pieniądza karteli farmacji przekonała abp. Henryka Hosera, który zorganizował konferencje nt. szczepień, żeby zaatakował nas wszystkich – rodziców, naukowców i lekarzy – broniących dzieci przed szczepiennym terrorem, śmiercią i kalectwem.
My opieramy się na własnych i rodzinnych tragicznych doświadczeniach z NOPami, na rządowych bazach danych o NOPach, na setkach niezależnych badań naukowych, które udowodniły szkodliwość współczesnych szczepień, oraz na doświadczeniach tysięcy lekarzy, którzy zarejestrowali kalectwo i zgony poszczepienne. A na czym opiera swe sądy abp. Hoser? Na własnych subiektywnych wrażeniach z podróży do Afryki niemal pół wieku temu. W jego oczach rodzice, którzy bronią swe dzieci przed szczepiennym kalectwem są niemoralni i nieludzcy.
Ten biskup, który nie posiada własnych dzieci i nie ma pojęcia o szkodliwym działaniu szczepień oraz ogromie tragedii związanych z NOPami, arogancko uważa, że wie lepiej. Trudno o większą pychę ze strony urzędnika kościelnego. (dzieckonmp.wordpress.com/…/abp-henryk-hose…). Swoją drogą, skoro abp. Hoser został oskarżony przez rwandyjskiego księdza o dobre stosunki z ludobójcami w Afryce, czy można się dziwić, że teraz wspiera medycznych ludobójców polskich dzieci? (wiadomosci.wp.pl/rwandyjski-ksia…). Ciekawe, dlaczego nie słucha opinii Angeli Merkel, która uważa, że szczepienia jako ryzykowne, muszą być dobrowolne.
Od uczestników tej konferencji, dowiedziałam się, że naukowcy i lekarze, którzy próbowali wypowiedzieć się nt. NOPów, nie zostali dopuszczeni do głosu. Nie była to więc żadna konferencja naukowa, bo nauka wymaga otwartych dyskusji, tylko jej parodia, zwykła nasiadówka propagandowa, której celem było zwerbowanie księży jako lobbystów karteli farmacji. Ewidentnie uważają one, że skoro za PRL można było przekupić/namówić niektórych księży, by współpracowali z bezpieką, tak samo można ich nakłonić, żeby kolaborowali ze współczesnym aparatem medycznego terroru. (www.telewizjapolska24.pl/…/liczna-agentura…, opinie.wp.pl/metody-werbowan…)
Czy usłużni koncernom farmaceutycznym lub tylko ignoranccy księża będą grzmieć z ambon, że nieszczepieni zostaną wyklęci i nie będą dopuszczeni do królestwa niebieskiego? Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, że większość księży zachowa moralność i zdrowy rozsądek. Nie mniej, agitacja proszczepienna z ambon jest możliwa w niektórych parafiach. Przed kościołami mogą być zorganizowane łapanki na wiernych do szczepień w ustawionych namiotach lub autobusach. Takie szczepienne łapanki urządza się w Afryce.
Wszyscy Polacy muszą zdać sobie sprawę, że nie można ślepo ufać nikomu, kto agituje do przyjmowania toksycznych szczepień – ani lekarzowi, ani urzędnikowi, ani aptekarzowi, ani dziennikarzowi, ani księdzu. Nie różni się to bowiem od namawiania do gry w rosyjską ruletkę lub skakania z urwiska do kamienistej rzeki. Kto ocaleje, ten się może zahartuje, a kto się zabije, to o nim się powie, że zginął z własnej winy, bo był naiwny bądź głupi.
predex
Cieszy mnie ,że korzystasz z wody świeconej , ale martwi ,że nie masz jej pod reka przy komputerze tak jak ja , i na czole nie zrobisz krzyża ta wodą Biskupowi, czy naprawde myslisz ,że to mu może zaszkodzić, cha cha cha.
2 more comments from predex
predex
do siulka

, zawsze to robię jak wychodzę z domu mam przy drzwiach wode świecona , przy komputerze również,, i tobie polecam, kiedys w domach w Polsce przy kazdym wyjściu w każdym domu była woda święcona, u mnie jest i ja sie świecę a ty tylko innym doradzasz, oj nieładnie , cos tu zajechało faryzejkiem jak nie czosnkiem.
predex
Widzę ,że radyjko robi swoje , nawet tutaj , owczarnia zarazona jest propaganda lódobójstwa szczepionkowego.

Tego człeczynę powinno sie skazać na bhanicje w najdalszy kat świata i pokute dozgonną za jego naganianie owieczek do rzezi.
Rafał_Ovile
Po wizytach w Medjugorje wszystko jest możliwe. Nawet nawrócenie na życie według kalendarza szczepień ustanowionego przez korporacje farmaceutyczne...
yaphet
Prywatnemu czy duchownemu? Bo jeśli prywatnemu, to jesteście pożyteczny idiota.
Bogna Fler
Niektóre szczepionki są potrzebne i o tych mówi abp Hoser.
Bogna Fler
Siula - Aż strach nie zgadzać się w czymś z niektórymi tutejszymi mądralami 😀
predex
O tego kaplana trzeba nam siem odlic , i odprawić na nim egzorcyzm , ja już go pokropiłem woda świecona.
predex
Możesz jeszcze wysłać biskupowi doktorkowi ten artykół.

Niestety obawiam sie ,że stopień pychy takiego biskupa - doktora odbiera mu rozum.

Szatan jeździ na nim jak na łysej kobyle.
Odszkodowania za NOPy i grypa
Zamieszczono 20 lutego 2018 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)
Rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne. …More
Możesz jeszcze wysłać biskupowi doktorkowi ten artykół.

Niestety obawiam sie ,że stopień pychy takiego biskupa - doktora odbiera mu rozum.

Szatan jeździ na nim jak na łysej kobyle.
Odszkodowania za NOPy i grypa
Zamieszczono 20 lutego 2018 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)
Rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne. Oczywiście jest to tylko kropla w morzu, bo jedynie niewielki procent okaleczonych szczepionkami osób zgłasza się o odszkodowania do specjalnego sądu i niewiele osób jest dostatecznie zamożnych oraz wykształconych, by wynająć drogich prawników i skutecznie przedstawiać dowody okaleczeń poszczepiennych. Gdyby uczciwie rozpatrzono wszystkie uzasadnione pozwy, to liczby odszkodowań byłyby niewyobrażalne i wynosiłyby setki miliardów $. Warto zwrócić uwagę, że najwięcej rekompensat wypłacono za szczepienia grypowe oraz DTP.
Oczywiście, rząd wypłaca odszkodowania z pieniędzy podatników, a sprawcy tych medycznych zbrodni – kartele farmaceutyczne – nie ponoszą za nie żadnych kar i kosztów. Czyli obywatele płacą dwukrotnie – raz własnym zdrowiem lub życiem przyjmując szczepienia, a dwa – pokrywając prawne koszty przestępstw firm farmaceutycznych i urzędników wymuszających szczepienia.
www.hrsa.gov/…/monthly-website…
Zadziwiające, że obecna rzekoma epidemia grypy i raportowane w mediach dziesiątki/setki zgonów na grypę dotyczą tylko USA, a w Europie jest mało takich zachorowań i zgonów. Przy czym media milczą o tym, że większość chorych lub zmarłych to są/były osoby zaszczepione. Wyjaśnienie tego zjawiska wydaje się prozaiczne – otóż w USA establiszment medyczny i media agresywnie propagują szczepienia grypowe, a w Europie mało ludzi się szczepi, więc odszczepienne wirusy nie są rozprzestrzeniane. Wielką tragedią jest to, że w USA głównie ubogie i naiwne matki są przymuszane do szczepień swych dzieci, także niemowląt i płodów, czego żniwem jest duża ich śmiertelność. Wykształcone i zamożne matki rzadko szczepią. Nie szczepią się też politycy. Ostatnio wyznał to prez. Trump, a wcześniej prez. Bush powiedział „in our family we don’t do vaccines”.
| Otagowane DTP, Fałszywa epidemia grypy, Grypa, Odszkodowania dla ofiar szczepień, Prof. Maria Dorota Majewska |

vaccgenocide.wordpress.com/…/odszkodowania-z…
4 more comments from predex
predex
Ledun wyślij temu otumanionemu biskupowi te dane.

Baza NOP-ów WHO
Zamieszczono 7 marca 2018 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)
WHO nareszcie uruchomiła własny VAERS (bazę zgłoszonych NOPów). Link poniżej. Siedzibą tej bazy WHO jest Upsala. Ta baza ujawnia wielkie liczby okaleczających i zabijających powikłań poszczepiennych. Jak widać z dystrybucji geograficznej …More
Ledun wyślij temu otumanionemu biskupowi te dane.

Baza NOP-ów WHO
Zamieszczono 7 marca 2018 przez astromaria
Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)
WHO nareszcie uruchomiła własny VAERS (bazę zgłoszonych NOPów). Link poniżej. Siedzibą tej bazy WHO jest Upsala. Ta baza ujawnia wielkie liczby okaleczających i zabijających powikłań poszczepiennych. Jak widać z dystrybucji geograficznej powikłań, najwięcej zgłaszanych jest w USA, potem w Europie, a bardzo mało w Azji i w Afryce, gdzie okaleczanych i zabijanych szczepionkami są setki tysięcy (lub miliony) anonimowych dzieci. Wiemy też, że w USA zgłaszanych jest zaledwie ok. 5% NOPow, w Europie podobnie lub mniej (zależnie od kraju), a w Azji czy Afryce bardzo mało lub prawie wcale nie. To znaczy, liczby zgłoszonych NOPow dla USA czy Europy trzeba pomnożyć przez co najmniej 20. Ogrom okaleczeń zdrowych dzieci przez szczepionki wyprodukowane przeciw niegroźnym i łatwo uleczalnym dziś chorobom jest przerażający. Niestety w bazie WHO nie zamieszczono liczb zgonów poszczepiennych, lecz ekstrapolując z danych amerykańskich w skali światowej prawdopodobnie są ich miliony. W świetle tych faktów, wszelkie zmuszanie do szczepień musi być traktowane jako medyczny holokaust, który dotyczy zwłaszcza dzieci.
Szczegóły w załączniku.

| Otagowane Baza NOP, NOP, Prof. Maria Dorota Majewska, Przymus szczepień, VAERS, WHO, Zgłaszanie NOP |

vaccgenocide.wordpress.com/2018/03/07/baza-nop-ow-who/
predex
To iście sztańskie ,żeby kapłanów używać do depopulacji , robi to ten nieświadomy człeczyna, jak również nasze radyjko, ostatnio słyszałem w radyjku naganiacza do szczepień, szefa lekarzy rodzinnych w Warszawioe chyba sułkowski czy jakos tak,i jeszcze była z nim jakaś druga naganiaczka , profesor, Ojciec Dyrektor ich wpuścił do swojego radia, oni prawdopodobnie nawet nigdy nie zmówili różańca, …More
To iście sztańskie ,żeby kapłanów używać do depopulacji , robi to ten nieświadomy człeczyna, jak również nasze radyjko, ostatnio słyszałem w radyjku naganiacza do szczepień, szefa lekarzy rodzinnych w Warszawioe chyba sułkowski czy jakos tak,i jeszcze była z nim jakaś druga naganiaczka , profesor, Ojciec Dyrektor ich wpuścił do swojego radia, oni prawdopodobnie nawet nigdy nie zmówili różańca, czy koronki a Ojciec wpuszcza tych ateistów do swojej owczarni i wydaje całą owczarnie rodziny Radia Maryja na ich żer i łup.

Niestety za to radyjko zapłaci , Bóg to widzi tych wilków w owczych skórach , i obawiam sie ,że Radyjko może zniknąć wolą Bożą.
predex
Ledun , twoja głupota i otumanienie mnie przeraża, skąd takie ograniczenie umysłu, ty nie wiesz nawet ile krzywdy wyrzadzają dzieciom te trucizny , to nie są żadne leki to są zwykłe trutki dla dzieci, ja juz dawno się modlę po różańcu nie tylko w intencji dzieci poczętych o ich szczęśliwe narodzsenie ale i o uratowanie ich przed zatriuciem i uśmierceniem.

Kiedyś myslałem ,że szczepienia to oszus…More
Ledun , twoja głupota i otumanienie mnie przeraża, skąd takie ograniczenie umysłu, ty nie wiesz nawet ile krzywdy wyrzadzają dzieciom te trucizny , to nie są żadne leki to są zwykłe trutki dla dzieci, ja juz dawno się modlę po różańcu nie tylko w intencji dzieci poczętych o ich szczęśliwe narodzsenie ale i o uratowanie ich przed zatriuciem i uśmierceniem.

Kiedyś myslałem ,że szczepienia to oszustwo, dzisiaj zgadzam się z prof Majewską , to jest lódobójstwo.
vaccgenocide.wordpress.com/tag/prof-maria-dorota-majewska/

A dzieci zatrowane szczepionkami są męczennikami takimi samymi jak ALFIe z Wlk Brytanii.
predex
Kalek po szczepieniach jest więcej niż po chorobach przeciw którym są te szczepienia.

Wystarczy wpisać w you tube

powikłania poszczepienne, lub wejść na stronę STOP NOP, ale skąd taki urzaędnik w suitannie może mieć na to rozum.
PiotrM
Wilki są na zewnątrz stada, to sekty co nas kąsają, wilki w owczych skórach są w środku stada gdzie jest pasterz. Najemnicy przychodzą tylko po to by kraść.
Weronika..S
Kapłan to nie ideolog, a mówienie o ,,dobrodziejstwach ludzkości,, to ideologia.
predex
Wyglada na to ,że jest ten kapłan nieświadomym narzędziem w ręku szatana i niestety onj nie wie co czyni, to wersja optymistyczna.
predex
Niestety ten dfziadzius , doktorek się calkiem pogubił, ani z niego doktor ani kapłan.

Pecunia non olet!
Zamieszczono 1 grudnia 2017 przez astromaria
Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)
I stało się tak, jak przewidywałam. Najprawdopodobniej mowa pieniądza karteli farmacji przekonała abp. Henryka Hosera, który zorganizował konferencje nt. szczepień, żeby zaatakował nas wszystkich – rodziców, …More
Niestety ten dfziadzius , doktorek się calkiem pogubił, ani z niego doktor ani kapłan.

Pecunia non olet!
Zamieszczono 1 grudnia 2017 przez astromaria
Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)
I stało się tak, jak przewidywałam. Najprawdopodobniej mowa pieniądza karteli farmacji przekonała abp. Henryka Hosera, który zorganizował konferencje nt. szczepień, żeby zaatakował nas wszystkich – rodziców, naukowców i lekarzy – broniących dzieci przed szczepiennym terrorem, śmiercią i kalectwem.
My opieramy się na własnych i rodzinnych tragicznych doświadczeniach z NOPami, na rządowych bazach danych o NOPach, na setkach niezależnych badań naukowych, które udowodniły szkodliwość współczesnych szczepień, oraz na doświadczeniach tysięcy lekarzy, którzy zarejestrowali kalectwo i zgony poszczepienne. A na czym opiera swe sądy abp. Hoser? Na własnych subiektywnych wrażeniach z podróży do Afryki niemal pół wieku temu. W jego oczach rodzice, którzy bronią swe dzieci przed szczepiennym kalectwem są niemoralni i nieludzcy.
Ten biskup, który nie posiada własnych dzieci i nie ma pojęcia o szkodliwym działaniu szczepień oraz ogromie tragedii związanych z NOPami, arogancko uważa, że wie lepiej. Trudno o większą pychę ze strony urzędnika kościelnego. (dzieckonmp.wordpress.com/…/abp-henryk-hose…). Swoją drogą, skoro abp. Hoser został oskarżony przez rwandyjskiego księdza o dobre stosunki z ludobójcami w Afryce, czy można się dziwić, że teraz wspiera medycznych ludobójców polskich dzieci? (wiadomosci.wp.pl/rwandyjski-ksia…). Ciekawe, dlaczego nie słucha opinii Angeli Merkel, która uważa, że szczepienia jako ryzykowne, muszą być dobrowolne.
Od uczestników tej konferencji, dowiedziałam się, że naukowcy i lekarze, którzy próbowali wypowiedzieć się nt. NOPów, nie zostali dopuszczeni do głosu. Nie była to więc żadna konferencja naukowa, bo nauka wymaga otwartych dyskusji, tylko jej parodia, zwykła nasiadówka propagandowa, której celem było zwerbowanie księży jako lobbystów karteli farmacji. Ewidentnie uważają one, że skoro za PRL można było przekupić/namówić niektórych księży, by współpracowali z bezpieką, tak samo można ich nakłonić, żeby kolaborowali ze współczesnym aparatem medycznego terroru. (www.telewizjapolska24.pl/…/liczna-agentura…, opinie.wp.pl/metody-werbowan…)
Czy usłużni koncernom farmaceutycznym lub tylko ignoranccy księża będą grzmieć z ambon, że nieszczepieni zostaną wyklęci i nie będą dopuszczeni do królestwa niebieskiego? Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, że większość księży zachowa moralność i zdrowy rozsądek. Nie mniej, agitacja proszczepienna z ambon jest możliwa w niektórych parafiach. Przed kościołami mogą być zorganizowane łapanki na wiernych do szczepień w ustawionych namiotach lub autobusach. Takie szczepienne łapanki urządza się w Afryce.
Wszyscy Polacy muszą zdać sobie sprawę, że nie można ślepo ufać nikomu, kto agituje do przyjmowania toksycznych szczepień – ani lekarzowi, ani urzędnikowi, ani aptekarzowi, ani dziennikarzowi, ani księdzu. Nie różni się to bowiem od namawiania do gry w rosyjską ruletkę lub skakania z urwiska do kamienistej rzeki. Kto ocaleje, ten się może zahartuje, a kto się zabije, to o nim się powie, że zginął z własnej winy, bo był naiwny bądź głupi.
Krzysiekk
widać komu służy i czyj jest ten kapłan.. A niech wspomni w liczbach jak wzrasta śmiertelność i hospitalizacja wraz ze wzrostem szczepień pod przymusem ! ( a niby wolność i demokracja). Ledun bydlaku obyś doświadczył cierpień, które pośrednio fundujesz Polskim rodzinom..