Clicks17
uk.news

Священик-гей виявився одним із авторів документа проти семінаристів нетрадиційної орієнтації

У липні архієпископ Мішель Опет повідомив агентству AFP, що французький єзуїт і психолог, 77-річний Тоні Анатрелла, був відсторонений від своєї посади в міністерстві після звинувачення в гомосексуальних зв'язках і розпусних діях.

Протягом декількох років ходили чутки про те, що Анатрелла торкався до семінаристів, і поводився неналежно. У 2006 році три пацієнта звинуватили його в розпусних діях гомосексуального характеру. Нові звинувачення з'явилися в 2016 році, і церква була змушена почати розслідування.

Головна новина полягає в тому, що Анатрелла виступав в якості радника кількох підрозділів Римської Курії, а також вважається одним з декількох авторів Основоположних критеріїв підбору слухачів (2005р.). Дані Критерії були підписані кардиналом Зеноном Грохолевський із Конгрегації католицької освіти та опубліковані в Osservatore Romano разом з коментарями Анатрелла.

Варто звернути увагу на той факт, що в 2010 році Анатрелла був призначений членом комісії з вивчення передбачуваних видінь в Меджугор'є.

Зображення: Tony Anatrella, © Peter Potrowl , CC BY-SA, #newsBvkimjidkc