Clicks175
ľubica
1

Už vieme, čo je za Matovičovým „van tajm“ a „next tajm“ a za strihaním vlasov Klárikou

Má to tento predseda ťažké. Všetko, čo sa dialo a deje, necháva náš pospolitý ľud na pokoji. Už na nás vyskúšali totálne rozkradnutie majetku v rámci privatizácie, keď na rozdiel od susedov neostala Slovensku ani jedna banka, poisťovňa, žiaden podnik energetického odvetvia. Odskúšali na nás „rovnú daň“, aby sa prudšieho otvorili nožnice medzi chudobou a bohatstvom. Skúšajú na nás druhý dôchodkový pilier, tiež to na rozdiel od susedov: bohatnú dôchodkové poisťovne (zahraničné) na úkor budúcich dôchodkov.

„Overili si“ u nás spôsoby ovplyvnenia výsledkov prezidentských i parlamentných volieb použitím hlasovacích preukazov (čomu sa hovorí aj falšovanie). Národ ostal spokojný, akurát na námietky neúspešného prezidentského kandidáta, večne ufrflaného Štefana Harabina musel povedať Ústavný súd „nie“. A nikým nepohlo ani to, že hneď na druhý deň ráno po voľbách nechal svoje auto zaparkované rovno pred US-ambasádou. Aby si ľudia všimli, že išiel tam po úlohu statočne chaotizovať tento štát. A nikto nič.

Rozmýšľal, ako dať najavo, že ho tlačia do toho, aby na Slovensku pilotne skúšal kroky na ceste k resetu sveta, o čom už nezakryte hovoria v Davose, v Bruseli, v Londýne, v New Yorku. Tlačia na neho, aby Slovensko poslúžilo ako laboratórium testovania, lockdownovania ekonomiky, života ľudí, všetkého, aj kostolov. A Slováci nekladú ani najmenší odpor. Jeho kresťanskí/katolícki súverci mlčali, keď ich cez Veľkú noc i Vianoce nevpustil do kostolov, keď ich úspešne previedol niekoľkými fázami stádovitého testovania, o ktorom im hovoril, že bude akože dobrovoľné, ale v skutočnosti bolo povinné, lebo to tak chcú tamtí tam.
Ľudia nič nechápu, ani to, že musel zmeniť ústavu, aby mohol neobmedzeným predlžovaním stanného práva (lockdownu) znemožniť zdravým ľuďom zhromažďovať sa, zrušiť povinnú školskú dochádzku a totálne zničiť domácu ekonomiku. Že porušuje Európsky dohovor o ľudských právach, Všeobecnú deklaráciu ľudských práv, podľa ktorej nikto nesmie byť vystavený svojvoľnému zasahovaniu do súkromného života, rodiny, domova, ani obmedzený o právo slobodne sa pohybovať – a ľudia nič. Lebo vraj orgány EÚ, také citlivé na vývoj v Rusku či Bielorusku…, aj v Poľsku a Maďarsku… mlčia. Asi už úplne osprosteli.

A tak Slovákom priamo z Bruselu, po stretnutí s Mutti Angelou, ktorá mu nakázala celoplošne testovať a testovať, a u Billa (Gatesa) a na britskom ministerstve zdravotníctva na ten účel mu vybavila dovedna miliardu eur, že teda musí on, Krajčí a ďalší jeho človek Jarčuška, konať, odkázal: „Van tajm, next tajm“. Chcel tým naznačiť, že testovať sa bude mnohokrát. Veril, že si to národ všimne, že mu to zaplatili, veď napokon vyšla o tom správa v Londýne: v rámci tzv. nepovinného celoplošného testovania na Covid-19 prebehol experiment overovania testov na nič netušiacich ľuďoch, ako súčasť medzinárodnej výskumnej úlohy, o čom svedčí štúdia uverejnená na tomto vlákne: medrxiv.org/…/10.1101/2020.12.02.20240648v1.

Každý si mohol prečítať, že Krajčí klamal, ak uviedol, že každý testovaný odpovedal „kladne na desať otázok“ – a napriek tomu nič sa nedeje.

Pred cestou do Paríža za Emanuelom, aby dostal ďalšie pokyny, uvedomil si, že musí dať národu jasnejšie najavo, že európski vládcovia si robia z neho blázna, že mu odovzdávajú neuveriteľné, takmer bláznivé pokyny, čo má robiť ďalej. Takže angličtina pôjde bokom. A povie to pekne po slovensky.

Keď mu Emanuel šepol, že Slovensko má byť prvým štátom na svete, ktorý zavedie totálnu kontrolu pohybu ľudí, že úradníci budú v reálnom čase online posudzovať a potvrdzovať výnimky pre pohyb obyvateľstva pomocou esemesiek, dostal nápad.

Nechal Emanuela, aby mu poslúžil dáždnikom a po slovensky mu vyrozprával, ako ho jeho 11-ročná Klárika pekne ostrihala. Emanuel tomu nerozumel, rehotal sa. A aj poniektorí pripečení slovenskí múdrosráči nepochopili, že im oznámil, že sa cez esemesky nemajú dožadovať cesty k holičom, tí sú aj tak zavretí. Ale majú sa nechať ostrihať doma!
Robí, čo môže a všetci – okrem zopár múdrosráčov mlčia. Odborárov sa usiluje naštvať zmenou zákonníka práce, opozíciu zvolením Lipšica za špeciálneho prokurátora a biskupov predĺžením lockdownu o ďalších 40 dní. Toľko chýba do Veľkej noci.

blog.hlavnespravy.sk/…-za-strihanim-vlasov-klarikou/