Clicks1.5K
m.rekinek
5

FABUŁA, SPISEK, PLAN : 10 NIEPOKOJĄCYCH FAKTÓW

21-07-10 [ Dowód na to, że pandemia była planowana? ]

1) Bill Gates, dziś główny aktor WHO, już w 2010 r. zalecił wprowadzenie „nowych szczepionek” w celu spowolnienia wzrostu populacji na świecie w ramach walki z emisją CO2.
ted.com/talks/bill_gates_innovating_to_zero

[► Kto finansuje KTO? (siksik.org)
Szczepionki, chipy, sieć wpływów, KTO: Czy Bill Gates jest królem świata?
Globalne imperium zdrowia Billa Gatesa obiecuje coraz więcej imperium i mniej zdrowia ]


W 2015 r. organizacja GAVI, finansowana m.in. przez Billa Gatesa, która kieruje globalną polityką szczepionkową, opowiadała się za szczepieniami, aby osiągnąć 14 z 17 celów zrównoważonego rozwoju (szczepionki w bród!).
gavi.org/…t-developpement/objectifs-de-developpement-durable

2) W październiku 2019 r. rozpoczynają się igrzyska wojskowe w Wuhan, podczas których sportowcy będą mieli problemy z oddychaniem. W tym samym czasie w Nowym Jorku globalistyczni liderzy oligarchów symulują pandemię w ćwiczeniu nazwanym „Wydarzeniem 201”.

francetvinfo.fr/…-octobre-aux-jeux-militaires-de-wuhan_4515647.html

3) W listopadzie 2019 r. (przed oficjalnym ogłoszeniem epidemii) firma PfizerBioNtech zamówiła 2 partie 800 milionów specjalnych szklanych fiolek szczepionek, nigdy wcześniej nieużywanych.


4) W styczniu 2020 roku hydroksychlorochina została zaklasyfikowana przez Ministra Zdrowia jako substancja niebezpieczna, a więc zakazana na receptę, a także (później) każdy lek skuteczny w leczeniu choroby Covid (do dziś), co uzasadnia warunkowe dopuszczenie do obrotu dla obecne zastrzyki genów (jedyne rozwiązanie rozważane od początku) bez zmniejszenia ich średnio- i długoterminowych efektów.

[ Covid-19 – Potworny wirus czy idealne alibi, by oszukać ludzkość? ]

5) Od lutego/marca 2020 r. wywoływanie i utrzymywanie strachu w populacji: przesadne codzienne ogłoszenia chorobowe (jak teraz wiemy, w 2020 r. nie było nadmiernej śmiertelności), ogólne zamknięcie (najpierw w pomieszczeniu, potem na zewnątrz), godzina policyjna z elastycznymi godzinami ( dwa niepotrzebne środki).

I przez cały rok 2020 i 2021 dobrowolne utrzymywanie zamieszania i niepewności (najpierw niepotrzebne maski wtedy obowiązkowe nawet dla dzieci od 9 roku życia, pod karą grzywny 135 euro, przewidywanie zapowiedzi fal, asymilacja zdrowych ludzi do potencjalnych pacjentów ), prezydenckie ogłoszenie nieobowiązkowych szczepień, aby dziś dojść do chęci wstrzyknięcia całej populacji w histeryczną atmosferę telewizyjną ...

[► „Nadmierna śmiertelność Covid” w 2020 roku? To demografia, idioto!
Cztery wielkie kłamstwa na temat epidemii i powstrzymywania
Czy środki podjęte przeciwko rozprzestrzenianiu się epidemii naprawdę uratowały życie?
Covid: od mitu po statystyki, ukryte prawdy!
Powstrzymywanie, wszystko, o czym ci nie powiedziano: aberracja ludzka, zdrowotna, ekonomiczna
POWSTRZYMYWANIE KATASTROFY NA CAŁYM ŚWIECIE
Powstrzymywanie, propaganda COVID i rządowe briefingi prasowe: doskonała recepta na pranie mózgu wzorowana na sektach
Masowa manipulacja i techniki propagandy - Aplikacja do Covid-19
Światowe Forum Ekonomiczne publikuje poradnik o tym, jak zmusić i manipulować opinią publiczną, aby nałożyła szczepionkę na Covid-19
COVID-19: THE BIG NIGHTMARE
Covid-Scam: Nie ma pandemii – brytyjska wizja oszustwa
Niewolnicy nie są uwalniani szybciej, ponieważ przestrzegają lepiej
Po testach PCR zasada odosobnienia potępiona przez sprawiedliwość
Zarządzanie epidemiami - Badanie nad medialnym, komercyjnym lub politycznym wykorzystaniem strachu oraz nadchodzącym totalitaryzmem „zdrowotnym”
COVID19: Obalanie oficjalnej narracji
Odszyfrowanie pandemii Covid-19. Ćwiczenie z inżynierii społecznej
Śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny podczas COVID-19: Brak plagi i prawdopodobny sygnaturę masowego zabójstwa przez reakcję rządu
Szkodliwe skutki masek
Odpowiedź WHO w sprawie porady dotyczącej stosowania masek przeciwko Covid- 19
„STOP! Manipulacje, maski, kłamstwa, strach… „międzynarodowy kolektyw pracowników służby zdrowia potępia„ szalone i nieproporcjonalne środki ”
Jak ich maski czynią ludzi głupimi i złymi
Koronawirus: co jeśli maski wyrządziły więcej szkody niż pożytku?
COVID-19 – Noszenie maski, mycie rąk, „separacja społeczna” i zamknięcie to wielowiekowe rytuały okultystyczne ]


6) Lekarze od początku kryzysu nie mogli zapewnić leczenia przez władze zdrowotne (coś nie do pomyślenia) i są zmuszeni doradzać swoim pacjentom, aby pozostali w domu i przyjmowali Doliprane aż do zachorowania. bezpośrednio do intubacji i śmierci.

[► „Niech lekarze przepisują”: organizowany jest opór liberalnych lekarzy
Szczepionki i leczenie: maski opadają i opadają ]


Nieskuteczne lub nawet niebezpieczne leki, takie jak remdévisir (zbyt drogie), będą autoryzowane i zalecane przez nasze organy ds. zdrowia.

[Patrz: „Remdesivir nie leczy Covid-19. Gorzej… ”: Didier Raoult stawia WHO twarzą w twarz z jej obowiązkami ]

Brutalne ataki mediów przez każdego, kto kwestionuje oficjalną wersję protokołów leczenia, rzeczywistą śmiertelność z powodu choroby (profesorowie Raoult, Perronne, Toubiana itp.) lub pochodzenie „wirusa” (profesor Montagnier), niezależnie od tego, czy ci profesorowie są sławni na całym świecie lub Nagroda Nobla!

[► Teza o zmanipulowanym wirusie uciekła z chińskiego laboratorium: chodnik w stawie prof. Luca Montagniera
Wiadomość od prof. Perronne o szczepionkach przeciwko Covid-19! ]


7) W domach opieki Rivotril zostanie zalegalizowany i będzie stosowany bez liczenia się z błogosławieństwem Ministra Zdrowia.

[ Ośmielili się prosić nas o nakłucie naszych pacjentów , żeby jak najszybciej wyszli ]

8) Jednocześnie światowa hiperklasa Davos ogłasza nowy model ekonomiczny po „ Wielkim Resetie ”. Nowy model czy nieuchronny upadek kapitalizmu finansowego u kresu liny prowadzącej do narastającego zubożenia ludności?

[► Kryzys finansowy 2008 r., COVID-19, „wielki reset” i kontrola populacji: wielka manipulacja
Wartości rodzinne Schwaba
„Agenda ONZ 2030” (zielona) stoi za „Wielkim Resetem” Światowego Forum Ekonomicznego - Śledź szlak pieniędzy!
STRATEGIA FINANSOWA I WIELKI RESET
Agenda 2030: nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy
Davos 2021, od „Wielkiego Resetu” do „Nowego normalnego”
„Wielki Reset” to nie spisek ]


9) Podczas gdy podczas konsultacji z EKES-em 72% ludności sprzeciwiło się wprowadzeniu paszportu szczepionkowego, jest on narzucany nam za pośrednictwem niewybieralnego organu ponadnarodowego.

Ten paszport jest częścią projektów UE od 2018 roku, na długo przed pseudopandemią!
lecese.fr/…ltats-de-la-consultation-sur-le-passeport-vaccinal

10) Aby rozpocząć kampanię „szczepionek”, przywódcy najpierw wykorzystali zachętę, a następnie nakaz. Dziś ich prawdziwy cel staje się coraz jaśniejszy, gdyż chodzi o nałożenie na całą populację obowiązku przeprowadzenia eksperymentu medycznego o nieznanych, a nawet niebezpiecznych skutkach. W rzeczywistości w Europie jest ponad 15 000 zgonów i ponad 1 500 000 skutków ubocznych, z których połowa jest poważna!

Ważne jest, aby wiedzieć, że w ośrodkach nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii odnotowuje się tylko 5 do 10% skutków ubocznych lub zgonów! Pamiętaj również, że firmy farmaceutyczne są zwolnione z wszelkiej odpowiedzialności w przypadku problemów po wstrzyknięciu ich szkodliwych produktów!

mirastnews.net/…bles-des-medicaments-pour-les-injections-covid-19/ Europejskie-po-skutkach-lek-iniekcji-covid-19 /

[ Zgony i niepożądane skutki związane ze szczepionkami COVID są potajemnie ukrywane ]

Jest jasne, że nasi obecni przywódcy organizują koniec suwerenności naszego kraju, aby poddać ją globalistycznej oligarchii, która stopniowo przejęła władzę finansową, gospodarczą, ustawodawczą, a dziś… zdrowotną.

Jeśli ten forsowny marsz ku nowemu światowemu porządkowi nie jest spiskiem, spiskiem, to wydaje się oczywiste, że odbywa się według satanistycznego planu nakreślonego dawno temu w celu doprowadzenia do zagłady narodów w świetle niemal podobnych reakcji na Zachodzie. krajów podczas tego zorganizowanego kryzysu.

Jaka przyszłość dla naszych dzieci? Cyfrowa tożsamość do wstrzykiwania zapewniająca stałą kontrolę? Trwałość nowego skandalicznie lukratywnego rynku „szczepionek” dla inwestycji giełdowych kilku miliarderów? Istoty ludzkie stale uzależnione farmakologicznie od śmiercionośnych corocznych lub nawet dwuletnich zastrzyków i/lub leków chemicznych prowadzących do zniszczenia naturalnej odporności? Stały szantaż szczepień w celu uzyskania dostępu do normalnego życia i/lub ewentualnej przyszłej cyfrowej waluty? Tyrańska dominacja światowej hiperklasy głodnej władzy i bezczelnego posiadacza coraz większego bogactwa? Stopniowe wyludnianie się dużej klasy „bezużytecznych” na korzyść „bogów”?

Tylko wielka koalicja polityków ożywionych potężną suwerennością narodową, przeciwstawiającą się kaście oligarchicznej, a także i przede wszystkim opowiadającej się za nienaruszalnością cielesnej integralności istot ludzkich (zagrożenie, które się dziś pojawia), będzie w stanie uniknąć zniknięcia naszej naród (obecnie w toku) w otchłani globalizmu z silną tendencją ludobójczą.

Philippe Rossi

nouveau-monde.ca/complot-conspiration-plan-dix-faits-troublants/
Jan Zbigniew wojan
Bill to tylko marjonetka za moc kasy, którą dysponuje, by realizować to co planowane jest już od ponad 100 i dokładnie spisane w Protokołach mędrców Syjonu ! A kasa starym sposobem została wyłudzona od nas - wprost skradziona starym systemem lichwiarskim ! A ludziska co ? NIC - szmata na twarz i kolejka na następne kłucie ! Ulegli polegną - ...
m.rekinek
3) W listopadzie 2019 r. (przed oficjalnym ogłoszeniem epidemii) firma PfizerBioNtech zamówiła 2 partie 800 milionów specjalnych szklanych fiolek szczepionek, nigdy wcześniej nieużywanych.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Trzeba mieć pewne sposoby, żeby pomimo noszenia masek, dostarczać odpowiednią ilość tlenu.
Bos016
Każdy wie jaki, nos na wierzchu. 😂 😂
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Nie zaszkodziłoby jeszcze przynajmniej od czasu do czasu odchylanie maski z ust.