wysluchajcie i podawajcie dalej
Ela17

dr P. Rubas: „Zalecanie przyjmowania eksperymentalnych preparatów u zdrowych osób - jest ZBRODNIĄ”…

Źródło: facebook.com/100017482212949/videos/858831941376205
Tymoteusz
Dr Piotr Rubas :

„Wreszcie argument, szczepię się, żeby móc wyjechać na wczasy. Nawet trudno komentować. Wystawiać swoje zdrowie na szwank dlatego, że jeden z drugim z polityków powiedzieli, że jest to całkowicie bezpieczne.” (12:50).
Tymoteusz
Dr Piotr Rubas :

„Co pokazały chociażby eksperymenty fundacji Billa i Melindy Gatesów w Kenii, gdzie były kontrowersje, gdzie młodym dziewczętom podano oficjalnie szczepionkę przeciwko tężcowi, natomiast w tych fiolkach znaleziono również ludzki hormon ciążowy beta hCG, który miał powodować powstawanie przeciwciał przeciwko niemu, tak by kobiety, którym podano kilka razy ten preparat, nie …More
Dr Piotr Rubas :

„Co pokazały chociażby eksperymenty fundacji Billa i Melindy Gatesów w Kenii, gdzie były kontrowersje, gdzie młodym dziewczętom podano oficjalnie szczepionkę przeciwko tężcowi, natomiast w tych fiolkach znaleziono również ludzki hormon ciążowy beta hCG, który miał powodować powstawanie przeciwciał przeciwko niemu, tak by kobiety, którym podano kilka razy ten preparat, nie mogły później zajść w ciążę.

Co jeżeli nie przy pierwszej, nie przy drugiej, ale być może przy trzeciej, przy czwartej dawce ktoś poda tobie w tej tzw. „szczepionce” właśnie beta hCG tak, byś nie mogła zajść w ciążę.” (10:31).
Bos016
Tymoteusz
Dr Piotr Rubas :

„Być może nie słyszałeś o czymś takim, iż opracowano szczepionkę przeciwko ciąży, szczepionkę na bezpłodność, ta szczepionka miała wywoływać bezpłodność. Jest to tzw. szczepionka Calvara, naukowca, który już w 1972 roku rozpoczął eksperymenty z tym preparatem w imię zaleceń WHO o tym, że należy dążyć do zahamowania przyrostu naturalnego na Ziemi, że ludzi jest za dużo.” (7:26).
Tymoteusz
@Ela17

„Wyjedziemy na wakacje”...
... do Zakopanego.
jac505
Artykuł 160 KK - sprowadzenie zagrożenia na zdrowie i życie przez zalecanie niezbadanych w skutkach substancji ! Módlmy się aby Jezus wstrząsnął rządzącymi ! Może dokona tego upadek asteroidy w okolicach Polski w tym roku?
Orędzia
Zbrodnią jest rownież tuszowanie prawdy i mówienie ze orędzia są fauszywe bo ostrzegają i z miłością pokazują jak pozostać na Drodze do Nieba.Szatan, a także syn zatracenia, Antychryst, bardzo się złości, że jest…