Polityczne szczury próbują uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny.

Agenda Covidowa wali się jak domek z kart i szykuje się dla społeczeństwa Agendę Klimatyczną pompując różne świństwa w atmosferę.
Ponad dwa lata nękania dzieci, dorosłych i ludzi starszych, osamotnionych w tak brutalny sposób jakiego ludzkość jeszcze nie doznała.
I to wszystko bez bazy danych świadczących o takiej potrzebie, ale wprost przeciwnie ukrywano prawdziwe liczby, które miały jasną wypowiedź, że żadnej pandemii nie ma. Na to mamy już dowody.Były minister zdrowia na twitterze obecnie domaga się najbrutalniejszego z możliwych przebaczeń za swoją politykę Lockdown-nową i represyjną pogwałcającą i depczącą prawa człowieka i prowadzącą do licznych samobójstw, poszczepiennych chorób i zgonów. „Nagle i Nieoczekiwanie” – jest to nowa, najczęstsza przyczyna śmierci ludzi zdrowych w średnim wieku.
Ta prośba ministra zdrowia o przebaczenie pokazuje jak dalece polityka jest nieodpowiedzialna za swoje czyny i jak dalece jest na usługach ludzi o dużym potencjale przestępczym w stosunku do społeczeństwa.Konsekwencje działań polityków muszą być komisyjnie wyciągnięte i muszą być wprowadzone mechanizmy chroniące społeczeństwo przed nieodpowiedzialnym działaniem polityków szkodzącym zdrowiu społecznemu.Jeśli do tego jednoznacznie nie dojdzie, czeka nas powtórka podobnego rodzaju, której zadaniem ma być dyscyplinowanie społeczeństwa w kierunku interesów sektora cyfrowego i farmaceutycznego kroczącego drogą do zniszczenia wspólnoty, zniszczenia życia, zniszczenia natury, zniszczenia kulturowej i cywilizacyjnej substancji.
Zadaniem Państwa jest służyć obywatelom jako urząd prowadzący politykę kontrolną i wyrównującą interesy między obywatelami i grupami lobbystycznymi, jak powinno być w demokracji.Tak obecnie jednak nie jest, ale Państwo stało się podmiotem dyscyplinowania obywateli w kierunku stwarzania ramy działania dla podmiotów rządzących społeczeństwem jak np. faszyzująca światowa oligarchia mająca ambicje zniewolenia człowieka przez likwidację pieniądza gotówkowego co prowadzi do totalnej inwigilacji społeczeństwa.
jac05
@Elkam - Na głowę ostatnio upadłem jak byłem mały i nic mi się nie stało, ale ci nałukowcy musieli upaść niedawno i to wszyscy jednocześnie. Jak wyjdą skutki ich nagonki, wściekli ludzie sami wezmą się za nich.
Izabela Sylwia
@Elkam - a czemu to przyrównujesz prawdziwe epidemie do tej wykreowanej w mediach, a więc nieprawdziwej?
Izabela Sylwia
@jac05 Skończy się zainteresowanie wojną, to wróci wirus, o to nie ma obawy.
jac05
Jak wirusy i wojna skończą się to zacznie się głód w mediach. Módlmy się aby ktoś nie zdetonował bomby atomowej,
Elkam -
Ty @jac05 - dawaj mędrek ! Gdzie jest Hiszpanka ? Gdzie jest Hiszpanka ....... Gdzie jest Cholera ? gdzie jest Dzuma ?...
"upadli naukowo naukowcy" na świecie .
Raczej to ty "nałukofcu " jac 05 upadłeś ...NA ŁEB .More
Ty @jac05 - dawaj mędrek ! Gdzie jest Hiszpanka ? Gdzie jest Hiszpanka ....... Gdzie jest Cholera ? gdzie jest Dzuma ?...

"upadli naukowo naukowcy" na świecie .

Raczej to ty "nałukofcu " jac 05 upadłeś ...NA ŁEB .
jac05
Gdzie jest wirus ? Gdzie jest wirus ? Upadli naukowo naukowcy Gut, Pyrć, Pinkas, Sutkowski, Horban, Simon co się stało z koronawirusem ??? Gdyby nie było wojny, wirus na pewno by szalał w mediach.
Maciej Marczyński
No to jasne co napisałeś. Ale ela nie może przyznać się do tego bo vateusz jej nie zapłaci. ciekawe czy wzięła 4 szczepionki, albo chociaż 3 mogłaby się pochwalić i nas próbować przekonać.