TEGO WAM NIE ZAPOMNIMY !!! Wojna z nieszczepionymi.

1. Podżeganie do nienawiści jest narzędziem tyranów, a w ciągu ostatnich dwóch lat politycy, liderzy agencji, naukowcy, lekarze i osobistości medialne publicznie podżegali do nienawiści i przemocy i życzyli bolesnej śmierci wszystkim, którzy nie uczestniczą w eksperymentach medycznych COVID szczepionka chciała wziąć udział

2. Nawet teraz, gdy wiemy wszystko o szczepieniach, wojna z nieszczepionymi trwa w wielu dziedzinach, a nieznajomość podstaw naukowych jest nadal powszechna

3. W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy scenę przygotowaną na kolejny sfabrykowany festiwal nienawiści. Tym razem społeczność gejowska jest zadeklarowanym wrogiem i celem

4. Związki osób tej samej płci zostały zidentyfikowane jako główna przyczyna światowej epidemii małpiej ospy. Czy w nadchodzących tygodniach i miesiącach społeczność gejowska będzie celem marginalizacji, ośmieszenia i ataków, gdy „zagrożenie ospą małp” będzie nadal głośne?

5. Konwencje służą do prania mózgu opinii publicznej, która nienawidzi prawdomówców i każdego, kto wskazuje na niespójności w narracji. To niebezpieczna droga, a my wciąż nią jedziemy.


Podżeganie do nienawiści jest narzędziem tyranów, a przez ostatnie dwa lata przywódcy polityczni, urzędnicy państwowi, naukowcy, lekarze i osobistości medialne publicznie wzywali do nienawiści i przemocy, a także do tych, którzy nie chcieli brać udziału w eksperymentach medycznych Szczepionki na COVID życzyły sobie bolesnej śmierci.

W wymownym poście dla Medium dziennikarka Susan Dunham podsumowuje lekcje, których (miejmy nadzieję) wyciągnęła z nienawiści i ataków na nieszczepionych:

Mandaty złagodniały i obie strony wracają do tego, co wydaje się być starą normalnością - z wyjątkiem nowego i obecnego naruszenia ludzi, których próbowaliśmy złamać. I nikt nie chce o tym rozmawiać.

Jeszcze kilka tygodni temu deklarowanym celem naszych przywódców było uczynienie życia nie do zniesienia dla nieszczepionych. I jako zastępczy kolektyw pomnożyliśmy ten ból przemocą, przenosząc walkę do naszych rodzin, przyjaźni i naszych miejsc pracy. Dziś stajemy w obliczu trudnej prawdy, że nic z tego nie było uzasadnione – i w tym procesie odkrywamy cenną lekcję.

Było to szybkie przejście od prawości do okrucieństwa i bez względu na to, jak bardzo możemy winić naszych przywódców za pchnięcie, jesteśmy odpowiedzialni za wpadnięcie w pułapkę, mimo że wiemy lepiej.

Wiedzieliśmy, że słabnąca odporność zrównywała dużą liczbę w pełni zaszczepionych z kurczącą się mniejszością nieszczepionych, a jednak przeznaczyliśmy ich na szczególne prześladowania. Powiedzieliśmy, że nie zrobili „właściwej rzeczy”, oddając swoje ciała pod rządową opiekę – mimo że wiedzieliśmy, że zasadniczy sprzeciw wobec takiej rzeczy jest bezcenny w każdych okolicznościach…

I tak, przez świadomą ignorancję nauki, społeczeństwa i polityki, wywieraliśmy taką samą presję na nieszczepionych, jak my… Nie możemy trzymać głowy wysoko, że mamy po swojej stronie logikę, miłość lub prawdę, podczas gdy my złośliwie życzę śmierci na nieszczepionych. Najlepsze, co możemy zrobić, to uświadomić sobie naszą szalejącą nieludzkość za odepchnięcie tak wielu na bok...

Sprzeciwianie się im było palącym zakłopotaniem dla wielu z nas, którzy teraz przekonali się, że zasady miały tylko tyle mocy, ile im daliśmy. To nie była cicha zgodność, która uratowała nas przed niekończącą się dominacją firm farmaceutycznych i badaniami lekarskimi przy każdych drzwiach.

To dzięki ludziom, których próbowaliśmy uśpić... Złapaliśmy przynętę, nienawidząc ich, ale ich upór dał nam czas, by uświadomić sobie, że się myliliśmy. Na razie wygląda na to, że przepisy powracają, ale tym razem jest nadzieja, że więcej z nas rozpozna je takimi, jakimi są: rosnącym autorytaryzmem, który nie dba o nasze dobro.


Wybacz i zapomnij?

Dunham przedstawia sytuację z perspektywy tych, którzy ulegli hipnotycznemu nakazowi gardzenia kimkolwiek – w tym przyjaciółmi i rodziną – którzy nie chcieli uwierzyć w oficjalną relację o strzelaninie do COVID. Jednak większość z was prawdopodobnie sama padła ofiarą tych ataków.

Jak sobie z tym radzisz? Czego się nauczyłeś? Podejrzewam, że wielu z was jest skłonnych wybaczyć, ale niewielu kiedykolwiek zapomni o tej zdradzie. Ale jak zauważył Dunham, nikt tak naprawdę nie chce rozmawiać o tym, co zostało zrobione.

Wszyscy po prostu zachowują się tak, jakby nigdy się to nie wydarzyło. Jakby nasi przywódcy nie wzywali nas do śmierci. Jakby nasz prezydent nie ostrzegł nas, że jego cierpliwość do nas się wyczerpuje – groźba sugerująca, że gdy cierpliwość się wyczerpie, wydarzą się złe rzeczy. Jakby prezenterzy wiadomości, tacy jak Don Lemon, nie powiedzieli, że zasłużyliśmy na śmierć z głodu i nie powinniśmy stawiać stopy w sklepie spożywczym. Ale powiedzieli, że w rezultacie rodzina i przyjaciele nas odrzucili.

Ignorancja wciąż tam jest

Co godne uwagi, wojna z nieszczepionymi trwa w wielu obszarach teraz, gdy wiemy już wszystko o szczepieniach, i chociaż współczucie powoli powraca, nieznajomość podstaw jest nadal powszechna. Jak wspomniano w artykule MSN z dnia 21 stycznia 2022 r.:

Wydaje się, że toczy się wojna z nieszczepionymi, ponieważ liczba przypadków COVID-19 z powodu zakaźnego wariantu omikronu ostatnio wzrosła… Od zeszłego roku rząd austriacki nałożył ograniczenia tylko na niezaszczepioną populację kraju, ponieważ wiele osób się zastanawiało dlaczego ci, którzy zdecydowali się na szczepienie, powinni podlegać takim samym ograniczeniom, jak ci, którzy zdecydowali się nie...

Bardzo popieram zachęcanie ludzi do szczepień; Zaszczepiłem się, gdy tylko stały się dostępne w mojej społeczności... Ale zastanawiam się: jak potrzebna jest ta wojna z nieszczepionymi?

Co by było, gdyby dana osoba zdecydowała się nie szczepić, ponieważ cierpi na wcześniejszą chorobę, po prostu boi się o swoje życie lub nie wie o tym wystarczająco dużo, ponieważ rząd jest zbyt zajęty zmuszaniem i straszeniem ludzi, zamiast tego naprawdę ich informuje?


Niestety, autor tego artykułu w MSN wydaje się być przekonany, że gdyby niechętnym przedstawić tylko naukę i dane, niechętny zrozumiałby, dlaczego szczepienia są tak potrzebne, podczas gdy w rzeczywistości nauka i dane były tam od samego początku. podstawą naszego odrzucenia.

Dopóki zwolennicy eksperymentalnych szczepień nie uznają rzeczywistości, nigdy nie będziemy mogli się porozumieć.

Autor MSN uważa również, że brak zachęt finansowych jest przyczyną niezdecydowania się na szczepienia:

Jeśli dasz komuś wybór między pójściem do pracy a pójściem do ośrodka szczepień, po prostu wybierze opcję, która ma na to pieniądze. Taka jest tylko rzeczywistość. Jeśli mogą udać się do ośrodka szczepień i nadal mają obiecaną dzienną pensję, dlaczego nie mieliby chcieć się zaszczepić?

Ta naiwność ignoruje fakt, że niezliczona liczba osób poświęciła swoją karierę, ponieważ nie chciała się zaszczepić. Dla większości z nas nigdy nie chodziło o brak zachęt finansowych. Chodziło o bardzo realne niebezpieczeństwa szczepień – niebezpieczeństwa, których „potężni” jeszcze w pełni nie zdali sobie sprawy.

Najpierw przyszli po nieszczepionych. Następnie przyjdą do ciebie

Od samego początku ja i wielu innych ostrzegaliśmy, że demonizowanie nieszczepionych jest niezwykle niebezpieczną taktyką wojenną. W artykule Townhall z sierpnia 2021 r. Wayne Allyn Root napisał:

Czas na dzwonki alarmowe. Czas, abym wcielił się w rolę Paula Revere'a: „Nadchodzą komunistyczni tyrani i dyktatorzy!” ... Najpierw trafiają do nieszczepionych Amerykanów. Jest rok 1938. Jestem Żydem. Teraz trochę rozumiem, jak to było być Żydem w 1938...przed Holokaustem... To dopiero początek. Od tego momentu jest dużo gorzej.

Po pierwsze: papiery. Wymagania dotyczące szczepień i karty szczepień są dokładnie takie same jak w 1938 r., kiedy gestapo wymagało dokumentów od wszystkich Niemców. Republikanie żądali "dokumentów" od migrantów, którzy włamali się do naszego kraju... Republikanie żądali "dokumentów" do wyborów federalnych co dwa lata, aby udowodnić, że ma się prawo do głosowania.

Demokraci powiedzieli: „Nie, to rasizm”. Teraz Demokraci chcą, aby obywatele amerykańscy, a nie nielegalni imigranci, nie przestępcy, ale patrioci urodzeni w tym kraju, przedstawiali dokumenty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu…

Czy zdeprawowany nazistowski rząd nie wstrzyknął Żydom eksperymentalnych leków? Czy nie była to ważna część procesów norymberskich? Że żaden rząd nie powinien już nigdy wstrzykiwać eksperymentalnych igieł w ciała niechętnych obywateli? Czy to nie jest podstawowe prawo człowieka? ... Amerykanie, którzy nie chcą być zmuszani do robienia zastrzyków. To jest rok 1938.

Root dalej opisuje losy Żydów w latach przed Holokaustem. Byli zamknięci w swoich domach. Zakazano im pracy. Ich biznesy zostały sklasyfikowane jako „nieistotne”. Nie mogli podróżować. Musieli nosić na ubraniu rzucającą się w oczy żółtą gwiazdę, aby można było ich łatwo zidentyfikować i stać się celem publicznej mowy nienawiści. Spalono księgi żydowskie – taka była wersja cenzury i deplatformacji w Internecie z 1938 roku.

„Najpierw poszli za nieszczepionymi. Uwierz mi, będą cię ścigać w następnej kolejności – powiedział Root. I rzeczywiście, w ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy, jak przygotowywana jest scena dla kolejnego sfabrykowanego festiwalu nienawiści. Tym razem społeczność gejowska jest zadeklarowanym wrogiem i celem.

Związki osób tej samej płci zostały zidentyfikowane jako główna przyczyna światowej epidemii małpiej ospy. Wspomina o tym prawie każdy artykuł dotyczący epidemii. Tak to się zaczyna. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby społeczność gejowska nie stała się celem marginalizacji, ośmieszenia i ataków w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Czy wystarczająco dużo ludzi nauczy się lekcji pokory, którą podkreśla Dunham? Czy wystarczająco dużo osób zdało sobie sprawę ze swoich błędów, czy znowu wpadną w pułapkę? Tylko czas powie. Pod koniec lutego 2021 r. Nick Cohen z The Guardian ostrzegł: „To tylko kwestia czasu, zanim włączymy nieszczepione”.

W przypadku COVID społeczeństwo zajęło zaledwie dwa miesiące, aby przejść od „wszyscy jedziemy na tym samym wózku” do uznania połowy populacji za podludzi.

Pod koniec kwietnia 2021 r. felietonista USA Today Michael J. Stern wezwał do publicznego ostracyzmu dla nieszczepionych, nazywając ich „potrawkami Petriego” na śmiertelne choroby, a w lipcu tego roku prezenter CNN Don Lemon wezwał do brutalnych restrykcji dla nieszczepionych w celu wywołania ich stać się Aby wymusić posłuszeństwo - nawet jeśli te ograniczenia były równoznaczne z wyrokiem śmierci.

Zobaczmy, jak długo zanim media zaczną nawoływać do segregacji gejów, aby chronić nas przed małpią ospą. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, ale biorąc pod uwagę skuteczność prania mózgu, które prowadzi ludzi do wiary w wyraźnie absurdalne narracje, istnieje niebezpieczeństwo.

Pouczające chwile

Nie dalej jak w połowie stycznia 2022 r. felietonista LA Times Michael Hiltzik „ponowił pomysł wyśmiewania nieszczepionych, którzy zmarli z powodu koronawirusa”, donosi Fox News. Hiltzik powiedział CNN:

Tak wielu z nich faktycznie prowadziło lekkomyślną, niebezpieczną politykę i... zabrali ze sobą niewinnych ludzi. Każda z tych śmierci jest momentem pouczającym i niestety nie wyciągnęliśmy z nich lekcji .

Najwyraźniej Hiltzik nie przeżył jeszcze opisanego przez Dunhama momentu jasności. Zamiast tego twierdzi, że „naśmiewanie się z antyszczepionkowców jest mrożące krew w żyłach… ale konieczne”. Jego felieton w LA Times nosi ten sam nagłówek i pokazuje zdjęcie uśmiechniętej Kelly Ernby z krzyżykiem na szyi. Ernby, członek GOP hrabstwa Orange, zmarł w styczniu 2022 r. z powodu powikłań związanych z COVID po tym, jak sprzeciwił się obowiązkowym szczepieniom.

Jak powinniśmy zareagować na śmierć nieszczepionych?”, napisał Hiltzik. „Z jednej strony cechą charakterystyczną cywilizowanego myślenia jest poczucie, że każde życie ma wartość.

Z drugiej strony osoby, które świadomie zlekceważyły trzeźwą poradę medyczną, odmawiając szczepionki, o której wiadomo, że zmniejsza ryzyko poważnej choroby wywołanej przez wirus, w tym ryzyko dla innych, i przebywają w szpitalu lub w grobie, są uważani za tych, którzy otrzymali sprawiedliwą karę.


Jego celowanie w Ernby'ego, republikanina i wyraźnie chrześcijanina, ma posmak zemsty politycznej, a także niewłaściwą wyższość moralną. Według Hiltzika uprzejmość wobec nieszczepionych zmarłych wymazuje krzywdę wyrządzoną innym, a krzywdy tej nie należy wymazywać, ale raczej podkreślać.

Jak na ironię, ostatecznie skazuje się na los, którego pragnie dla innych, ponieważ w końcu prawda wyjdzie na jaw i wszyscy zobaczą śmiertelne szkody wyrządzone przez wymuszenie tej eksperymentalnej technologii transferu genów. Jest mało prawdopodobne, aby szyderstwo było miarą kary po przebudzeniu masy krytycznej.

Dla niektórych hipnotyczny trans jest nadal głęboki

Niektórzy, jak Dunham, dostrzegają błąd w swoim myśleniu i wzywają do zmiany. Inni, tacy jak Hiltzik, przeszli takie pranie mózgu przez sianie strachu, że nie udaje im się nawiązać połączenia i nie rozumieją, że „szczepionka”, która nie zapobiega infekcji ani rozprzestrzenianiu się, nigdy nie może ochronić innych.

Dlatego ci, którzy są zaszczepieni, nie zwracają większej uwagi na innych niż ci, którzy się nie zaszczepili. Oba stwarzają to samo ryzyko dla innych. A jeśli oba stwarzają to samo ryzyko, dlaczego jedno jest wyśmiewane, a drugie nie? To jest nieracjonalne, ale tak sądzą ci, którzy znajdują się pod hipnotycznym zaklęciem masowej edukacji. Są ubezwłasnowolnieni w najgorszy sposób, niezdolni do widzenia rzeczywistości.

Szkocki dziennikarz Andrew Neil to kolejny pozornie uwięziony w krótkowzrocznym centrum masowej edukacji. W grudniu 2021 r. pomstował na „pięć milionów nieszczepionych ludzi” w Wielkiej Brytanii, mówiąc: „Narażasz nas wszystkich na dalsze ograniczenia”.

Następnie opisał, jak szybko i łatwo można było wyciągnąć kartę szczepień w restauracji. sekund, naprawdę. „Bardzo drobna niedogodność”, powiedział, dodając: „Istnieło poczucie bezpieczeństwa, wiedząc, że wszyscy inni goście byli w pełni zaszczepieni lub dopiero niedawno uzyskali wynik negatywny lub zarazili się i wyzdrowieli z wirusa”.

Po przejściu tego całkowicie bezużytecznego rytuału czuł się bezpieczny, mimo że wiedział, że szczepienia „nie są niezawodne” i że „osoby zaszczepione mogą nadal się zarazić i przenosić wirusa”. To jest siła hipnozy. Nawet kiedy widział kropki, nie potrafił ich połączyć w racjonalną konkluzję.

Nowa norma: zwalczaj dezinformację dezinformacją

Propaganda i fałszywe informacje, którymi byliśmy bombardowani przez ostatnie dwa i pół roku, są naprawdę bezprecedensowe. Prawie nie ma dnia, abyśmy nie skonfrontowali się z historią dystopijnej powieści Orwella 1984.

Jednym z najnowszych przykładów hipokryzji mediów i fałszywych doniesień jest artykuł Associated Press „Conspiracy Theorists Flock to Bird Flu, Hatch Lies”, opublikowany 17 maja 2022 r. AP jest skierowany w szczególności do mnie, twierdząc:

Chociaż szczegóły mogą się różnić, wszystkie teorie spiskowe dotyczące ptasiej grypy koncentrują się na braku zaufania do władz i instytucji oraz podejrzeniu, że nie można już ufać milionom lekarzy, naukowców, weterynarzy, dziennikarzy i wybranych urzędników na całym świecie.

Amerykanie doskonale wiedzą, że rząd federalny i główne media wielokrotnie ich okłamywały i są całkowicie skorumpowane przez firmy farmaceutyczne” – powiedział dr. Joseph Mercola, osteopata, którego zdyskredytowane twierdzenia dotyczące szczepionek, masek i koronawirusa uczyniły go ważnym źródłem dezinformacji o COVID-19.

Zainteresowanie Mercoli ptasią grypą sięga lat wstecz. Książka z 2009 roku, którą Mercola ma na sprzedaż na swojej stronie internetowej, której używa do sprzedaży niesprawdzonych naturalnych środków, nosi tytuł „Wielkie oszustwo grypy ptaków”.

Powiązane „sprawdzenie faktów”, aby udowodnić, że opublikowałem „zdyskredytowane twierdzenia dotyczące szczepionek”, obala moje twierdzenie, że „ludzie mogą być bardziej podatni na poważną chorobę COVID-19 po zaszczepieniu”.

Weryfikacja faktów twierdzi, że „badania wykazały, że szczepionki Pfizer i Moderna okazały się w 95% skuteczne w zapobieganiu chorobie COVID-19” i że „eksperci twierdzą, że istnieją „wystarczające” dowody na to, że ludzie, którzy się szczepią, nie są bardziej prawdopodobnie zachorują, jeśli później zarażą się wirusem”.

Po pierwsze, nie przytacza się żadnych źródeł eksperckich, więc można się tylko domyślać, jakie „obfite dowody” sugerują, że szczepienie nie zwiększa podatności na poważne infekcje. Po drugie, i co ważniejsze, wszyscy teraz wiedzą, że szczepionki nie są skuteczne nawet w 95%. Nawet media głównego nurtu i amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom przyznały, że jego skuteczność została przesadzona i szybko słabnie.

Prawda może być powolna, ale zatriumfuje

Strzykawka Moderna była w najlepszym razie 94,5% skuteczna przeciwko objawowym infekcjom Delta przez DWA TYGODNIE przed odpadnięciem.

Skuteczność Pfizera przeciwko Delcie była na początku niższa, a potem jeszcze bardziej spadła. Szczepionka Pfizer chroni przed Omicronem między 2 a 4 tygodniem po drugiej dawce o 65,5%, a do 25 tygodnia tylko o 8,8%. Strzykawka Moderny początkowo oferuje 75,1% w tygodniach 2-4, a następnie spada do 14,9% w tygodniu 25.

Mimo to AP nie ma żadnych skrupułów, by powoływać się na powszechnie uznawane dezinformacje, aby „udowodnić”, że jestem zdyskredytowany i że jest „poprawny”. W rzeczywistości sprawdzanie faktów, do których się odnoszą, dowodzi jedynie, że walczą z prawdą za pomocą dezinformacji.

To wystarczająco źle, ale te podróbki są następnie wykorzystywane do prania mózgu opinii publicznej, aby znienawidziła osoby mówiące prawdę i każdego, kto choćby napomknął o niespójności w narracji. To niebezpieczna droga, a my wciąż nią jedziemy.

A kiedy fakty w końcu przytłaczają władze rozsiewające nienaukową propagandę, standardową odpowiedzią jest: „Nauka idzie naprzód, a my podążamy za nauką”. W rzeczywistości jednak okazało się, że się mylili, ale nie chcą się do tego przyznać. Więc „obwiniają” to „rozwijająca się nauka”, nigdy nie wyjaśniając, w jaki sposób „rozsiewacze dezinformacji” mieli te rzekomo zupełnie nowe dane miesiące – lub lata temu.

Nawet jeśli wojna, w której toczymy, toczy się za pomocą informacji, a nie konwencjonalnej amunicji, życie nadal jest zagrożone. Ludzie tracą życie, ponieważ kłamstwa na temat zdrowia są często śmiertelne. Wierzę, że w końcu prawda zwycięży, ponieważ rozpowszechniane kłamstwa są zbyt destrukcyjne.

Źródła:

1 Susan Dunham Media 27 kwietnia 2022 r
2 Daily Mail 9 września 2021
3, 10 Fox News 31 lipca 2021
4 Air.TV Lemon mówi… Nieszczepieni nie mogą pracować ani mieć prawa jazdy
5, 6 MSN 21 stycznia 2022 r.
7 Ratusz 8 sierpnia 2021
8 Strażnik 27 lutego 2021
9 USA Dzisiaj 30 kwietnia 2021
11 Fox News 16 stycznia 2022 r
12, 13 LA Times 10 stycznia 2022
14 Daily Mail 9 grudnia 2021
15, 16 Associated Press 17 maja 2022 r.
17 Contagion na żywo 22 marca 2022 r

WHO and WEF Globalists Coordinate Their Global 'Reset'
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
3. W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy scenę przygotowaną na kolejny sfabrykowany festiwal nienawiści. Tym razem społeczność gejowska jest zadeklarowanym wrogiem i celem
****************************************

Społeczność gejowska mnie nie interesuje i na pewno nie będę rozpaczała z tego powodu. Jedyne co możemy zrobić to modlić się o zbawienie ich duszy.More
3. W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy scenę przygotowaną na kolejny sfabrykowany festiwal nienawiści. Tym razem społeczność gejowska jest zadeklarowanym wrogiem i celem
****************************************


Społeczność gejowska mnie nie interesuje i na pewno nie będę rozpaczała z tego powodu. Jedyne co możemy zrobić to modlić się o zbawienie ich duszy.
m.rekinek
Czyli innymi słowy przyzwoliłabyś na ich holokaust. No pięknie : (
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
m.rekinek
A co ja mam do powiedzenia w tej sprawie? Na pewno swojej głowy nie nadstawię, aby ich bronić? Wystarczy, że modle się o ich nawrócenie i o życie wieczne, aby nie byli potępieni. A karę za to co robią będą, musieli ponieść, jak nie tu, to po drugiej stronie. Aby nie wieczną.
Tymoteusz
Na tej stronie podana jest teza, że władze różnych krajów rozsiewały rzekomo nieświadomie nienaukową propagandę o COVID-19.
Ja natomiast uważam, jak zresztą bardzo wielu uczciwych naukowców, że nierządy różnych krajów, w tym PiS-owski nierząd Polin (za pieniądze od żydowskich masonów, za korzyści w późniejszym NWO) celowo rozsiewały nienaukową propagandę o COVID-19 przyzwyczajając i zmuszaj…More
Na tej stronie podana jest teza, że władze różnych krajów rozsiewały rzekomo nieświadomie nienaukową propagandę o COVID-19.

Ja natomiast uważam, jak zresztą bardzo wielu uczciwych naukowców, że nierządy różnych krajów, w tym PiS-owski nierząd Polin (za pieniądze od żydowskich masonów, za korzyści w późniejszym NWO) celowo rozsiewały nienaukową propagandę o COVID-19 przyzwyczajając i zmuszając różne narody do totalitaryzmu !!!

Jakimś rozwiązaniem i chociaż symboliczną karą dla tych zdradzieckich ludzi z różnych nierządów oby były ustalenia Norymbergi 2.0...
Tymoteusz
„(...) wszyscy teraz wiedzą, że szczepionki nie są skuteczne nawet w 95%.”
One more comment from Tymoteusz
Tymoteusz
„Inni, tacy jak Hiltzik, przeszli takie pranie mózgu przez sianie strachu, że nie udaje im się nawiązać połączenia i nie rozumieją, że „szczepionka”, która nie zapobiega infekcji ani rozprzestrzenianiu się, nigdy nie może ochronić innych.”