Clicks22
NewsLetters

BВП: Що насправді приховується за закликом Бергольйо до Big Tech щодо повної цензури?

Дякуємо журналістам, особливо південноамериканським, які зуміли викрити зашифровані наміри професійного церковного обманщика і брехуна Бергольйо за його вимогою повної цензури. Мало хто з простих читачів, а тим більше з католиків, виходячи із чеснотливих на перший погляд фраз Бергольйо, міг би зробити висновок, про що насправді йому йдеться.

Цитата Бергольйо: «Я хочу в ім’я Бога попросити технологічних гігантів (Big Tech) перестати використовувати людську слабкість і вразливість задля прибутків, не враховуючи зростання кількості мови ворожнечі, грумінгу, фейкових новин, теорій змови, політичної маніпуляції».

Коментар: Відбувається інформаційно-психологічна війна правди з брехнею. Справжня мета заяви Бергольйо ‒ досягти тотальної цензури, щоб не було дозволено жодного джерела правдивої інформації. Як він зашифрував цей намір?

По-перше, у своїй заяві він зловжив Божим авторитетом. По-друге, він зробив собі імідж, начебто напоумляє власників компаній Big Tech ‒ щоб вони, не зважаючи на прибуток, очистили Інтернет від дезінформації в інтересах звичайних користувачів. Але насправді в цьому приховується заклик до абсолютної цензури правди. Під термінами мова ворожнечі, грумінг, фейкові новини, теорії змови, політична маніпуляція він не має на увазі справді неправдиву інформацію, але навпаки, цими термінами він заклеймовує правдиві джерела інформації. Це диявольська майстерність берголіанства. Це дух антихриста, який сугестивно використовує слова в протилежному значенні для того, щоб усунути голос правди. Чому тепер це все є очевидним? Тому що Бергольйо служить системі брехні і сьогодні пропагує насамперед вакцинацію, яка є одним із засобів досягнення мети редукції людства. Крім того, Бергольйо виступає за запровадження фальшивих локдаунів та інших заходів, пов’язаних із мнимою зміною клімату. Також цього місяця через розпочатий Синод про синодальність він добивається повної ліквідації Церкви та перетворення її на антицеркву Нью Ейдж із вшановуванням диявола і демонів. Але це все він маскує найкрасномовнішими релігійними термінами та фразами. Тому висловлювання Бергольйо потрібно завжди розшифровувати з такої точки зору: ким є Бергольйо і що насправді він має на меті. Мудра людина знає, що отруйний корінь завжди приносить отруйні плоди, навіть якщо вони й виглядають гарними. Найбільший єретик і бунтівник проти Бога, слуга брехні і смерті, обманщик, який окупує папство, не веде душі дорогою правди і спасіння, але веде їх дорогою брехні до вічної погибелі.

Хто вірить йому і не хоче чути правди, той вже сам себе засудив.

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат

26.10.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8