iuytui
23

Abp Depo o logo Marszu Niepodległości: różaniec do modlitwy a nie walki | eKAI.pl

Drukuj Powrót do artykułu 25 października 2019 | 07:00 | dg / hsz | Częstochowa Ⓒ Ⓟ Fot. Monika Drwal / episkopat.pl Chciałbym widzieć raczej otwart…
predex
A swoja drogą co przeszkadza temu Biskupowi pojść w marszu niepodleglosci z rożańcem oplecionym na dłoniach , i dać dobry przyklad młodzieży, jak myslicie dlaczego on i jemu podobni , tak modlący sie biskupi nie poszli z Polska młodzieżą nrazem w tym marszu, wstydza si e rożańca i tyle, i wstydza sie swoich wiernych.
przeciwherezjom
Tak. PO RÓŻAŃCU poznamy czy to dobry pasterz czy wilk w owczej skórze!
wacula25wp.pl
predex==Widzisz ten symbol kościoła w Łagiewnikach ma taki symbol Świętego Piotra Męczennika .A w Watykanie stoi 41-metrowy pogański obelisk co on robi na placu św Piotra. I to naprzeciw watykańskiej bazyliki i dodatku ma przypominać następcom św Piotra symbol okultyzmu albo synkretyzmu, ale nim nie jest. Bo w roku 64 obelisk ten był świadkiem rozlewu krwi męczenników , między innymi św …More
predex==Widzisz ten symbol kościoła w Łagiewnikach ma taki symbol Świętego Piotra Męczennika .A w Watykanie stoi 41-metrowy pogański obelisk co on robi na placu św Piotra. I to naprzeciw watykańskiej bazyliki i dodatku ma przypominać następcom św Piotra symbol okultyzmu albo synkretyzmu, ale nim nie jest. Bo w roku 64 obelisk ten był świadkiem rozlewu krwi męczenników , między innymi św Piotra . MOŻE to cosik ci rozjaśni prawdę
predex
Tak Wacus już sobie wymyśliłeś , ze wszędzie w ko sciolach powinien być odwrocony krzyż a nie normalnty, znowu ta jałowa dyskusja, a jak myslisz dlaczego wszyscy sataniści umieszczją odwrocony krzy ż w swoich kosciołach, też czcza Sw Pawla cha cha cha, skąd taka naiwność w narodku, a co powiesz o usunieciu tabernakulum, i o potworze pożerajacym krzyż i o tronach ustawionych pod odwroconym …More
Tak Wacus już sobie wymyśliłeś , ze wszędzie w ko sciolach powinien być odwrocony krzyż a nie normalnty, znowu ta jałowa dyskusja, a jak myslisz dlaczego wszyscy sataniści umieszczją odwrocony krzy ż w swoich kosciołach, też czcza Sw Pawla cha cha cha, skąd taka naiwność w narodku, a co powiesz o usunieciu tabernakulum, i o potworze pożerajacym krzyż i o tronach ustawionych pod odwroconym krzyżem, oj wacuś wacuś , cos z logiką na bakier
predex
Odwrocony krzyz to krzyz satanisytyczny ale wg ciebie baranka powinien być umieszczany w każdym kosciele, a szczegolnie w sw JPII , skad taka glupota , i zadżumienie umysłu, a obejrzałeś filmik z linku , czy to za tru8dne, i masz cos w temacie do poweidzenia czy tylko dziecinne bzdurki.
5 more comments from predex
predex
Cieszy mnie ,że wreszcie zainteresowal cie temat a nie twoja urazona pycha, przypomnij sobie jak z komuną walczył X Jerzy, ja to napisalem, ale twoja prożność urazona nie pozwolila ci tego przeczytać, wiec powtarzam.

a słyszałeś coś o kosciele wojujacym
predex
A jeszcze sobie obejrzyj , jak zbudowali kościól na Bemowie , z odwróconym krzyżem , tam tez czczą Sw Piotra cha cha cha, podobnie jak sataniości.

I generalnie włącz myslenie , i przyhamuj swoja prożność i pychę.
predex
predex
Czy sugerujesz ,że celowo autor stworzyl krzyz uniwersalny dla katolikow i satanistów cha cha cha, oj cwana bestia, nawet ci sie to spodobało, dla kazdego cos milego, wresezcie satanisci warszawscy maja swoją światynię , razem z katolikami, ignorancja katolikow jest oznaką calkowitego ich zagubienia.
predex
wacula25wp.pl
przeciwherezjom-- Piszesz -[ Różaniec był tu użyty jak broń militarna - w doczesnej zbrojnej wojnie!!!! ]--Hmm mój drogi jak to TY pojmiesz nie rozumiem ciebie?, pojmiesz to przewrotnie tak jak predex pismo św. odwróconym krzyżu św.Piotra .Opanuj się i Ty .Paciorki te służą do zdrowaś Mario itd w danej intencji życia,zdrowia,obrony itd
predex
wacus , jak zwykle kupa bredni a w tremacie nic do powiedzxenia, odlącz internet przez kjilka lat nic z niego nie skorzystaleś, i obawiam sie ,że nie skorzystasz, za cienki rozumek.

U ciebie odwrocony krzyz , to normalny krzyz nadal , i we wszytkich kosciolach [powinien być wg ciebie odwrocony, szatan aż rechocze, wszytkie koscioły satanisty6cvzne tak mają , skąd taka ignoreancja w narodzie , …More
wacus , jak zwykle kupa bredni a w tremacie nic do powiedzxenia, odlącz internet przez kjilka lat nic z niego nie skorzystaleś, i obawiam sie ,że nie skorzystasz, za cienki rozumek.

U ciebie odwrocony krzyz , to normalny krzyz nadal , i we wszytkich kosciolach [powinien być wg ciebie odwrocony, szatan aż rechocze, wszytkie koscioły satanisty6cvzne tak mają , skąd taka ignoreancja w narodzie , chyba z tygodnika powszechn ego cha cha cha
predex
internauto głupiutki , a cos w temacie masz do powiedzenia , czy tylko kupa bredni i kalumni.
One more comment from predex
predex
Brak argumentów i głupote chcesz zakryc agresja, pomódl się baranku chociaż raz na tydzień , i zmień portal , to nie dla ciebie za g,lupiś.

Ale na rozjasnien ie umysłu obejrzyj sobie jak nasi Biskupi urządzili św JPII w Łagiewnikach, on w grobiue siue przewraca, musze nawiazać do tematu , aby twoj mały rozumek skierować w dobrą strone a nie na pustkę.

A lekow ci nie polecam, szczegolnie psychia…More
Brak argumentów i głupote chcesz zakryc agresja, pomódl się baranku chociaż raz na tydzień , i zmień portal , to nie dla ciebie za g,lupiś.

Ale na rozjasnien ie umysłu obejrzyj sobie jak nasi Biskupi urządzili św JPII w Łagiewnikach, on w grobiue siue przewraca, musze nawiazać do tematu , aby twoj mały rozumek skierować w dobrą strone a nie na pustkę.

A lekow ci nie polecam, szczegolnie psychiatrycznych , to jest całkowity przekręt , ale i do tego dojdziesz za jakies 20 lat.
predex
B Depo powinien jednak wstapić ponownie do seminarium, zapomniał ,że my jestesmy tzw kosciolem walczącymn , ale tego już nie uczą , i może stąd Biskup taki nieświadomy.
wlowoj
Kościół walczący...
wacula25wp.pl
A różaniec święty nie służy do żadnej walki ale do obrony przed złymi duchami i złem człowieka na ziemi różaniec święty jest tarczą Bożą .Bo jeżeli człowiek w modlitwie różańcowej nie otworzy całego swojego serca na Miłość, na Dobro, a tylko częściowo, to szatan natychmiast usiłuje zawładnąć resztą. Dlatego życie człowieka jest ciągłą walką, obrona zaś wynika z konieczności, a nie tylko lęku …More
A różaniec święty nie służy do żadnej walki ale do obrony przed złymi duchami i złem człowieka na ziemi różaniec święty jest tarczą Bożą .Bo jeżeli człowiek w modlitwie różańcowej nie otworzy całego swojego serca na Miłość, na Dobro, a tylko częściowo, to szatan natychmiast usiłuje zawładnąć resztą. Dlatego życie człowieka jest ciągłą walką, obrona zaś wynika z konieczności, a nie tylko lęku przed potępieniem itd
przeciwherezjom
Oj Wacula, wacula.... a św. Maksymilian??? Czytałeś coś o nim? Nie. Bo nie napisałbyś tego (nie jest złe co napisałeś, ale zrobiłeś z różańca słodką ciapowatą li tylko tarczę obronną - to prawda, ale bardzo niepełna). Na wszelki wypadek Ci napiszę - św. Maksymilian "strzelał" różańcowymi kulkami do grzeszników, masonów. Często o tym mówił. I przypomnij sobie ghistorię, poczytaj oświęcie 7 …More
Oj Wacula, wacula.... a św. Maksymilian??? Czytałeś coś o nim? Nie. Bo nie napisałbyś tego (nie jest złe co napisałeś, ale zrobiłeś z różańca słodką ciapowatą li tylko tarczę obronną - to prawda, ale bardzo niepełna). Na wszelki wypadek Ci napiszę - św. Maksymilian "strzelał" różańcowymi kulkami do grzeszników, masonów. Często o tym mówił. I przypomnij sobie ghistorię, poczytaj oświęcie 7 października - Matki Bożej Różańcowej - Różaniec był tu użyty jak broń militarna - w doczesnej zbrojnej wojnie!!!!
przeciwherezjom
To pewnie wg abp Depo należałoby ekskomunikować św. Maksymiliana. Ten to wciąż tylko strzelał do wrogów-masonów kulami armatnimi czyli różańcowymi. Oj boją się tego masoni.
Sw.Joanna
Tym cienkim sznureczkiem udusimy szatana i jego sługusów.
Kunegunda
Z całym szacunkiem ale za dużo i za długo już czekamy z otwartymi rękami .Teraz musi być tak ,proszę Biskupa bo to jest walka dobra ze złem ! To jest już walka na śmierć lub życie. WALKA O WIECZNOŚĆ !
PiotrM
Ile razy prosiliśmy biskupów a oni nic tylko protestantyzują kościół.
przeciwherezjom
Niezupełnie protestantyzują. Część (niestety ta, która ma praktyczną władzę w imieniu Episkopatu) raczej masonuje. Aktualnie wzięli się za zmienienie znaczenia Najświętszej Eucharystii - tzw chyba 4-letni plan pogłębiania tej Tajemnicy w swoich zarysach ideowych wyraźnie jest na to nastawiony.