Clicks45
lt.news

Pranciškus: Komunija žydams, parama gėjų sąjungoms, piktinimasis dėl kardinolo Burke

Pranciškus „niekam niekada nedraudė komunijos“,-sakė jis per spaudos konferenciją apie skrydį Bratislava-Roma.

Jis prisiminė „juokingą“ istoriją, kai per mišias Argentinos senelių globos namuose perdavė Komuniją žydų moteriai, kuri pasiėmė Komuniją, sakė jis, nelabai suprasdama.

Jo painus komentaras: „Tie, kurie nėra bendruomenėje, negali priimti komunijos - kaip ši žydų ponia, bet Viešpats norėjo ją apdovanoti ir be mano žinios - kodėl?“.

Pranciškus prisiminė „audrą“, kurią jis sukėlė su Amoris laetitia (2016) apie Komuniją svetimaujantiems: „erezija, erezija. Ačiū Dievui, buvo kardinolas Schönbornas, puikus [konformistas] teologas, kuris išsiaiškino dalykus “, - apgaudinėjo jis save.

Tada jis primygtinai reikalavo, kad daugiau nebūtų ekskomunikacijų: „Vargšai žmonės, jie yra Dievo vaikai, jie laikinai yra lauke, bet jie yra Dievo vaikai ir jie nori ir jiems reikia mūsų pastoracinio artumo“ - tai nėra jo valdymo stilius.

Jis dar kartą patvirtino amoralius civilinius įstatymus, kurie „padeda tiems, kurie, kaip jis sakė, turi „įvairią “seksualinę orientaciją,

„Jei homoseksuali pora nori gyventi kartu, valstybė turi galimybę suteikti jiems saugumą, stabilumą, paveldėjimą; ir ne tik homoseksualams, bet ir visiems žmonėms, norintiems bendrauti“. Tokie įstatymai visada yra tik žingsnis įvedant homoseksualias pseudo santuokas.

Nesąžiningas Pranciškus pradėjo skleisti „Covid 19“ skiepijimo propagandą, atvirai piktindamasis kardinolu Burke: „Kardinolų kolegijoje yra keletas neigėjų, ir vienas iš jų, vargšas, atsigavo nuo COVID. Gyvenimo ironija... “.

Kodėl jis nepaminėjo Karakaso kardinolo Urosos, kuris buvo paskiepytas, užsikrėtė ir šiuo metu kovoja už savo gyvybę?

#newsNdogzsuszj