Clicks418
Edward7
2

Szczepionka jest biletem do kultu lucyferiańskiego

Ludzkość jest prowadzona do satanistycznego kultu, kabalizmu (oświecenie, masoneria, komunizm). Sekty satanistyczne wykorzystują i kontrolują swoich członków, korumpując ich i powodując ich chorobę. Członkowie są zasadniczo niewolnikami. W kategoriach okultystycznych, maski na twarz są symbolem niewolnictwa . W końcu niszczą swoich wyznawców. Satanizm to religia śmierci i zniszczenia.

Oczywiste jest, że szczepienie jest kryterium wejścia do tego kultu i uczestnictwa w społeczeństwie lucyferiańskim, czyli NWO .
Ostatnio Klaus Schwab nazwał niezaszczepionych ludzi „zagrożeniem dla ludzkości ”. Hitler nie mógł powiedzieć tego lepiej o Żydach. Kilkudziesięciu przywódców Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) i kilku innych organizacji globalistycznych zadeklarowało, że „Wielki Reset” musi obejmować ustanowienie światowego traktatu w sprawie „pandemii”, aby wszyscy ludzie zostali „zaszczepieni” zgodnie z dekretami rządu translate.goog/…us-schwab-declares-unvaccinated-people-threat.html

10 marca analityk medyczny CNN, dr Leana Wen, była zaniepokojona tym, że miliony Amerykanów odrzucają eksperymentalne szczepionki Covid-19, zwłaszcza gdy firmy ponownie otwierają się. Powiedział prezenterowi Chrisowi Cuomo, że „mamy bardzo wąski margines, aby powiązać politykę ponownego otwarcia ze statusem szczepień. W przeciwnym razie, jeśli wszystko się ponownie otworzy, jaka będzie marchewka? Jak mamy zachęcić ludzi do zaszczepienia się?”

W czwartek współpracowniczka Sandra Archibald powiedziała, że sataniści często poświęcają własne dzieci jako dowód wiary w Lucifera. Według niej to właśnie robią osoby, które szczepią swoje dzieci. Najwyraźniej presja szczepienia wszystkich nie jest motywowana zyskiem ani zdrowiem. Covid jest po prostu pretekstem do reorganizacji społeczeństwa zgodnie z wytycznymi pożądanymi przez satanistycznych bankierów centralnych. Bez wątpienia oznacza to wyludnienie .

Biały Dom zaprzecza, że paszporty szczepionka będzie konieczne , ale są już wymagane w obiektach sportowych, kasyna i uniwersytetów. Paszporty cyfrowe są w drodze. Wraz z paniką wywołaną przez nowe fałszywe "warianty" lub jeśli Bill Gates wypuści bardziej śmiercionośnego wirusa, presja zaszczepienia będzie nie do zniesienia.
Niezaszczepieni będą wyrzutkami prześladowanymi. 1 kwietnia felietonista LA Times Harry Litman napisał na Twitterze: „Paszporty szczepień to dobry pomysł. Między innymi, aby rozróżnić wciąż duży kontyngent ludzi, którzy odrzucają szczepionki, którzy zostaną wykluczeni z robienia wielu rzeczy, które mogą zrobić twoi koledzy z drużyny. To powinno pomóc zakończyć opór. Otrzymał 21 000 polubień.
Jak powiedział David Spangler: „Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, jeśli nie otrzyma inicjacji lucyferiańskiej”.
Szczepionka COVID jest tą inicjacją. Konflikt sprowadza się do zaakceptowania niewolnictwa lub stawiania mu oporu.
henrymakow.com

Coronapocalypse; Szczepionka Big Pharma's Doomsday nr 666

" I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było śmierć, a piekło szło za nim;.." Objawienie 6: 8

Co mają wspólnego dr Barton Williams , Hank Aaron i 46 starszych mieszkańców hiszpańskiego domu opieki ?
Odpowiedź - Wszyscy zmarli wkrótce po "grze" szczepionki Covid-19.

Ale nie wyciągajmy pochopnych możliwości, przecież w każdym przypadku mediów zapewnia nas, że szczepionka nie ma nic z ich śmiercią. Wierzysz w to?
Oczywiście, że nie, ale prawdopodobnie nie podważy twojego zaufania do szczepionek, ponieważ - jak wiesz - brak zaufania do szczepionek jest równoznaczny z założeniem czapki z folii aluminiowej i wypowiadaniem teorii spiskowych na temat pierścieni pedofilskich w piwnicach pizzerii. To absolutne szaleństwo. Nigdy nie wolno kwestionować niezachwianej uczciwości wielkich firm farmaceutycznych, które produkują te "cudowne leki" wyłącznie z powodów czysto filantropijnych. Nie do pomyślenia jest, aby te eksperymentalne mikstury - które nigdy nie były testowane, ani nie było poddawane długotrwałym próbom - początkowo stworzone do nie tej terapii. Czy to jest w ogóle możliwe?
Tak, jest to możliwe, ale to także kolejna szalona teoria spiskowa, więc zamknij się i weź dźgnięcie, prawda?

Źle, ponieważ wszystko w szczepionki Covid są złe, tak jak wszystko, co dotyczy Covid-manii, jest złe. To wszystko jest bezprecedensowe, podejrzane i, szczerze mówiąc, dziwne. "Żaden z nich nie przejdzie testu zapachu, żaden z nich". Czy kiedykolwiek zamknęliśmy cały kraj, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa? Czy kiedykolwiek poddaliśmy kwarantannie 300 milionów zdrowych ludzi, kazaliśmy wszystkim nosić maski, zamykać firmy, bary i szkoły oraz zepchnąć gospodarkę z klifu?
Gdzie? Nigdy.

Kiedy eksperci ds. Zdrowia publicznego i ich sojusznicy z Demokraci uzurpowali sobie nadzwyczajne uprawnienia i rządzili dekretem wykonawczym, co zasadniczo - nie poprawne konstytucyjne - uprawomocnia stanowe blokady? Kiedy media i giganci techniki usunęli naukowców, epidemiologów, wirusologów i statystyków ze swoich platform, ponieważ ich poglądy zawodowe były sprzeczne z bezsensowną „oficjalną narracją” fałszerzy w białych fartuchach, takich jak Tony Fauci? Kiedy agencje państwowe aktywnie uczestniczyły w oczyszczaniu rachunków osób, których opinie nie wspierają masowych szczepień milionów ludzi toksycznym koktajlem, który może wpłynąć lub nie wpłynąć na długoterminowe zdrowie, płodność i, tak, samo życie?

Kiedy gigantyczna organizacja medialna, taka jak AP, kursy całostronicowy atak na „teoretyków spiskowych”, których poglądy na temat niejasnego produkty infekcji Covid nie pasują do ich wyników? ( „Superspreaders stoją za najpopularniejszymi teoriami spisami COVID-19 ”, The Seattle Times) I dlaczego ma to dla nich znaczenie? Czy ludzie chcą widzieć, jak ich media egzekwują doktrynę państwową, atakując i miażdżąc każdego, kto nie papuguje doktryny partyjnej? Ale - pomijając media - doświadczenie ostatniego roku było zupełnie dziwne, prawda? A jednak, jeśli ktoś po prostu spekuluje na temat tego, co może tak napędzać to dziwactwo, natychmiast zostaje rozmazany, ocenzurowany i przeciągnięty przez błoto przez armię trolli. Tyle na temat wolności słowa, co?

Czy to normalne, czy ktoś bardzo się boi, że traci kontrolę nad „wirowaniem” informacji? Jest to reakcja, jaka można by użyć kto po kimś, jest przyzwyczajony do monopolizowania informacji i jest zdeterminowany, aby nie dzielić się tą władzą z nikim innym. Jest to również zachowanie kogoś, kto nie jest bezpośredni w przyszłości, kogoś, kto ma coś do ukrycia. Więc co oni ukrywają? Kto pociąga za sznurki mediów? Kto dał Fauci i demokratycznym gubernatorom rozkazy marszu? Kto decyduje o tym fiasku pandemii, czy nie jesteście najmniej ciekawi?

Wyobraź sobie przez chwilę, że wszystko, czego obecnie doświadczamy, nie jest przypadkowa publiczna kontrola rządu, który próbuje gmatwać drażliwy i stresujący, ale częścią szerszego planu wywołania jak największej jegoterii w celu stworzenia uległej woli, która klika piętami, i panel rozkazy bez pytań? Czy to zbyt daleko idące?
I powiedzmy, że u szczytu histerii na nocnym niebie pojawia się błyskawica i nagle pojawia się cudowny lek, szczepionka, która obiecuje uwolnić ludzi od ich zbiorowej nędzy i bezpiecznie przywrócić ich do normalnego życia. . Czy nie wydaje ci się to trochę przypadkowe? O tak, i nie zapominajmy, że ta "ratująca życie" szczepionka została wynaleziona zaledwie kilka dni po wyborach prezydenckich. (Nie ma tu nic do oglądania, przejdź dalej). Wygląda na to, że to prawie część scenariusza, ale to nie może być prawdą, ponieważ oznaczałoby to, że nasi przywódcy knują jak nieuczciwi złoczyńcy, którym nie można ufać.

Ale zadaj sobie jedno pytanie: kto zachwala ten nowy cudowny lek i nalega, aby wszystkie 7 miliardów ludzi na tej planecie zostało zaszczepionych? Czy to naukowcy, wirusolodzy i epidemiolodzy, którzy "nie mają psa w walce" i które sądy opierają się wyłącznie na nauce, czy też są to skonfliktowanymi biurokraci państwowi, ropuchy zdrowia publicznego i miliarderzy dobroczyńcy, którzy szukają dostępu do osobistej biologii całej ludzkości, aby wpłynąć na zmiany, które ich zdaniem spowodują zmniejszenie liczby ludności świata i odwrócenie przewidywanego przyspieszenia zmian klimatycznych ? Który to jest?

I dlaczego - możesz zapytać - ci miliarderowi aktywiści zajmujący się ochroną klimatu zdecydowali się na zdrowie publiczne, skoro ich prawdziwą pasją jest wyludnianie i globalne ocieplenie?

Dobre pytanie.
Czy nie dlatego , że zidentyfikowali szczepionki jako punkt dostępu, którego potrzebują, aby osiągnąć swoje ambicje? Czy to nie dlatego Przeznaczyli dziesięciolecia na projekt infrastruktury krytycznej dla globalnego zdrowia , nie po to, o życie i zdrowie zubożałych matek i dzieci w Afryce i Indiach, ale aby rozszerzyć i wzmocnić macki nowej strony szczepionki? Rozmieszczenie hydry, która może sięgnąć po ziemi i wciągnąć każdego człowieka w swoim oleistym uścisku.

To nie jest teoria spiskowa. Taka infrastruktura faktycznie istnieje i została znacznie rozbudowana i wzmocniona w ciągu ostatniej dekady. Ale dlaczego?
Twierdzę, że ta infrastruktura nie została skrupulatnie zmontowana, aby uratować ludzkość przed „zabójczym wirusem”, ale aby wdrożyć strategię wbijania igieł w ramiona 7 miliardów ludzi. To nie jest filantropia. To jest coś zupełnie innego. Coś wyrachowanego, podstępnego i złowrogiego. Ale to tylko moja opinia...
Jak więc rozwiązać te niespójności? Jak wytłumaczyć permanentny stan wyjątkowy, który służy jedynie wzmocnieniu władzy tyranów i ich sługusów, jak pogodzimy blokady, maski, zamknięcie szkół i celowe unicestwienie naszej cywilizacji przez wirusa, który zabija tylko 1 osobę? na każde 400 zakażonych osób?
To niemożliwe. Nie da się tego zrobić. Kiedy rząd oszaleje i straci zaufanie ludzi, sceptycy będą przedstawiać teorie, które wyjaśniają, co się dzieje. To naturalne. I tak się teraz dzieje. Jeśli chodzi o szczepionki, wiemy, że renomowani specjaliści ostrzegają nas, że te zastrzyki zombie mogą wpłynąć na płodność i śmiertelność, ale czy to prawdopodobne? W końcu eksperci celebryci i media promują te szczepionki mRNA z większym entuzjazmem niż jakikolwiek nowy produkt Madison Avenue w historii. Sprawdź to oprócz wywiadu z dr Chrisem Shaw, dr, specjalistą w dziedzinie neuroplastyczności i neuropatologii. Oto, co powiedział:

Konstrukcja PEG pokryta lipidem mRNA - według własnych badań Moderna - nie pozostaje zlokalizowana, ale rozprzestrzenia się po całym organizmie, w tym w mózgu . Znaleziono w badaniach na zwierzętach w szpiku kostnym, mózgu, węzłach chłonnych, sercu, nerkach, wątrobie, płucach itp. Lekarze twierdzą, że szczepionka NIE przekracza bariery krew-mózg, ale to NIE jest prawda. … Jeśli dotrze do mózgu, nastąpi autoimmunologiczna odpowiedź, która spowoduje stan zapalny. Cechą charakterystyczną praktycznie wszystkich chorób neurodegeneracyjnych jest to nieprawidłowo sfałdowane białko, które jest charakterystyczne dla choroby Lou Gerriga, Alzheimera, Parkinsona, Huntingtona itp.. Są to różne białka, ale mają tendencję do tworzenia tych arkuszy źle sfałdowanych białek zwanych Arkuszami Beta. Teraz prosisz komórki w różnych częściach ciała - w tym mózg - o wyprodukowanie dużej ilości tych białek i uwolnienie ich na zewnątrz, i czy jesteśmy pewni, że to wszystko robi? Czy w neuronach otrzymujesz skupiska nieprawidłowo sfałdowanych białek? To byłaby zła rzecz. Więc chcielibyście wiedzieć, gdzie to jest, ile go jest i do których grup neuronowych jest skierowany. . i to są rodzaje pytań, które chciałbyś, aby firmy rozwiązywały na długo przed uzyskaniem autoryzacji i kilka lat później odkryły, że mają problem. ”

To ogromny eksperyment, który należało przeprowadzić w laboratorium na zwierzętach, a teraz przeprowadza się go na ludziach. Potencjalne jest to, że podczas przeprowadzania tego eksperymentu skrzywdzisz wiele osób”. („OBAWY NEUROSCIENTYSTY DOTYCZĄCE SZCZEPIONEK COVID” , dr Chris Shaw, specjalista w dziedzinie neuroplastyczności i neuropatologii)

Brzmi poważnie?
Mnie to robi. Szczerze mówiąc, wolałbym nie mieć syntetycznych toksyn z eksperymentalnej szczepionki krążącej po moim mózgu, ale to tylko ja.
Teraz obejrzyj ten klip z wywiadu z Robertem F. Kennedym Jr., aby uzyskać trochę informacji na temat tych szczepionek mRNA:

„To, co wiemy o koronawirusie z 30-letniego doświadczenia, to fakt, że szczepionka przeciwko koronawirusowi ma wyjątkową cechę, którą jest każda próba jej wytworzenia zaowocowała zaowocowała zajęcie kasy startowej, które zawierają, że zaszczepieni ludzie są bardziej chorzy, że strona internetowa jest strona internetowa dzikiego szczytu. Po epidemii SARS, która rozpoczęła się w 2002 r., Chiny podjęły wspólne wysiłki w celu opracowania szczepionki na koronawirusa. Udało im się opracować 30 obiecujących modeli i wybrali cztery „najlepsze w swojej klasie” do wytworzenia, a następnie przetestowania na fretkach, zwierzęciu najbardziej podobnym do ludzi, jeśli chodzi o infekcje górnych dróg oddechowych.

Wszystkie fretki rozwinęły godne podziwu, mocne i długoterminowe odpowiedzi przeciwciał, a naukowcy wierzyli, że trafiły na dziesiątkę. Ale potem, gdy zwierzęta zostały poniesione na działanie dzikiego, wydarzyło się coś przerażającego. Zaszczepione zwierzęta zachorowały i zmarły w badaniu całego ciała. Szczepionka stworzona stan znany jako paradoksalna wrodzona odpowiedź immunologiczna, która raczej wzmacnia obrażenia przez chorobę, niż jej napięcie.

Naukowcy przypomnieli sobie wówczas podobne zdarzenie z lat 60. XX wieku, kiedy NIH prowadził badania nad szczepionką przeciwko RSV, chorobie górnych dróg oddechowych bardzo podobnej do koronawirusa.
35 dzieci biorących udział w tym badaniu rozwinęło silną odpowiedź przeciwciał, ale po ekspozycji na dziki RSV zachorowało. Dwoje dzieci zmarło. Pamiętając o tym incydencie, naukowcy w 2012 roku porzucili swoje wysiłki w celu stworzenia tej szczepionki. I właśnie dlatego dzisiaj słyszysz straszne ostrzeżenia z nieoczekiwanych stron… wszyscy ostrzegali, że szczepionka na koronawirusa może spowodować, że ludzie będą bardziej chorzy na koronawirusa, niż unikną choroby ”. („Wywiad z Robertem F Kennedym J”, Ochrona zdrowia dzieci)

Powtarzam: „kiedy zwierzęta zostały narażone na działanie dzikiego wirusa, stało się coś przerażającego. Zaszczepione zwierzęta zachorowały i zmarły w wyniku zapalenia całego ciała. ”

Jest to powracający temat, gdy czyta się alternatywną literaturę dotyczącą szczepionki mRNA. Może to również wyjaśniać, dlaczego producenci szczepionek pominęli badania na zwierzętach przed wystąpieniem o zgodę FDA. Powinniśmy również zauważyć, że żadna z obecnych zbiorów szczepionek nie zakończyła badań fazy 3, które nie zostaną zakończone za dwa lata od dzisiaj. Czytelnicy nie powinni tego uspokajać. Poświęćmy chwilę i zagłębmy się głębiej w ten pomysł, że szczepionki mogą faktycznie spowodować, że będziesz bardziej chory i być może umrzesz. Oto notatka z artykułu badawczego opublikowanego w Nature w lipcu 2020 r. Na temat stanu zwanego wzmocnieniem zależnym od przeciwciał:

„Wzmocnienie choroby zależne od przeciwciał (ADE) jest ogólnym problemem przy opracowywaniu szczepionek i terapii przeciwciałami, ponieważ mechanizmy leżące u podstaw ochrony przeciwciał przed jakimkolwiek wirusem mają teoretyczny potencjał do wzmacniania infekcji lub wywoływania szkodliwej immunopatologii. Ta możliwość wymaga dokładnego rozważenia w tym krytycznym momencie pandemii koronawirusa 2019 (COVID-19)…

Konsekwencje naszego braku wiedzy są dwojakie. Po pierwsze,
pilnie potrzebne są kompleksowe badania w celu zdefiniowania klinicznych korelatów odporności ochronnej przeciwko SARS-CoV-2. Po drugie, ponieważ nie można wiarygodnie przewidzieć ADE choroby po szczepieniu lub leczeniu przeciwciałami - niezależnie od tego, jaki wirus jest czynnikiem sprawczym - konieczne będzie poleganie na dokładnej analizie bezpieczeństwa u ludzi, ponieważ interwencje immunologiczne w przypadku COVID-19 posuwają się naprzód… .

Wniosek

Oczywiste jest, że po wielu latach i poświęceniu uwagi
zrozumienie ADE choroby po szczepieniu lub podaniu przeciwciał przeciwwirusowych jest niewystarczające, aby z pewnością przewidzieć, że dana interwencja immunologiczna w przypadku infekcji wirusowej będzie miała negatywne skutki u ludzi…

Potrzebne są dodatkowe badania skoncentrowane na mechanizmach, aby określić, czy modele zakażenia wirusem u małych zwierząt i małp człekokształtnych, w tym SARS-CoV-2, mogą przewidywać prawdopodobne korzyści lub ryzyko związane ze szczepionkami lub interwencjami z użyciem przeciwciał biernych u ludzi….

W międzyczasie
konieczne będzie bezpośrednie przetestowanie bezpieczeństwa i zdefiniowanie korelatów ochrony zapewnianej przez szczepionki i przeciwciała przeciwko SARS-CoV-2 i innym patogenom wirusowym w badaniach klinicznych na ludziach. ” („Perspektywa potencjalnego wzmocnienia SARS-CoV-2 zależnego od przeciwciał ”, Nature)

Podsumujmy:

Możesz zachorować i umrzeć. (Cytat - „Wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE) stwarza„ potencjał do wzmocnienia infekcji lub wywołania szkodliwej immunopatologii ”).

Nie wiemy, czego nie wiemy. (Cytuj - „… ADE choroby nie można wiarygodnie przewidzieć po szczepieniu lub leczeniu przeciwciałami… konieczne będzie poleganie na dokładnej analizie bezpieczeństwa u ludzi, ponieważ interwencje immunologiczne w przypadku COVID-19 posuwają się naprzód…”)

Lecimy na ślepo, mając nadzieję na najlepsze. (Cytat - „Potrzebne są dodatkowe badania skoncentrowane na mechanizmach, aby określić, czy modele zakażenia wirusem u małych zwierząt i NHP, w tym SARS-CoV-2, mogą przewidywać prawdopodobne korzyści lub ryzyko związane ze szczepionkami lub interwencjami opartymi na przeciwciałach biernych u ludzi…. ”)

Testujmy dalej, ponieważ nie mamy pojęcia, czy to, co robimy, jest bezpieczne. (Cytat - „W międzyczasie konieczne będzie bezpośrednie przetestowanie bezpieczeństwa i zdefiniowanie korelatów ochrony zapewnianej przez szczepionki i przeciwciała przeciwko SARS-CoV-2 i innym patogenom wirusowym w badaniach klinicznych na ludziach”).


Tak więc, podczas gdy Shaw widzi jeden zestaw potencjalnych problemów, Kennedy postrzega inne zupełnie inaczej. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ dr J. Patrick Whelan, reumatolog dziecięcy, uważa, że szczepionki mRNA mogą powodować uszkodzenia mikronaczyniowe mózgu, serca, wątroby i nerek w sposób nieoceniony w badaniach bezpieczeństwa. W rzeczywistości napisał nawet szczegółowy list do FDA w grudniu, ostrzegając ich wyraźnie o tych potencjalnych niebezpieczeństwach . Oto fragment artykułu w Global Research, który zawiera szczegółowe informacje:

„Jestem zaniepokojony możliwością, że nowe szczepionki mające na celu wytworzenie odporności na białko SARS-CoV-2 mogą potencjalnie spowodować uszkodzenie mikronaczyń mózgu, serca, wątroby i nerek w sposób, który obecnie nie wydaje się być oceniono w badaniach bezpieczeństwa tych potencjalnych leków ”.

Whelan miał na myśli fakt, że szczepionki mRNA działają poprzez włączenie schematu genetycznego kluczowego białka kolca na powierzchni wirusa do formuły, która - po wstrzyknięciu ludziom - instruuje nasze własne komórki, aby wytworzyły białko kolca….


Opierając się na dotychczasowych badaniach, jest bardzo prawdopodobne, że niektórzy biorcy szczepionek zawierających mRNA z białkiem wypustkowym będą doświadczać tych samych objawów i urazów, które są związane z wirusem.

Według Whelana, „możliwość spowodowania uszkodzenia mikronaczyniowego (zapalenia i małych skrzepów krwi zwanych mikrozakrzepami) mózgu, serca, wątroby i nerek… nie została oceniona w badaniach bezpieczeństwa”. ..

Zignorowanie tych ważnych i popartych naukowo ostrzeżeń może skutkować potencjalnie śmiertelnymi obrażeniami lub trwałymi obrażeniami setek milionów ludzi po szczepieniu. Spowoduje to również dalszą erozję malejącego zaufania, jakie nasz kraj ma w naszych federalnych agencjach regulacyjnych w celu ochrony zdrowia wszystkich Amerykanów.

Niestety, obawy Whelana nie zostały uwzględnione, a zamiast tego agencja polegała na ograniczonych danych z badań klinicznych. VRBPAC zatwierdziło stosowanie szczepionki Pfizer 10 grudnia. Następnego dnia
FDA wydała pierwsze zezwolenie na stosowanie szczepionki w nagłych przypadkach COVID-19, co umożliwiło szerokie rozpowszechnianie szczepionki Pfizer-BioNTech przeciwko COVID-19 osobom w wieku 16 lat i starszym bez dzwonienia. za dodatkowe badania, które Whelan uznał za kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa szczepionki, zwłaszcza u dzieci. ” ( „Czy wzrost poziomu białka w Moderna, szczepionki firmy Pfizer mogą powodować skrzepy krwi, zapalenie mózgu i ataki serca? ”) Globalne badania)

To tylko kilka z wielu ostrzeżeń, które lekarze wydali publicznie. Odzwierciedlają rosnące obawy związane z nowym systemem podejrzanych szczepionek. Nie trzeba dodawać, że ich ostrzeżenia albo dotarły do głuchych uszu, albo zaginęły w uroczystym zgiełku otaczającym nowy cudowny lek. Jak już mówimy, milionom ludzi na całym świecie wstrzykuje się eksperymentalną nanocząstkę, która może wpływać lub nie wpływać na ich zdrowie i samopoczucie do końca ich życia. Swoją decyzję oparli nie na solidnej nauce i długoterminowych wynikach, ale na nieustannym podsycaniu strachu, po którym nastąpił krzykliwy i obezwładniający atak medialny. Ta prymitywna manipulacja publicznym postrzeganiem wyklucza to, co jakakolwiek rozsądna osoba nazwałby „świadomą zgodą”. Jesteśmy prowadzeni jak owce na rzeź.

Oto pytanie za milion dolarów: czy szczepionki Covid są bezpieczne, czy nie?
Jak mogłyby być? Nie zostały one dostatecznie przetestowane, technologia jest nowa i eksperymentalna, badania fazy 3 nie zostały zakończone, szczegółowe badania na zwierzętach nigdy nie zostały przeprowadzone, nie ma danych dotyczących długoterminowych niepożądanych skutków ubocznych, a produkt końcowy został przebity przez „gumową pieczęć ”FDA na mocy przepisu o zezwoleniu na użycie w sytuacjach nadzwyczajnych (EUA). Co więcej, lekarze ostrzegają nas teraz, że szczepionki mogą „spowodować uraz mikronaczyniowy mózgu, serca, wątroby i nerek”. Amerykanie muszą rozważyć te kwestie, zanim podejmą decyzję

MIKE WHITNEY

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Szczepionki: Niemowlęta poddane aborcji , umieszczano żywe w lodówce w…
Jak szczepionki powodują mikrouszkodzenia układu krwionośnego – dr Andrew Moulden
Wieczne Odpoczywanie Amen
To ogromny eksperyment, który należało przeprowadzić w laboratorium na zwierzętach, a teraz przeprowadza się go na ludziach.

Potencjalne jest to, że podczas przeprowadzania tego eksperymentu skrzywdzisz wiele osób”.
(„OBAWY NEUROSCIENTYSTY DOTYCZĄCE SZCZEPIONEK COVID” , dr Chris Shaw, specjalista w dziedzinie neuroplastyczności i neuropatologii)