Michał Libowicz shares this
18
Ważne
Bos016
Weronika....S
Antychryst już działa z ukrycia, gdyby było inaczej, nie zmieniono by tak nagle po 11III 2020 roku oblicza świata, z dnia na dzień i nie ujarzmiono by katolików oraz kapłanów.
Najświętsza Ofiara w dziejach Kościoła nigdy nie była odprawiana w tak niegodziwych warunkach, w sytuacji braku święconej wody, zastąpionej płynami dezynfekującymi i ludzi w czarnych okultystycznych maskach, co sugerowałoby…More
Antychryst już działa z ukrycia, gdyby było inaczej, nie zmieniono by tak nagle po 11III 2020 roku oblicza świata, z dnia na dzień i nie ujarzmiono by katolików oraz kapłanów.
Najświętsza Ofiara w dziejach Kościoła nigdy nie była odprawiana w tak niegodziwych warunkach, w sytuacji braku święconej wody, zastąpionej płynami dezynfekującymi i ludzi w czarnych okultystycznych maskach, co sugerowałoby, że kościoły rzekomo są miejscem zarazy.
Tego wcześniej żadne władze światowe i religijne nie odważyłyby się zasugerować.
Feministki jakim to sposobem tak szybko się zorganizowały po ogłoszeniu TK i wyszły w takiej ilości, że do tak precyzyjnego i jednolitego protestu trzeba by się dłużej przygotowywać?
Pojawiły się ataki na kościoły tak brutalne jak nigdy wcześniej.
Czy wyobrażamy sobie sytuację, że antychryst wystąpi i powie ,,patrzcie, jestem antychrystem".
To co wyprawiają rządzący jest antyreligijne i antyludzkie.

Zdecydowanie zgadzam się z @jac505, że Benedykt XVI, swoją obecnością powstrzymuje Franciszka.
Ksiądz Murziński mówił kiedyś o tym, że w czasach zmierzających ku końcowi ukształtuje się bluźniercza: ,,trójca,,: szatan, fałszywy prorok i antychryst.
Czy naprawdę nie można ich już rozpoznać... Ale i im potrzebni są ,,kapłani,, a to ortodoksyjni kowidianie, sprawujący obecnie władzę światową i rządy poszczególnych krajów, kształtujący obecne oblicze świata. Tym ,,kapłanom,, w czarnych maskach i rządowych garniturach potrzebni są wierni poddani i robią co mogą, by nas omanić.
jac505
Dużo wiesz o tym co tu się wokoło nas dzieje, dzieje w Kościele. Wiem, że zabrzmi to jak slogan ale trzeba trwać w modlitwie, umartwieniach, czynić ofiary i rozłączać się z tym światem, ze światem wykreowanym za pomocą pieniądza, który stał się głównym motorem napędowym ludzkości. Pozdrawiam
Adrianna7
Dziękuję, że to wstawiłeś. Wiedziałam już od jakiegoś czasu, że Katechon czyli ten, który powstrzymuje ujawnienie Antychrysta to Papież. Przypuszczałam, że chodzi o Papieża Benedykta... Teraz mam tego potwierdzenie.
grazka
Wszyscy mówią o

Chipowaniu ludzi to nie jest żadna szczepionka z CHIPEM - ZACZNIJCIE CZYTAĆ
ks. Stefano Gobbi "Do kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej". MATKA BOŻA DOKŁADNIE WYJAŚNIA ZNAMIĘ BESTII.PRZESTAŃCIE WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD ZACZNIJCIE CZYTAĆ TĄ KSIĄŻKĘ
jac505
@grazka - pierwsze szczepionki nie będą chyba jeszcze wszystkie zawierały elementów kontroli umysłu ale podejrzewam, że część z nich będzie je miała aby testować ich funkcjonalność. Dopiero szczepionki i znak od Bill'a bramy piekielne Gates'a będą śmiertelnie niebezpieczne dla DUSZY ! Panie Jezu przyjdź !
grazka
To są czasy, w których zwolennicy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi są znaczeni jego znamieniem na czole i na ręce.
e Znamię na czole i na ręce wyraża całkowitą zależność tego, kto je nosi. Znak ten wskazuje wroga Chrystusa, czyli antychrysta. Noszenie jego znamienia oznacza całkowitą przynależność oznaczonej osoby do zastępu tego, który sprzeciwia się Chrystusowi i walczy z Jego Boskim i …More
To są czasy, w których zwolennicy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi są znaczeni jego znamieniem na czole i na ręce.
e Znamię na czole i na ręce wyraża całkowitą zależność tego, kto je nosi. Znak ten wskazuje wroga Chrystusa, czyli antychrysta. Noszenie jego znamienia oznacza całkowitą przynależność oznaczonej osoby do zastępu tego, który sprzeciwia się Chrystusowi i walczy z Jego Boskim i królewskim panowaniem.
f Znamię wyciśnięte jest na czole i na ręce.
g Czoło oznacza inteligencję, umysł, siedzibę ludzkiego rozumu.
h Ręka oznacza ludzkie działanie, gdyż rękami człowiek tworzy i pracuje.
i Tak więc osoba oznaczona jest znamieniem antychrysta w swoim umyśle i w swojej woli.
j Człowiek pozwalający się oznaczyć znamieniem na czole prowadzony jest do przyjęcia doktryny negującej Boga i odrzucającej Jego Prawa, do przyjęcia ateizmu, który w obecnych czasach coraz bardziej się szerzy i upowszechnia. Człowiek ten jest więc popychany do podążania za dzisiejszymi, modnymi ideologiami, aby stał się głosicielem wszelkich błędów.
k Ten, kto pozwala się oznaczyć znamieniem na ręce, zmuszany jest do działania w sposób autonomiczny i niezależny od Boga – podporządkowując swą własną aktywność poszukiwaniu dobra jedynie materialnego i ziemskiego. Odłącza więc swą działalność od planu Ojca, który chce ją oświecać i podtrzymywać Swoją Bożą Opatrznością. Człowiek ten ucieka w swym działaniu przed miłością Syna, który z wysiłku ludzkiego czyni cenny środek odkupienia i uświęcenia. Jego aktywność pozbawiona jest mocy Ducha, który wszędzie działa, by odnowić wewnętrznie każde stworzenie.
l Człowiek oznaczony pieczęcią na ręce pracuje jedynie dla siebie, aby zgromadzić dobra materialne. Czyni z pieniądza swego boga i staje się ofiarą materializmu.
m Ten, kto jest oznaczony pieczęcią na ręce, pracuje jedynie dla zaspokojenia własnych zmysłowych pragnień. Poszukuje dobrobytu i przyjemności, pełnego zadowolenia wszystkich swych namiętności, zwłaszcza nieczystości, i staje się ofiarą hedonizmu.
n Ten, kto przyjmuje znamię na ręce, czyni z własnego «ja» centrum wszelkiego działania. Patrzy na innych jak na przedmioty użycia i wyzysku dla własnego interesu. Staje się ofiarą niepohamowanego egoizmu i braku miłości.
o Ponieważ Mój przeciwnik oznacza swym znamieniem wszystkich swych zwolenników, nadszedł i dla Mnie – waszego Niebieskiego Wodza – czas oznaczenia Moją matczyną pieczęcią wszystkich tych, którzy poświęcili się Mojemu Niepokalanemu Sercu i stanowią część Mojego zastępu.