Clicks1.1K
Edward7
13

Pfizer poprosił naukowców o zatajenie informacji o wykorzystaniu abortowanych ludzkich tkanek płodowych-dzieci, do produkcji szczepionek, zgodnie z E-mailami, które wyciekły od pracowników firmy farmaceutycznej

Projekt Veritas opublikował właśnie piąty film z serii badań nad szczepionkami przeciw COVID, który zawiera wywiad z Melissą Strickler, pracownikiem firmy Pfizer. Ujawniła wewnętrzne e-maile, w których kierownictwo firmy mówiło personelowi, aby zachował tajemnicę na temat wykorzystania ludzkiej tkanki płodowej w testach laboratoryjnych na szczepionkę COVID.

„Komórki HEK293T użyte w teście IVE (dobrowolne zakończenie ciąży) ostatecznie pochodziły z abortowanego płodu” – powiedział Dormitzer.

Główny dyrektor naukowy Pfizer, Philip Dormitzer, przyznał również, że tkanka z abortowanych płodów jest wykorzystywana w programie szczepionek firmy, ale pracownicy (są zmuszani do kłamstwa, że) powinni po prostu podążać za dopracowaną oficjalnie opracowaną narracją Pfizera; pomijając wszelkie wzmianki o abortowanych tkankach płodowych, aby uniknąć problemów z opinią publiczną.

„Z perspektywy spraw korporacyjnych chcemy zapobiec przepływowi informacji o komórkach płodowych… Ryzyko zakomunikowania tego w tej chwili przewyższa wszelkie potencjalne korzyści, które możemy zobaczyć, szczególnie w przypadku członków ogółu społeczeństwa, którzy mogą wziąć te informacje i wykorzystać je w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy żadnych pytań od decydentów politycznych ani mediów w tej sprawie, więc jeśli to możliwe, chcemy uniknąć podnoszenia tej kwestii.

„Staraliśmy się jak najwięcej nie wspominać o liniach komórek płodowych…
W testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień użyto jednej lub więcej linii komórkowych, których pochodzenie można powiązać z ludzką tkanką płodową”(dzieci).

Philip Dormitzer, dyrektor ds. naukowych w firmie Pfizer:

„Komórki HEK293T, użyte w teście IVE, ostatecznie pochodzą z abortowanego płodu. Z drugiej strony, watykański komitet doktrynalny potwierdził, że uważa za dopuszczalne szczepienie wierzących w "obronie życia". Oficjalne oświadczenie firmy Pfizer dobrze formułuje odpowiedź i jest tym, co należy udzielić w odpowiedzi na zewnętrzne zapytanie.”

Melissa Strickler, pracownik Pfizer Insider i audytor jakości produkcji:

„Są tak mylące w swoich e-mailach, że to prawie tak, jak w ostatnim ujęciu. To sprawiło, że im nie ufałem ”.

„Poszłam do projektu Veritas, ponieważ„ nie mam do kogo się zwrócić, gdy moja własna firma nie jest ze mną szczera.

Wideo: Rumble
Project Veritas: PFIZER LEAKS: Sygnalista, ujawnia wewnętrzne e-maile od dyrektora ds. naukowych i starszego dyrektora ds. światowych badań omawiających szczepionkę przeciw COVID… „Chcemy uniknąć ujawnienia się informacji na temat komórek płodowych”. Źródło: mentealternativa.com/…dos-por-empleados-denunciantes-de-la-farmaceutica/

"Watykański komitet doktrynalny dopuszczalne szczepienie pochodzące z zamordowanych dzieci" - komu służą widać po symbolach

To coś żółte, to rzekomo św. Józef - podczas wizytu Bergoglio w Czechach...
..."Watykan pokazuje zdjęcie nagiego, muskularnego i łysego mężczyznę ... z ogoloną głową, co przeczy wszelkim istniejącym informacjom o św. Józefa, który przedstawiany jest głównie jako Izraelczyk, odp. Hebrajski z czarnymi włosami. Na obrazie malarza głowa mężczyzny jest całkowicie ogolona, a jego muskularne ciało dosłownie przywołuje postać Tytana z szeregów inżynierów Nefilim"....

..."Kiedy porównamy obraz z Šaštína z filmami z filmu Prometeusz, dosłownie brakuje nam tchu. Wygląd jest niesamowity. Muskularny mężczyzna z gołą głową i trzymający w ręku metalowy pojemnik z rekombinatorami DNA. Najpierw rozbijają strukturę komórkową dawcy, Tytana z szeregów Nefilim, który poświęcił się, a następnie po kontakcie z wodą następuje rekombinacja i powstaje nowe DNA, już przystosowane do środowiska wodno-tlenowego naszej planety(...) Ludzkie DNA musiałoby się zrekombinować w środowisku siarkowym, aby stworzyć osobę, która musiałaby oddychać siarką przez całe życie, podczas gdy tlen stałby się wtedy paradoksalnie trucizną dla ludzi"(... )"To jest naprawdę daleko poza granicami liturgii kościelnej(...) Symbole te wyraźnie pokazują, że globaliści wykorzystali prezbiterium jako superdemonstrator, aby wysłać kolejny sygnał, tym razem nawiązując do programowego wideo Prometeusza, w którym Tytan obecnie rekombinuje swoje własne DNA, aby stworzyć nową rasę na planecie Ziemia".... więcej
aeronet.cz/…-padleho-andela-z-programovaciho-filmu-prometheus/

Watykan promując te zmieniające DNA "szczepienie"-terapię genetyczną , z abortowanych-zamordowanych , płodów-dzieci, pokazuje komu służy ... i nawet się z tym kryje...

Wszystkie szczepionki mRNA , z DNA abortowanych płodów, dzieci
Ludzkie komórki płodu, z aborcji w szczepionkach
Każda szczepionka RNA z glikoproteiną SARS-Cov2 spike, jest szczepionk…
Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.

Pfizer / BioNTech wykorzystuje glikoproteinę spike CoV-2, opracowaną w komórkach HEK 293 , do tworzenia wzoru syntetycznego mRNA w szczepionce Covid-19. Następnie syntetyczną szczepionkę mRNA przetestowano na komórkach HEK 293 w celu walidacji produktu.... Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
,,Nikt nie zostanie częścią Nowego Porządku Świata,
jeśli nie dokona aktu uwielbienia lucyfera.

Nikt nie wejdzie do New Age, jeśli nie otrzyma lucyferiańskiej inicjacji.,,


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbo…
More
,,Nikt nie zostanie częścią Nowego Porządku Świata,
jeśli nie dokona aktu uwielbienia lucyfera.

Nikt nie wejdzie do New Age, jeśli nie otrzyma lucyferiańskiej inicjacji.,,


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.

TAK WIĘC o ILE KOMUNIA ŚWIĘTA JEST SAKRAMENTEM ŻYCIA i MIŁOŚCI - DAREM BOGA, TAK ZASTRZYK ŚMIERCI, - PODSTĘPEM SZATANA - NAZYWANY PRZEWROPTNIE ,,SZCZEPIONKĄ,, PRZYNOSI ZGODNĘ NA ,,KORZYŚĆ,, Z ZAMORDOWANIA DZIECKA i ŚWIADOMY I DOBROWOLNY WYBÓR ZŁA - GRZECHU - ZNAMIENIA BESTII.. CZYTAJCIE UWAŻNIE: ,,COV - ID,, - NUMER BYDŁA, - NUMER BESTII - NIE PRZYJMUJCIE TEGO, NIE BIERZCIE NA SIEBIE CZEGOŚ CO MIAŁO POCZĄTEK Z ZAMORDOWANIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA !


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
....
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
1730
Watykan promując te zmieniające DNA "szczepienie"-terapię genetyczną , z abortowanych-zamordowanych , płodów-dzieci, pokazuje komu służy ... i nawet się z tym kryje...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,...Główny dyrektor naukowy Pfizer, Philip Dormitzer, przyznał również, że tkanka z abortowanych płodów jest wykorzystywana w programie szczepionek firmy, ale pracownicy (są zmuszani do kłamstwa, że) powinni po prostu podążać za dopracowaną oficjalnie opracowaną narracją Pfizera; pomijając wszelkie wzmianki o abortowanych tkankach płodowych, aby uniknąć problemów z opinią publiczną...''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
...,,Watykan promując te zmieniające DNA "szczepienie"-terapię genetyczną , z abortowanych-zamordowanych , płodów-dzieci, pokazuje komu służy ... i nawet się z tym kryje...''