Clicks2.3K

MEGASKANDAL w Holandii! Chcą rozpuszczać ludzkie zwłoki i przerabiać je na NAWÓZ

Holenderski rząd pracuje nad przepisami, które mają doprowadzić do tego, że ludzkie zwłoki będą rozpuszczane w kwasie. Kości można będzie zwrócić krewnym, zaś rozpuszczone ciało będzie używane jako nawóz lub do produkcji biogazu.

- Holenderska minister spraw wewnętrznych Kajsa Ollongren, zapowiedziała legalizację hydrolizy alkalicznej. W przyszłym roku ma przedstawić projekt odpowiedniej ustawy - podaje polsatnews.pl. Eksperci twierdzą, że metoda ta jest "bezpieczna dla środowiska, godna i trwała".
- Po rozpuszczeniu ciała w gorącej cieczy chemicznej pozostają kości i płyn. Porowate białe kości (fosforan wapnia) można z łatwością zgnieść w dłoni (chociaż używa się raczej granulatora), zostają przekształcone w biały proszek i można umieścić je w urnie, tak jak po kremacji. W przypadku pozostałej cieczy rozważa się wykorzystać do nawożenia pól lub produkcji biogazu - podkreślono.
Według obecnych przepisów, zwłoki w Holandii można obecnie pochować, skremować lub "przekazać nauce". W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalny jest także tzw. "grób marynarza", czyli rozsypanie prochów na morzu.


źródło: prawy .pl
Wieczne Odpoczywanie Amen
komentarz skasowany, więc umieszczam ponownie:

Plakaty - Zielona pożywka (1973) - Filmweb
Posoborowe absurdy
Medalik.... idź do spowiedzi nazywając heretykami Tradycjonalistów - Mszy Trydenckiej. Za nie długo ty będziesz heretyczką na Novus Ordo UWAGA ! Nowe słowa Konsekracji nie skutkują Przeistoczeniem !
wacula25wp.pl
MementoMori+++Czyż byś rozumiał i znał wierzenia w reinkarnacje
MementoMori+++
Zapewne jest to skutek wierzenia w reinkarnacje
wlowoj
Ile brakuje żeby dawać ciała zmarłych jako pokarm dla zwierząt a potem ludzi?
Posoborowe absurdy
I to w rzekomo katolickim kraju
Izabela 1022
Straszne, nie mówiąc o tym, że moralnie niedopuszczalne. Zwłoki mają być pochowane w ziemi, kremacja również nie powinna być dopuszczalna.
Posoborowe absurdy
Oto skutki posoborowia. Holandia upadła po SW II. To był kraj bardzo Katolicki, z którego Kraju było najwięcej katolickich misjonarzy. Statystyka powołań kapłańskich dramatycznie spadła po ogłoszeniu Nowej Mszy.
olek19801
Coraz obrzydliwsze pomysły. Teraz mamy jasne przykłady, że politycy oddali się pod władzę diabła. Oby jak najszybciej Niebo zareagowało, bo na ludzkie wysiłki to nie ma co już liczyć.