Clicks27
NewsLetters

ВВП: «Папа» Франциск порушує та руйнує усі заповіді Декалогу

Перша заповідь: «Я ‒ Господь Бог твій... Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене, не вклоняйся їм і не служи їм».

Сотні тисяч мучеників воліли зазнати найжорстокіших мук і смерті, ніж хоча б одним зерном ладану вшанувати поганських богів – демонів! Бергольйо створив прецедент масового відступництва від істинного Бога до інших богів ‒ демонів. Це сталося в жовтні 2019 року, коли він очолив чародійницький обряд у ватиканських садах, а потім інтронізував головного демона Пачамаму в соборі св. Петра. Він вчинив найтяжчий гріх, зробив жест відступництва і таким чином грубо зневажив самого Бога та цинічно насміявся над усіма мучениками Церкви.

Друга заповідь: «Не взивай намарно Імені Господа Бога твого».

Бергольйо виступає в папському авторитеті, тобто від імені Бога, і в той же час пропагує злочини. Цим важко грішить проти Другої заповіді Декалогу.

Третя заповідь: «Пам’ятай день святий святкувати».

Католик святкує святий день, приймаючи участь в Богослужінні у храмі. Бергольйо розпочав штучну пандемію і, закривши усі храми, створив згубний прецедент також для світської влади. Він навіть не зважав на найбільші свята, такі як Різдво і Великдень.

Четверта заповідь: «Шануй батька твого і матір твою...».

Бергольйо відповідає за ватиканські документи про сім’ю, в яких дітей спонукають не поважати авторитет своїх батьків, не довіряти їм і не шанувати їх. Хоча документи викликали лавину протестів, він нічого в них не змінив.

В Ірландії Бергольйо спонукав батьків заохочувати своїх дітей до аморальних відхилень. Коли діти, які пройшли гормональною терапією або операцією зі зміни статі, нарешті дізнаються правду, вони з вини Бергольйо ненавидітимуть за це своїх батьків.

П’ята заповідь: «Не вбивай».

Пропихаючи експериментальну мРНК-вакцинацію, Бергольйо схвалив аборти. Він публічно нагороджує абортистів, і водночас алібістично ратоборствує проти вбивства ненароджених дітей (в літаку при поверненні з Братислави).

Підтримуючи гендерну ідеологію, він підтримує транссексуалізм зі звірством переоперовування статі.

Своєю агітацією за експериментальну вакцинацію він втілює програму редукції людства, тобто поступовий геноцид.

мРНК-вакцина також змінює геном, що веде до винищення людського роду як такого, а це є наступний до неба волаючий злочин проти П’ятої заповіді!

Шоста заповідь: «Не чужолож».

В ексгортації «Amoris laetitia» Бергольйо заперечує існування об’єктивно дійсних моральних норм, а тим одночасно скасовує Шосту і Дев’яту Божі заповіді. Жестом цілування ніг транссексуалу Бергольйо пропагує збочення, пов’язане з операціями зі зміни статі. Своїми громадськими позиціями та діями він схвалює всю гендерну ідеологію, яка має деморалізаційний вплив насамперед на дітей, а також на все суспільство. Він також пропагує т.зв. сексуальне виховання (в літаку при поверненні з Панами), яке насправді деморалізує та розтліває молоде покоління, настроюючи його проти Бога і проти Божого порядку.

Сьома заповідь: «Не кради».

Через своє затяте мовчання Бергольйо має співпровину у викраданні дітей т.зв. соціальними службами. Крім того, він підтримує т.зв. усиновлення цих викрадених дітей псевдосім’ями содомітів. Цим він схвалює моральне розтлівання невинних дітей та їхню психічну тиранію.

Великі кошти, пожертвувані на церковні місії, служать Бергольйо для антимісії та самознищення Церкви.

Псевдопапа підтримує Велике перезавантаження, яке веде до ліквідації приватної власності, а тим самим до масового обкрадання людей.

Восьма заповідь: «Не свідчи неправдиво на ближнього твого».

Колишній нунцій у США архиєпископ К.М. Вігано викрив лжесвідчення Бергольйо стосовно злочинів кардинала МакКарріка, які він прикривав.

Своїм лжесвідченням Бергольйо подбав про те, що засуджені педофіли в Аргентині були звільнені від справедливого покарання.

Дев’ята заповідь: «Не пожадай жінки ближнього твого».

Своїм єретичним вченням в «Amoris laetitia» Бергольйо спричинив нормалізацію подружньої невірності. До того ж, він добивається легалізації шлюбів гомосексуалістів, що веде до ліквідації інституту подружжя. Це бунт проти Бога!

Десята заповідь «Не пожадай власності ближнього твого» переплітається зі Сьомою заповіддю, а лжепапа публічно її порушує. Він безпідставно ліквідує монаші спільноти та холоднокровно захоплює їхнє майно.

За вісім з половиною років окупації папства апостатом Франциском Церква дійшла до стадії легалізації гріха та пропагування найтяжчих злочинів проти віровчення і моралі. Цей лжепапа не тільки провокаційно виступив проти Першої заповіді, але й порушує всі інші заповіді Декалогу і добивається їхнього скасування! Хто стверджує, що Бергольйо є дійсним папою, той разом з ним виступив проти Декалогу та Христового Євангелія (Гал. 1,8-9). Такий єпископ, священик чи віруючий проміняв дорогу спасіння на дорогу до вічної погибелі!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

01.11.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8