Clicks87
uk.news

Єпископ Шнайдер: Святий Престол співпрацює з єретиками

Єпископ Атаназіус Шнайдер заохочує віруючих, які не хапаються за Святе Причастя рукою, коли єпископи "забороняють" приймати його [на язик].

Відповідаючи на питання LiveFatima.io (відео від 14 грудня наведено нижче), Шнайдер пояснив, що в давнину та під час переслідувань віруючі причащалися дуже рідко, лише кілька разів на рік.

Він стверджує, що це неправильно, коли священики носять маски під час літургії, особливо під час розподілу Причастя, "Ми не можемо зробити з літургії свого роду маскарад".

Шнайдер не сумнівається, що віруючі можуть "звичайним чином" виконати свій недільний обов'язок у Товаристві Святого Пія X (SSPX). Він називає канонічний статус SSPX "складним" через "безпрецедентну" кризу Церкви з часу Другого Ватиканського Собору.

Єпископи, які поширюють єресь, автоматично не втрачають посаду, вважає Шнайдер. Однак віруючі повинні писати Папі про таких єпископів, тому що "Папа повинен втрутитися", "забезпечити чистоту віри" і "швидко усунути єретичного єпископа". Якщо Папа не втручається, тоді "очевидна неявна співпраця з єретиками" є "очевидною". (Однак фактом є те, що десятиліттями Папи Римські карали лише православних єпископів, залишаючи єретичних єпископів неушкодженими).

Поки поточна криза не закінчиться, католицьку віру передаватимуть переважно віруючі миряни-католики, вважає Шнайдер. Згодом, він сподівається, Святий Престол знову візьме на себе обов'язок захисту віруючих від вовків.

#newsXkyetwyidq