EPIDEMIA TURBO RAKA - Dr Ute Kruger

Dr Ute Kruger jest naukowcem i starszym lekarzem na Uniwersytecie w Lunds w Szwecji. Jest byłą szefową patologii, dziedziny, w której pracuje od 25 lat, a od 18 lat specjalizuje się w diagnostyce raka piersi. Przebadała tysiące autopsji i próbek raka piersi.

Jest doskonale zaznajomiona z branżą, a wiek pacjentów, wielkość guza i stopień złośliwości są w jej obszarze specjalizacji i przez całą karierę wykazywały naturalny rytm. Ten naturalny rytm zatrzymał się w 2021 r., gdy rozpoczęto wprowadzanie szczepionek.

Link do wideo

Lekarze z Covid Ethics opublikowali z nią wywiad, w którym podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi niezwykłych cech, które pojawiły się w próbkach z zeszłego roku.

Wiek – średni wiek próbek, które otrzymała, spadł, wraz ze wzrostem liczby próbek od osób w wieku 30-50 lat.

Rozmiar - Kiedyś dr Kruger znalazł guza wielkości 3 cm. W tym nowym środowisku regularnie widzi guzy 4 cm, 8 cm, 10 cm i sporadycznie 12 cm. W szokującej anegdocie 2 tygodnie temu znalazła guza o średnicy 16 cm , który zajmował całą pierś.

Mnogie guzy - Dr Kruger zaczął dostrzegać więcej przypadków mnogich guzów rosnących u tej samej pacjentki, czasami nawet w obu piersiach. Miała 3 przypadki w ciągu 3 tygodni od pacjentów, u których guzy rosły w wielu narządach. Jeden z nich miał guzy w piersi, trzustce i płucach w ciągu kilku miesięcy od zaszczepienia.


Nawrót – nastąpił wzrost liczby pacjentów, którzy przez wiele lat byli w remisji raka, nagle nagle po szczepieniu doszło do agresywnego nawrotu raka.

Wypowiadanie się

Dr Kruger początkowo myślała, że te nowotwory turbo, jak je nazywa, były spowodowane opóźnionymi wizytami u lekarza z powodu zamknięcia Covid, ale ten okres już dawno minął, a guzy wciąż rosną agresywnie i u młodszych pacjentów. Zgłosiła niektóre z tych przypadków FDA i chociaż niektórzy przełożeni początkowo zgodzili się na spotkanie z nią, odwołali spotkanie bez wyjaśnienia następnego dnia i wysłali agenta telefonicznego, aby zamiast tego przyjął jej raport.

Sześć miesięcy temu dr Kruger pojawiła się na panelu w Niemczech, aby przedstawić swoją teorię, że szczepienia powodują agresywne nowotwory, i poprosiła lekarzy na tym szczycie o pomoc w zbieraniu danych. Niestety niewielu z nich było chętnych do zbierania tych danych i udostępniania jej.

Autopsje

Część czasu dr Kruger poświęca na autopsje i zwróciła uwagę na liczne niepokojące anomalie.

60-latek miał wiele chorób nowotworowych. Dostał 2 dawki szczepionki Covid podczas chemioterapii, a następnie rozwinął zespół Guillain-Barre. Znalazła stan zapalny w rdzeniu kręgowym, mózgu i naczyniach krwionośnych.

80-letnia kobieta została sparaliżowana miesiąc po szczepieniu. Dr Kruger znalazła krwotok w rdzeniu kręgowym w pobliżu szyi, czego nigdy wcześniej nie widziała. Pod mikroskopem zobaczyła stan zapalny w naczyniu, który spowodował pęknięcie i spowodowało krwawienie. Znalazła również zapalenie mięśnia sercowego, które jest zapaleniem mięśnia sercowego.

Dr Kruger została wezwana do rozstrzygnięcia sporu między rodziną zmarłego a lekarzami, którzy podpisali autopsję. Rodzina i ich lekarz wierzyli, że śmierć była wynikiem szczepionki Covid, jednak ci, którzy przeprowadzili sekcję zwłok, nie znaleźli żadnych dowodów na poparcie tego i nie powiązali śmierci ze szczepionką.

Kiedy dr Kruger przeprowadziła własną autopsję, znalazła dowody zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia naczyń – zapalenia naczyń krwionośnych w płucach. Oryginalna sekcja zwłok albo przegapiła te sygnały, albo ich nie szukała, a rodzina miała rację. Dr Kruger podzieliła swoją opinię, popartą przez innego patologa wyższego szczebla z Niemiec, że śmierć rzeczywiście była spowodowana szczepionką Covid.

Dr Kruger przedstawił 3 główne problemy związane ze sposobem, w jaki autopsje są obecnie przeprowadzane w praktyce:

Informacje o pacjencie są niechlujne. Dr Kruger osobiście miał kilka przypadków, w których klinicyści napisali, że pacjent nie był szczepiony do sekcji zwłok, podczas gdy w rzeczywistości w ich dokumentacji medycznej udokumentowano, że był zaszczepiony na Covid.

Typowa sekcja zwłok nie obejmuje badań wystarczająco głębokich, aby zdiagnozować pierwotną przyczynę niektórych problemów medycznych. Nie przeprowadzają rygorystycznych badań histopatologicznych tkanek, w których prawdopodobnie ujawniłyby się uszkodzenia poszczepienne, ale jest to konieczne do wykrycia markerów uszkodzeń wywołanych szczepionką, takich jak nacieki immunologiczne lub białka kolczaste w tkankach mięśnia sercowego.

Dr Kruger przeprowadził dokładniejsze badania i stwierdził zapalenie mięśnia sercowego i stany zapalne, które zostały pominięte w pierwotnej sekcji zwłok.

Brakuje doświadczenia w ocenie tych ustaleń i chęci do właściwej kontekstualizacji przypadków. Ponadto większość klinicystów zajmujących się autopsją nie zgłasza przypadków do FDA.

Chociaż zeznania dr Kruger są z natury anegdotyczne, jako wieloletniej patologa najwyższego szczebla, jej obawy należy traktować bardzo poważnie i dalej badać. Oczywiście wymagałoby to uczciwego systemu regulacji, którego obecnie bardzo brakuje.

„Obserwuję zabijanie ludzi”

Dr Kruger stwierdziła, że postrzega szczepienia jako wyzwalacz szybko rosnących guzów i chorób autoimmunologicznych. Ona widzi wiele stanów zapalnych obok guzów i oczywiście nie jest to tylko rak piersi. Wielu innych patologów zgłosiło dr Krugerowi, że widzą wzrost liczby nowotworów, nowotworów wielu narządów i rzadkich nowotworów.

Zakończyła mówiąc: „Studiowałam medycynę, ponieważ chciałam pomagać ludziom. Ale teraz czuję, że patrzę, jak ludzie są zabijani i nic nie mogę zrobić”.

Pierwszym krokiem do rozwiązania każdego problemu jest potwierdzenie, że istnieje problem. Mamy ogromny problem i aby zacząć go rozwiązywać, trzeba to uznać.

Czas zacząć naciskać na lekarzy, aby się wypowiedzieli. Każdy lekarz, który jest wystarczająco świadomy, aby zrozumieć, że coś jest nie tak, musi zacząć zajmować się tym problemem. Dodatkową motywacją może być presja świadomości, że to wszystko zaraz wybuchnie, a oni nie chcą stać po złej stronie linii, kiedy to się stanie.

Turbo-Cancer
JOKAMA shares this
5
Paweł - Kielar shares this
11.4K
3 przypadki turbo nowotworów tylko wśród grona moich znajomych….
jac05
A czego spodziewaliście się po szatańskim wynalazku jakim są medycyna i lekarze ? Te wynalazki jak i wszystkie inne zostały dane nam jako piękne , wspaniałe "dary" przynoszące nam zdrowie, siły, ulgę w cierpieniu. Jednak ich ostateczny cel jest inny. Docelowo zostaną wykorzystane przeciwko nam, do naszego zniszczenia, do zniszczenia naszego zbawienia ! Panie Jezu przyjdź !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
m.rekinek
Komentarz spod artykułu :
Jessica Funk
4 sierpnia
Dziękuję za napisanie o tym! Jako dentysta sprawdzamy aktualizacje historii medycznej wszystkich naszych pacjentów. W ciągu moich 25 lat robienia tego nigdy nie widziałem takiej liczby nowotworów, jaką widziałem w ciągu ostatnich dwóch lat. Rak piersi, rak płuc, guzy mózgu, rak nerki – lista jest długa. Straciliśmy już co najmniej dwóch pacjentów …More
Komentarz spod artykułu :

Jessica Funk
4 sierpnia

Dziękuję za napisanie o tym! Jako dentysta sprawdzamy aktualizacje historii medycznej wszystkich naszych pacjentów. W ciągu moich 25 lat robienia tego nigdy nie widziałem takiej liczby nowotworów, jaką widziałem w ciągu ostatnich dwóch lat. Rak piersi, rak płuc, guzy mózgu, rak nerki – lista jest długa. Straciliśmy już co najmniej dwóch pacjentów z powodu agresywnego charakteru. Mieliśmy również pacjentów w remisji, u których doszło do agresywnego nawrotu raka.