Clicks315
PetraB
6

Modlete se, zítra, ve čtvrtek, 14.11.2019, Mariánský sloup opět na pražském zastupitelstvu na přetřes! Čtěte dál, dozvíte se, co vám kolena podlomí…:-(

Prosíme všechny podporovatele znovuvztyčení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí, ať se s námi dnes a hlavně i zítra modlí, zítra, 14. listopadu 2019, by se mělo téma znovuvztyčení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí dostat znovu na jednání pražského zastupitelstva!

Ti z vás, kdo se můžete dostavit přímo a osobně na zasedání, určitě prosím přijďte, zasedání začíná v 8.30 hodin. Příjďte v kteroukoli dobu, kdy můžete a zůstaňte, jak dlouho vám vaše denní povinnosti dovolí. Nehledě na to, zda zrovna se bude o Sloupu jednat či ne, příjďte podpořit svou přítomností a modlitbou!

Zítra je tak den D! Nejen pro naši vlast, pro naši Církev, ale pro celou Evropu a potažmo pro celý svět! A to vůbec nepřeháním.

Modlete se a modlete

Protože jestliže by se nám zítra nepodařilo přesvědčit pražské zastupitele o nezbytnosti vztyčit Mariánský sloup na Staroměstském náměstí a jedině tak odčinit urážku Panny Marie, která se jeho zbořením v roce 1918 stala, máme utrum už úplně! Nebude už žádná jiná možnost a šance!

(A co to znamená pro náš národ, pro Evropu, pro celý svět, mnozí z nás víme…:-( )

Proč? To vám tedy řeknu. A připravte si židli, kolena se vám podlomí!

To by totiž nebyli satanisti, v pražském zastupitelstvu zastoupeni převážně sektou jménem Piráti (!), kdyby na nás nepřipravili zase nějakou pikli! To si poslechněte.

Jestli se zítra nepovede dostat na jednání téma Mariánského sloupu nebo se to povede, ale výsledek bude zamítavý, v tom momentě, nejdéle v lednu 2020, pražské pirátské vedení města oznámí, že, nejspíš v rámci „uklidnění situace a vzájemného porozumění a smíření“, „v rámci pirátské transparentnosti“ přece (!), vypisují tímto mezinárodní výběrové řízení na zhotovení Mariánského sloupu v Praze! Že vlastně stávající řešení bylo „túze netransparentní“, že neprošlo otevřeným výběrovým řízením a že tak Mariánský sloup vytesaný panem akademickým sochařem Petrem Váňou „nemůže být přece přijat“!

Tu neustále vykřikující husité, stejně jako bezbožné neziskovky a nenávistné ženy a čarodějnice, ohromně zajásají, „bravo bravo“, tak tomuhle řešení my tleskáme! A pusa všem katolíkům se tím zacpe, vždyť přece „Mariánský sloup“ bude, tak co vy katolíci ještě chcete?

Jo, bude, v tom případě. Až na to, že na jeho špici bude se tyčit kdokoli, či spíše: cokoli jiného – než Panna Maria!

Modleme se

Vaše Mariánské společenství

Peter(skala)
petrabostlova.wordpress.com/…/bozi-nepritel-p…
ako tomu rozumieť?

Hnátek zozbieral podpisy na postavenie marian.stlpu (20 000 podpisov) a odoslal do mestskeho uradu ?
ekans
Pán Bůh nepotřebuje nářky charismatiků
PetraB
Mariánský sloup na Staroměstském náměstí je natolik a kardinálně důležitý, že o "nářcích charismatiků" může mluvit jen ten, který vůbec neví, o co tady jde.
Peter(skala)
... ako to skončilo ?

Bude stlp, či nebude?
😲
PetraB
Vůbec se opět o něm nehlasovalo! Zradili, kdo mohl...:-( petrabostlova.wordpress.com/…/mariansky-sloup…