milboy
... kde je rozum?
(nebola táto otázka položená pri pohľade do zrkadla?)
ľubica
velmi ma sklamal tento človek
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však to je veľký odpad predstaviteľov a členov Cirkvi.
Zapredali si svoj rozum,srdce a dušu tomuto svetu a diablu buď vedome alebo nevedome. Pre mňa sú taky totálny odpadlíci bez štipky citu a zároveň aj heretici.
Unam Sanctam SK
Prečítajte si o slobodomurárovi Jánovi XXIII. a jeho herézach v Pacem et terris: Herézy Jána XXIII. v jeho slobodomurárskej encyklike Pacem et terris; …
Coburg
Vedľa neho je emeritný biskup Imrich so sklonenou hlavou, ktorý si myslí svoje...
ľubica
teraz je doba ked toto nestačí skloniť hlavu a myslieť si svoje...... beda každému biskupovi je jedno či je aktualny alebo emeritný, ktorý mlčí v tomto covidovom nečase plnom vakcinačnej hmly.... P. Boh je spravodlivý, a je SUDCA....ktorý bude čakať odpoved na tento chaos, demagogiu, obrovske klamstvo, klananie sa svetu, ohynanie chrbátov prelátov pred probruselskými hydrami ktore si presadili …More
teraz je doba ked toto nestačí skloniť hlavu a myslieť si svoje...... beda každému biskupovi je jedno či je aktualny alebo emeritný, ktorý mlčí v tomto covidovom nečase plnom vakcinačnej hmly.... P. Boh je spravodlivý, a je SUDCA....ktorý bude čakať odpoved na tento chaos, demagogiu, obrovske klamstvo, klananie sa svetu, ohynanie chrbátov prelátov pred probruselskými hydrami ktore si presadili vyliat svatenu vodu, nasadiť ruška, obsadiť kostoly dezinfekciou a hyenami,ktoré zavijaju len jednu pesničku, tu o očkovaní...u každeho biskupa SR
dominikguzman
Nuž, toto je novodobé ritierstvo... Koníčky : alpinizmus a speleologia telesných dutín politických mecenasov. Treba mu ešte prispieť do zvončeka, aby presadil cirkevné covid pasy, bez ktorých ťa nepustia do kostola.
Coburg
Je to spišský biskup Kuboš na Levoči
Roberto 55
Kubo?
dalila
Kuboš?
dalila
A to som sa chcela na neho obrátiť 😟😟
Peter(skala)
dufam, že nie o radu 😲
dalila
Nie. Prosbu o normálne sp atď. Však chceli uzákoniť kovidpas aj do kostola. Dobre že sa to zatiaľ nepodarilo...
apredsasatoci
Koná sa preosievanie!
Peter(skala)
"rozumová viera"
😲😲😲
Pacem in terris - nová doba
Nečakal som, že sa toho dožijem ale je to tu znova a aj ked to nikomu neprajem, predsa je to Výzva k svedectvu života veriaceho kresťana, ktoru treba jednoducho prijať a obetovať Bohu.

Ináč, nečudujem sa, že dali kazeň jemu, lebo je nový biskup.
Starí biskupi síce s ním suhlasia a su radi, že za nich hovoril, ale radšej to nechali na neho, …More
"rozumová viera"
😲😲😲
Pacem in terris - nová doba
Nečakal som, že sa toho dožijem ale je to tu znova a aj ked to nikomu neprajem, predsa je to Výzva k svedectvu života veriaceho kresťana, ktoru treba jednoducho prijať a obetovať Bohu.

Ináč, nečudujem sa, že dali kazeň jemu, lebo je nový biskup.
Starí biskupi síce s ním suhlasia a su radi, že za nich hovoril, ale radšej to nechali na neho, aby nepadol trest na nich ešte väčší ako si zaslužia teraz.

To však nie je pre nich žiadna ospravedlnenka

OMG aká to zaslepenosť a hluchota, ked vedci jasne dokazuju, že to nie su vakciny, ale biotechnologia a biskup v tom vidí nejaku konšpiračnu teoriu?

... aké ešte dôkazy chce ?
alebo testy!
Ved ukazuju čo sa im zachce a on aj tak ich berie vážne?
To už rovno môže ísť na homeopatiu a tam mu ukaže aj modre z neba alebo na akupunkturu, ale mám taký dojem, že takí ludia už na tom boli a práve preto nemaju problem prijmať všetky tie výmysly technologie a tváriť sa že žiju v bezpečí a chranení pred chorobami.

aká to naivita 😭

čo ma však ešte zaráža, tak to je ich pretvárka, že vlastne sa nič nedeje, žiadna genocida, žiadny teror, či nátlak, hlavne že na testovanie museli všetci, pracovať na živobytie nemohli skoro všetci a teraz ked sa tlačí povinné očkovanie do popredia, tak ani slovo o tom nepovedia, nevaruju a ked to príde, tak zrejme sa ani potom neozvu.

ešte taký Chautur sa vyjadril proti povinnemu očkovaniu,ale ten už je tapovediac mimo a tak to vyzera že potom bude už neskoro.
KBS žiju ako keby spali na vavrínoch.
🥱🥴😴🤐
Helena Sendecka
Výstižné.
Roberto 55
Takyto biskup je vlk v ovcom kozuchu. Ten opustil svoje stado a chce sa pacit svetu, hlavne mocnym za misu sosovice.
didimos
Modré nebe, už jsem ti jednou říkal, ať si vypláchneš tu sprostou nenažranou hubu vodou!!!! Nikdo se tady o vašich hrdinech" nevyjadřuje. Kolik bereš za příspěvek????
Modré Hluboké Nebe
Nějak ti praskly nervy buzerante:)) Platí mně Putin vole:))
Modré Hluboké Nebe
Zatím první místo v komických výstupech obdrželo vyznamenávání vyžraného chrochtala pedofilnímu strejci na Velehradě:)))
Marieta Ria
Presne, už som to spomenula pod iným príspevkom na túto kázeň:
"Ako rýchlo dokáže niekto uveriť hlúpostiam, alebo že genocída ľudí začala. Kde je rozum v prepojení na katolícku vieru“ ... tieto slová teda ukazujú veľa – hovorí presne to, čo chce Heger a spol počuť. Tak to sú hlúposti, že prebiehajú pokusy na ľuďoch? Nie je pravdou, že sme 3. fázou klinickej štúdie, že sú katastrofálne následky, …More
Presne, už som to spomenula pod iným príspevkom na túto kázeň:
"Ako rýchlo dokáže niekto uveriť hlúpostiam, alebo že genocída ľudí začala. Kde je rozum v prepojení na katolícku vieru“ ... tieto slová teda ukazujú veľa – hovorí presne to, čo chce Heger a spol počuť. Tak to sú hlúposti, že prebiehajú pokusy na ľuďoch? Nie je pravdou, že sme 3. fázou klinickej štúdie, že sú katastrofálne následky, o ktorých počúvame denne vo svojom okolí, že zomierajú ľudia, ako na páse? Komu verí on??? Úplne poplatné režimu bolo pred desaťročiami Pacem in terris... Teraz to máme podobné... Apeluje na rozum, ale ten akosi chýba v týchto vyjadreniach... To viera vo vakcínu je tá pravá viera??? Namiesto spovedníc testovacie centrá – to sú čo za nové púťové pravidlá? A vymývanie mozgov a propaganda ako hlavný program púte? To musel o. biskup prisľúbiť, aby sa púť mohla uskutočniť? No keby som toto mala počúvať na tomto posvätnom mieste, asi odtiaľ odídem... Toto je už znesväcovanie tohto vzácneho miesta. Prečo sa nemôže spovedať, keď sú tam všetci zaočkovaní a otestovaní – veď sú tam potom len tí zodpovední, či nie??? Na tomto posvätnom mieste podsúvať dôležitosť „očkovania“, ktoré je postavené na pochybnom vývoji na báze bunkových línií potratených detí – zlo bude vždy zlom, hriech bude vždy hriechom!!! Neboja sa títo najvyšší pastieri NAJVYŠŠIEHO???
Helena Sendecka
Musíme vyhľadávať kňazov, ktorí sú verní Kristovu učeniu. A budeme v katakombach. 😥 Je to veľmi smutné
apredsasatoci
Čo na to prítomný Heger & spol.
Hermenegild
Strašné.
Roberto 55
Heger na to: kandalabra da banda...a potutelne sa usmieva, kedze bol odsuhlaseny chazarmi ako aj vsetci ostatni "politici"= pokorne a poslusne sluziaci otroci....