21:21
Clicks7.3K
BAH
5
alica32
🙏 🙏
wierny
Wieczny odpoczynek racz Rycerzowi Chrystusa dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci.Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.Amen.
malgorzata__13
"W naszym codziennym życiu, zwłaszcza pośród trudności, w walce ze złem, na zewnątrz i wewnątrz nas, Pan stoi zawsze obok nas. Walczymy, mając Go u swego boku, a naszym orężem jest właśnie modlitwa - podkreślił Franciszek. Zauważył, że walka ze złem jest trudna i długa, wymaga cierpliwości i uporu. - To walka, którą trzeba prowadzić każdego dnia. Bóg jest naszym sojusznikiem, wiara w niego jest …More
"W naszym codziennym życiu, zwłaszcza pośród trudności, w walce ze złem, na zewnątrz i wewnątrz nas, Pan stoi zawsze obok nas. Walczymy, mając Go u swego boku, a naszym orężem jest właśnie modlitwa - podkreślił Franciszek. Zauważył, że walka ze złem jest trudna i długa, wymaga cierpliwości i uporu. - To walka, którą trzeba prowadzić każdego dnia. Bóg jest naszym sojusznikiem, wiara w niego jest naszą siłą - dodał papież."

Niech BÓG nagrodzi wiernych wojowników według swojej Łaskawości.
Teresa45
Niech Matka Boża Fatimska przytuli śp. X. Michała do Swego Serca na tamtym Brzegu za Jego Posługę Kapłańską i obronę Pana Jezusa Króla!!! Wieczne odpoczywanie racz Jego dobrej Duszy dać Panie!!!
kubana103
🙏 🙏 🙏