JezusMaryja1
Panie Piotrowski. Czyzby wciaz malo bylo argumentow przeciw ZBRODNICZYM planom i ich realizacji przez takie tuzy swiatka politycznego Polski jak Duda Andrzej ? Morawiecki ? Kaczynski? Dziwne sa twoje slowa, ze czekacie na kolejne decyzje ? Cos mi tu SMIERDZI, panie Piotrowski. Ponad rok doswiadczen, w tylko covidowym przypadku, a wy mowicie: poczekamy, az przyjda kolejne decyzje ?
jac505
A ja cieszę się, że człowiek o takiej pozycji stanął przeciw rządowym planom i wierzę, że nie jest to ukryty agent, bo po tym jak zlekceważyli go w PIS-owiskiej telewizji tak jak i Brauna przy wyborach prezydenckich, staną przeciwko nim. Zbudowali grupę C19 i trzeba ich nagłaśniać, wspierać, także modlitwą. Czasu mamy nie wiele. Pozdr.
JezusMaryja1
Chcialbym wierzyc, ze jest to szczere i prawdziwe. Oby...
olek19801 shares this
123
Szczepionka-eksperyment i 1000 zł na rękę. Nigdy !
jac505
Nawet za 100 i więcej tysięcy. Pozdr.
Jan Zbigniew wojan
Oficjalne dane z Centrum Informacyjnego Rządu ile przeznaczono na reklamy szczepień dla mediów: Polsat 1 600 000, Polsat Media Biuro Reklamy 550 000, TVP 1 600 000, RMF 3 000 000, TV Trwam 400 000, Republika 200 000. Sam koszt przygotowania spotów: Jeden 30 sekundowy spot - 534 682. Trzy 15 sek. spoty po 356 484 to - 1 069 452, oraz jeden 15 sek. 178 227 razem - 1 782 361. Na reklamy szczepień …More
Oficjalne dane z Centrum Informacyjnego Rządu ile przeznaczono na reklamy szczepień dla mediów: Polsat 1 600 000, Polsat Media Biuro Reklamy 550 000, TVP 1 600 000, RMF 3 000 000, TV Trwam 400 000, Republika 200 000. Sam koszt przygotowania spotów: Jeden 30 sekundowy spot - 534 682. Trzy 15 sek. spoty po 356 484 to - 1 069 452, oraz jeden 15 sek. 178 227 razem - 1 782 361. Na reklamy szczepień wydano łącznie ponad 9 100 000 złotych.
I te miliony ulotek rozesłanych pocztą to także nasz pieniądz, a mówią, że wszystko jest darmo i dla naszego dobra ! Do tej sumy doszło obecnie 140 milionów na nagrody:
“500 zł dla co dwutysięcznej zaszczepionej osoby, nagrody rzeczowe, a w finale nawet dwa razy po milion złotych - to część nagród, jakie będzie można zdobyć w loterii Narodowego Programu Szczepień, jaką szykuje rząd, by zachęcić Polaków do szczepień. - podkreślił szef KPRM Michał Dworczyk. Konkurs dla gmin - Każdy samorząd, w zależności od wielkości, każda gmina, otrzyma na działania organizacyjne, promocyjne w ramach ryczałtu między 10 a 40 tys. zł na sprawy organizacyjne, promocyjne czy inne związane z akcją - powiedział pełnomocnik rządu ds. szczepień przeciw COVID-19. Dodał, że w akcji promocyjnej, która ma zachęcać gminy do udziału w rywalizacji o najwyższy wskaźnik zaszczepienia, rząd przewiduje dodatkowe zachęty.
- Będziemy chcieli dla 500 pierwszych gmin, które osiągną wskaźnik zaszczepienia mieszkańców co najmniej 75 procent, przeznaczyć po 100 tys. zł na gminę na wydanie na dowolny cel - powiedział. Poinformował, że w podziale na regiony "w ujęciu byłego podziału terytorialnego na 49 województw gmina, która będzie miała najwyższy odsetek w danym obszarze, otrzyma milion złotych, również na dowolny cel". Zapowiedział ponadto, że "ta gmina, która będzie miała najwyższy wskaźnik zaszczepienia w skali Polski, otrzyma dodatkowo 2 mln zł".
Loteria Narodowego Programu Szczepień - Rząd planuje także od 1 lipca uruchomienie loterii Narodowego Programu Szczepień. - To będzie zadanie realizowanie przez Totalizator Sportowy - mówił Dworczyk. - Za dwa tygodnie pokażemy dokładnie, jak ten program będzie wyglądał, ale już mogę powiedzieć, że nagrody będą atrakcyjne. Mniej więcej co dwutysięczna osoba, która będzie się szczepiła będzie otrzymywała 500 zł - to taka nagroda gwarantowana. Każdy uczestnik będzie miał cztery szanse na wygraną - co tydzień będą losowane nagrody po 50 tys. zł, do tego różnego rodzaju nagrody rzeczowe, hulajnogi elektryczne, vouchery na paliwo, vouchery ubezpieczeniowe. Co miesiąc będą dwie nagrody po 100 tys. zł, samochód hybrydowy, w finale dwa razy po milion złotych i również samochód hybrydowy - wyliczał minister. - Na te wszystkie działania wydamy ponad 140 mln złotych. To bardzo dużo pieniędzy, ale przeznaczone są one na to, byśmy jak najszybciej poradzili sobie z pandemią - podkreślił Dworczyk.
Dworczyk został zapytany, czy w zapowiedzianej przez niego loterii będą mogły uczestniczyć osoby już zaszczepione. - Uspokajam (...), ci którzy już się zaszczepili też będą mogli brać udział w loterii, nikt nie zostanie wykluczony - odpowiedział.”
interia.pl/…zepienia-michal-dworczyk-o-szczegolach,nId,5254554
Pfizer o kolejnych mutacjach: To będzie wyglądać podobnie do aktualizacji oprogramowania antywirusowego
Lekarze z całego świata alarmują: NIE PRZYJMUJCIE „SZCZEPIONKI” p/COVID – to niebezpieczne
brighteon.com/96a7b638-d344-4e67-bfcc-95069389c2d5
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
jac505
No i co o tym myślisz ?
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
Ateiści usiłują przekonać, że świat bez Boga jest możliwy, że da się bez Niego żyć, że nawet jest to świat lepszy niż ten, w którym Bóg jest obecny. Czy jednak mają rację? Czy ten świat przeniknięty europejskim duchem ateizmu ma szansę przetrwać, a człowiek w nim żyjący staje się lepszy?
Jan Zbigniew wojan
To właśnie ci ateiści mordują nas chemią w pożywieniu, chemią we wodzie, chemią rozpylaną z samolotów i teraz trującymi "szczepionkami" - dziwny ten brak zrozumienia skoro trwa to już wieki, chyba że ci za to płacą szeklami !
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
komu ci trolle służą nie Polsce i Polakom chca nas zamordować bez szczepionki
jac505
Jeżeli nie tu na ziemi to po drugiej stronie życia dowiesz się może kto był tu trolem a kto szukał prawdy. Póki co jesteś w kwestii walki z tzw. pandemią, po stronie biochemicznych niszczycieli. Pozdr.
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
co pan powie jak uderzy 4 fala pandemii
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
Ateiści usiłują przekonać, że świat bez Boga jest możliwy, że da się bez Niego żyć, że nawet jest to świat lepszy niż ten, w którym Bóg jest obecny. Czy jednak mają rację? Czy ten świat przeniknięty europejskim duchem ateizmu ma szansę przetrwać, a człowiek w nim żyjący staje się lepszy?
jac505
To będzie mała fala. "zaszczepieni" nie muszą się bać, bo jak przytrafi im się przeziębienie to wyjdzie, że to nie kowid, a jak przeziębi się nie "szczepiony" to wyjdzie, że ma kowid i będzie wrogiem ludu. Pozdr.
Jan Zbigniew wojan
Ta czwarta fala to będzie po szczepionkach !
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
to jest chore,
One more comment from wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
wiele razy z panem rozmawiałem na spotkaniach rocznicowych Telewizji Trwam, wydawało mi sie ze jest pan mądry czlowiek, widzialem pana nawet na stanowisku prezydenta polski po kadencji pana prezydenta Dudy, ale teraz zupełnie pana nie rozumiem jezeli nie sczepienia nie maseczki to co mamy umierać jak ludzie w Indiach bez pomocy lekarskie na ulicach w konwulsjach dusząc się, co sie z panem stało …More
wiele razy z panem rozmawiałem na spotkaniach rocznicowych Telewizji Trwam, wydawało mi sie ze jest pan mądry czlowiek, widzialem pana nawet na stanowisku prezydenta polski po kadencji pana prezydenta Dudy, ale teraz zupełnie pana nie rozumiem jezeli nie sczepienia nie maseczki to co mamy umierać jak ludzie w Indiach bez pomocy lekarskie na ulicach w konwulsjach dusząc się, co sie z panem stało czy panu rozum Bóg zmącił jak ludziom z PO
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
powiedz mi pan jezeli nie sczepiona to co scenariusz Indyjski ludzie umierają na ulicy,
jac505
@wlodzimierz Włodzimierz kuzborski Co zamiast szczepień ? PRAWDA, PRAWDA i jeszcze raz PRAWDA ! Pozdr.
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
jaka prawda oszołoma, to ma byc lekarstwo
jac505
Nie nazywaj mnie człowieku oszołomem, bo równie dobrze ja mogę ciebie tak nazwać za pozbawione realizmu i trzeźwego myślenie, czujności wypowiedzi na tym forum. Pozdr.
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
Jan Zbigniew wojan
A co było we Wrocławiu z ospą gdzie zmarło tylko 7 osób, a zakaziło się 99, bez szczepionek i masek, zamykania firm i przeszło samo jak każdy wirus, tylko ludzi trzeba leczyć, a nie pozwalać na rozwijanie się choroby co doprowadza do zapalenia płuc i na to ludzie umierają, a nazwali to nowocześnie by przestraszyć ! Strachem najlepiej rządzić ! Jeden młody diabeł zapytał starego: Jak ci się udało …More
A co było we Wrocławiu z ospą gdzie zmarło tylko 7 osób, a zakaziło się 99, bez szczepionek i masek, zamykania firm i przeszło samo jak każdy wirus, tylko ludzi trzeba leczyć, a nie pozwalać na rozwijanie się choroby co doprowadza do zapalenia płuc i na to ludzie umierają, a nazwali to nowocześnie by przestraszyć ! Strachem najlepiej rządzić ! Jeden młody diabeł zapytał starego: Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz? Stary diabeł odpowiedział : Wzbudziłem w nich strach! Zapytał młody: Super robota ! A czego się bali ? Wojen ? Głodu ? Odpowiedział stary: Nie, bali się choroby!
jac505
Szkoda czasu i wysiłku na tłumaczenie temu panu. Pozostaje modlitwa i ufność, że Bóg je wysłuchuje. Pozdrawiam
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
co za debil gdzie był jak PO okradało nas dla Niemca ,gdzie byl twój sprzeciw kiedy kradli VAT paliwa OFE kiedy nawet polskie dzieci nie potrafili nakarmić, my w parafiach co niedziele zbieraliśmy kasę na dokarmianie dzieci, co macie do zaoferowania Polakom folksdojcze , bolszewicy ,żydzi , chorej lewackiej ideologii LGBT , głodne dzieci, praca ,do ,śmierci na niemieckim zmywaku ,grzebanie na …More
co za debil gdzie był jak PO okradało nas dla Niemca ,gdzie byl twój sprzeciw kiedy kradli VAT paliwa OFE kiedy nawet polskie dzieci nie potrafili nakarmić, my w parafiach co niedziele zbieraliśmy kasę na dokarmianie dzieci, co macie do zaoferowania Polakom folksdojcze , bolszewicy ,żydzi , chorej lewackiej ideologii LGBT , głodne dzieci, praca ,do ,śmierci na niemieckim zmywaku ,grzebanie na śmietniku przez emeryta, rodzina jako jakowe związki pederasty, aborcje eutanazję , dzieci sie nie rodzi pederasci kupują na targu niewolnika w Amsterdamie czy to jest wasza wizja Polski bez BOGA
One more comment from wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
chorzy ludzie jak za czasow Noe Bóg kazał budować arkę abyście ratowali ale nie zaufaliście Bogu i sie potopili sie dzis Jezus daje szczepionkę nie ufacie Bogu tylko szatanowi bo wam powiedział jakieś durne teorie potopicie sie jak za czasow Noe, ci co sie nie szczepią mordercy chodzący kałasznikowa strzelacie do ludzi zarazą
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
chorzy ludzie jak za czasow Noe Bóg kazał budować arkę abyście ratowali ale nie zaufaliście Bogu i sie potopiliście sie dzis Jezus daje wam szczepionkę nie ufacie Bogu tylko szatynowi bo wam powiedział jakie durne teorie potopicie sie jak za czasow Noe, ci co sie nie szczepią to mordercy chodzący kałasznikowa strzelacie do ludzi zarazą
wacula25wp.pl
A do tej pory szczepionkę w Polsce przyjęło 11 490 114 osób
jac505
Może nie głupich ale podstępnie oszukanych, przebiegle wystawionych na działanie strachem. Ja też byłem kiedyś głupi. Gdybym ponad 10 lat temu nie zaczął poznawać prawdy o siłach rządzących światem, do czego dążących (zniszczenie Kościoła, ludzkości) i komu służących (szatan), byłbym jednym z tych "zaszczepionych". Pozdr.
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
nie szczepimy sie i co umieramy jak w Indiach zbiorowe harakiri jaka macie alternatywe bez sczepienia przeżycia
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
co powiecie jak uderzy 4 fala pandemii
wacula25wp.pl
jac505

Piszesz -[ Są poważne informacje, że tego Wuhan to nie wyszła jakaś straszna zaraza itd. ]==Chiński rząd celowo wyprodukował i wypuścił wirusa, który doprowadził do masowych zgonów na całym świecie - oświadczyła na antenie amerykańskiej stacji Fox News dr Li-Meng Yan, chińska wirusolog. Badaczka przyznała, że posiada naukowe dowody na to, iż SARS-CoV-2 powstał w laboratorium. Zapowiedział…More
jac505

Piszesz -[ Są poważne informacje, że tego Wuhan to nie wyszła jakaś straszna zaraza itd. ]==Chiński rząd celowo wyprodukował i wypuścił wirusa, który doprowadził do masowych zgonów na całym świecie - oświadczyła na antenie amerykańskiej stacji Fox News dr Li-Meng Yan, chińska wirusolog. Badaczka przyznała, że posiada naukowe dowody na to, iż SARS-CoV-2 powstał w laboratorium. Zapowiedziała, że wyda oficjalny raport w tej sprawie.Chińska wirusolog już wcześniej oskarżała władze Chin o celowe doprowadzenie do pandemii. Pod koniec lipca w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika "El Mundo" podkreślała, że źródłem koronawirusa nie jest targ w Wuhanie, podobnie jak żadne dzikie zwierzę nie jest pośrednikiem w drodze zakażania ludzi. "Koronawirus nie wywodzi się z przyrody" - mówiła wówczas wirusolog i podkreślała, że nie wierzy, iż "choroba COVID-19 powstała w sposób przypadkowy".TAK TO WYGLĄDA MÓJ DROGI
jac505
U mnie układanka inaczej się ułożyła. Chiny potrzebowały słabego wirusa do spowodowania wymierania starszej i słabej populacji. Sami nie mieli techniki więc poprosili zachód, który dał im to czego chcieli. I zachód wykorzystał to gdy w Wuhan testowano 5g, rozsiewając tą słabą wersję, która z czasem sama wygasła. Aby podtrzymać ogień muszą dostarczać nowe wersje ale w zastrzykach. W ten to sposób …More
U mnie układanka inaczej się ułożyła. Chiny potrzebowały słabego wirusa do spowodowania wymierania starszej i słabej populacji. Sami nie mieli techniki więc poprosili zachód, który dał im to czego chcieli. I zachód wykorzystał to gdy w Wuhan testowano 5g, rozsiewając tą słabą wersję, która z czasem sama wygasła. Aby podtrzymać ogień muszą dostarczać nowe wersje ale w zastrzykach. W ten to sposób chcą doprowadzić do tego aby nie było ciebie, twoich rodziców, dziadków, babć, twoich dzieci, wnuków, wnuczek.... To jest oczyszczanie genetyczne ludzkości. Przetrwają najsilniejsi, którzy mają polecieć na inne planety i za zasiedlić. Taką bajkę podsunął szatan globalistom. Dlatego piszę Panie Jezu przyjdź !
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
chorzy ludzie jak za czasow Noe Bóg kazał budować arkę abyście ratowali ale nie zaufaliście Bogu i sie potopiliście sie dzis Jezus daje wam szczepionkę nie ufacie Bogu tylko szatynowi bo wam powiedział jakie durne teorie potopicie sie jak za czasow Noe, ci co sie nie szczepią to mordercy chodzący kałasznikowa strzelacie do ludzi zarazą
wacula25wp.pl
jac505 Piszesz -[poprosili zachód, który dał im to czego chcieli. I zachód wykorzystał to gdy w Wuhan testowano 5g, rozsiewając tą słabą wersję, itd. ]==Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę to że 5 g nie ma nic wspólnego z pandemią . Sieć 5G generuje mniejsze poziomy narażenia na pola elektromagnetyczne niż istniejące sieci 4G, nie ma też nic wspólnego z pandemią koronawirusa - zapewnia Urząd …More
jac505 Piszesz -[poprosili zachód, który dał im to czego chcieli. I zachód wykorzystał to gdy w Wuhan testowano 5g, rozsiewając tą słabą wersję, itd. ]==Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę to że 5 g nie ma nic wspólnego z pandemią . Sieć 5G generuje mniejsze poziomy narażenia na pola elektromagnetyczne niż istniejące sieci 4G, nie ma też nic wspólnego z pandemią koronawirusa - zapewnia Urząd Komunikacji Elektronicznej. Urząd dodaje, że wirus COVID-19 przenosi się drogą kropelkową, gdy zainfekowana osoba mówi, kaszle lub kicha. Można się także zarazić przez dotknięcie zakażonej powierzchni i następnie dotknięcie okolic twarzy. - Niemożliwe jest, by sieci komórkowe, w tym 5G, miały jakikolwiek wpływ na rozprzestrzenianie się wirusa .Dalej piszesz -[To jest oczyszczanie genetyczne ludzkości. Przetrwają najsilniejsi, którzy mają polecieć na inne planety itd]==Hmm chociaż by się oczyścili genetycznie to i tak nie znajdą drugiej ziemi żyjąc bez genów złych jest to czysta fantastyka głupich marzących o czystej rasie .Głównym problemem jest i będzie -{ CZAS }- A jest to jeden z kilku wymiarów którego żadna żywa komórka NIE PRZETRWA podobnie jak i prędkość.
jac505
Niestety ale nadal nie wiele wiesz o chorobie mikrofalowej, którą 5G potrafi wyzwolić w organiźmie ssaków, a ja w deklaracje skorumpowanych urzędów NIE WIERZĘ. Właśnie ta technika została wykorzystana do rozsiania ogromnej paniki wirusowej, bo choroba mikrofalowa wywołuje objawy grypopodobne. Ale aby uwiarygodnić nową chorobę musiano rozsiać jakieś wirusy. Wiedzieli, że tak jak wirusy ptasiej, …More
Niestety ale nadal nie wiele wiesz o chorobie mikrofalowej, którą 5G potrafi wyzwolić w organiźmie ssaków, a ja w deklaracje skorumpowanych urzędów NIE WIERZĘ. Właśnie ta technika została wykorzystana do rozsiania ogromnej paniki wirusowej, bo choroba mikrofalowa wywołuje objawy grypopodobne. Ale aby uwiarygodnić nową chorobę musiano rozsiać jakieś wirusy. Wiedzieli, że tak jak wirusy ptasiej, czy świńskiej grypy w naturalny sposób wymrą przez osłabnięcie, gdy przechodzą drogą kropelkową z osoby na osobę. Ale ogromna panika pomogła im wymusić na niemal wszystkich rządach szybko opracowane "szczepienia" aby wirusy roznosiły się w 100% pewny sposób przez zastrzyki. A po co to wszystko ? Dla uratowania planety. Tyle wiemy. Pozdr.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek No po bardzo obszernym Twoim komentarzu karzesz nam zadać sobie pytanie czy ratować ludzi z śmiertelnej zarazy koronowirósa czy NIC nie robić i niech ich wiara uratuje albo nawet niech umierają a nawet i wszyscy .Wielki pesymizm jest ,a żadnego mądrego rozwiązania nie widać .I co nas obchodzi że ks.rydzyk kradnie i defrałduje nie swoje kapitały .Przecież my o tym wiemy .A …More
fartuszniak leszek No po bardzo obszernym Twoim komentarzu karzesz nam zadać sobie pytanie czy ratować ludzi z śmiertelnej zarazy koronowirósa czy NIC nie robić i niech ich wiara uratuje albo nawet niech umierają a nawet i wszyscy .Wielki pesymizm jest ,a żadnego mądrego rozwiązania nie widać .I co nas obchodzi że ks.rydzyk kradnie i defrałduje nie swoje kapitały .Przecież my o tym wiemy .A zaszczepić się powinieniesz bo będziesz miał problemy i to różne .NIE SŁUCHAJ buszmenów i dewotek z glorii
fartuszniak leszek
wacula25wp.pl
"NIE SŁUCHAJ buszmenów i dewotek z glorii"
---
No to kogo mam słuchać ?
Może tych zaprzedanych doradców w TVP-info opłacanych przez koncerny farmaceutyczne ?
wacula25wp.pl
Ach mój drogi przyjaciel a Zaufaj naszej medycynie polskiej i naszym lekarzom
fartuszniak leszek
Gdzie masz tych lekarzy ?
W jakich mediach występują ?
Podaj nazwiska tych lekarzy wiarygodnych Twoim zdaniem.
jac505
@wacula25wp.pl Są poważne informacje, że tego Wuhan to nie wyszła jakaś straszna zaraza tylko coś co miało zaalarmować i nastraszyć świat, narody przed tym co dopiero będzie. Wirus jeżeli był to bardzo osłabł a groźne wirusy idą właśnie z tzw. szczepionkami. Pozdr.
wacula25wp.pl
Gdzie masz tych lekarzy ?
W jakich mediach występują ? itd.]==A nawet Twój rodzinny lekarz więcej znaczy jak my bez wykształcenia medycznego i w internecie też są ludzie z dyplomem medycyny itd
fartuszniak leszek
wacula25wp.pl
Nie podałeś żadnych nazwisk lekarzy wiarygodnych Twoim zdaniem.
A pandemia to dopiero może być właśnie przez te "szczepionki" do których namawiasz.
=> Jerzy Zięba Grypa hiszpanka była wywołana przez szczepionkę
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Nie podałeś żadnych nazwisk lekarzy wiarygodnych Twoim zdaniem itd ]==A czy myślisz że jest ktoś w stanie to uczynić nawet TY sam nie dasz rady . - dalej piszesz -.A dlaczego akurat powołać się na grypę hiszpańską można też powołać się na cholerę dżumę i tak dalej i to bez Zięby znamy
fartuszniak leszek
Podaj choć jednego autoryteta który zachęcił Ciebie do zaszczepienia się.
wacula25wp.pl
Mój kolega jest lekarzem
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
fartuszniak leszek
Mnie chodziło o autorytet, który mówi w mediach.
Z szacunkiem do Twojego kolegi, ale czy on ma dostęp do takiego wyposażenia laboratoryjnego, w którym może badać wirusy ?
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[Mnie chodziło o autorytet, który mówi w mediach ]==To już Ci napisałem że nawet TY czy ktoś normalny myślący nie to co na forum wielu pomyleńców pseudo-znawców medycyny wypisuje .To nie da rady pokazać talent medycyny lekarza po prostu jest ciężko
modernistae prohibere
@wacula25wp.pl
Mój kolega jest lekarzem

====================

Masz żonę? To by zapewne wiele wyjaśniło dlaczego polecał ci szczypawkę 🤪
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
chorzy ludzie jak za czasow Noe Bóg kazał budować arkę abyście ratowali ale nie zaufaliście Bogu i sie potopiliście sie dzis Jezus daje wam szczepionkę nie ufacie Bogu tylko szatynowi bo wam powiedział jakie durne teorie potopicie sie jak za czasow Noe, ci co sie nie szczepią to mordercy chodzący kałasznikowa strzelacie do ludzi zarazą
wacula25wp.pl
wlodzimierz Włodzimierz kuzboPiszesz -[ Bóg kazał budować arkę abyście ratowali ale nie zaufaliście Bogu i sie potopiliście sie dzis Jezus daje wam szczepionkę nie ufacie itd.]=A trzeba wziąć pod uwagę to że człowiek ma wolną wolę i ma prawo odmówić nawet BOGU i w ogóle każdemu człowiekowi i nic na to nie poradzisz ?
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
jak zakonnik Rydzyk kradnie to po co mu kasę dajesz ja co miesiąc wysyłam 200 zł, i sie boje ze mnie okradnie , masz obawy nie daj
wacula25wp.pl
wlodzimierz Włodzimierz kuzbo Piszesz -[ sie boje ze mnie okradnie , masz obawy nie daj ]--Zgadza się przestałem wysyłać . Rydzyk już od dawna nie ma nic wspólnego z byciem ojcem duchownym , ponieważ dzisiaj jest on "biznesmenem, który wielkimi łyżkami czerpie z koneksji politycznych pis-u na rozwój swoich pseudo-biznesów. Afera wokół muzeum ks.biznesmena Rydzyka dla ubogich nie ma ani złotówki,…More
wlodzimierz Włodzimierz kuzbo Piszesz -[ sie boje ze mnie okradnie , masz obawy nie daj ]--Zgadza się przestałem wysyłać . Rydzyk już od dawna nie ma nic wspólnego z byciem ojcem duchownym , ponieważ dzisiaj jest on "biznesmenem, który wielkimi łyżkami czerpie z koneksji politycznych pis-u na rozwój swoich pseudo-biznesów. Afera wokół muzeum ks.biznesmena Rydzyka dla ubogich nie ma ani złotówki, a tu prawie 150 mln się znajduje .Pieniądze dla Rydzyka są przestępstwem na oczach całego narodu. Nie wiadomo czyja to inwestycja, nie było przetargu. Jawne wyprowadzenie dużych pieniedzy z budżetu państwa. Za takie coś należą się kratki.A dlaczego to muzeum nie powstaje w Krakowie lub w Wadowicach ? Co miał wspólnego biskup później kardynał Wojtyła, a następnie papież Jan Paweł II-gi z Toruniem i z Rydzykiem ? Chyba tylko Kaczyński to wie.
wacula25wp.pl
a jest lekarzem ogólnym jakie to ma znaczenie dla ciebie
fartuszniak leszek
Prof. Piotrowski powiedział:
"Od rządu na reklamę szczepionek TV TRWAM otrzymała 400.000 zł "
---
To jest bardzo smutna wiadomość, co oznacza że TV TRWAM bardzo uzależniła się od świeckiej władzy i już nie jest niezależnym głosem w obronie Polaków przed zakusami obcych sił, które chcą nam odebrać resztki naszej wolności i całkowicie wybić nam wiarę katolicką.
Poza nielicznymi stronami w inter…More
Prof. Piotrowski powiedział:
"Od rządu na reklamę szczepionek TV TRWAM otrzymała 400.000 zł "
---
To jest bardzo smutna wiadomość, co oznacza że TV TRWAM bardzo uzależniła się od świeckiej władzy i już nie jest niezależnym głosem w obronie Polaków przed zakusami obcych sił, które chcą nam odebrać resztki naszej wolności i całkowicie wybić nam wiarę katolicką.
Poza nielicznymi stronami w internecie już nie mamy żadnego większego medium informacyjnego, które by broniło spraw Polaków.
Mamy coraz więcej "wierzących w kowida" od wierzących Katolików.
---