Clicks873

Ach slepé ste duše....

Laudetur Jesus Christus.

Slepé ste duše ponorené do svojej samoľúbosti.Neprijímate znamenia konca časov.Nechápete čo je zapísané v Písme aj keď si to v pýche myslíte.Dajte si pozor..vy ktorí si myslíte,že vaša viera je neomylná a stojí na pevnej skale,aby ste už čoskoro nezistili,že tá skala je len púštny piesok.
A bude plač a škrípanie zubami.Budete plakať a kajať sa za hriech svojej slepej pýchy pred mojím Božským Spasiteľom Ježišom Kristom v deň Jeho Varovania Božieho Milosrdenstva,že ste boli slepý a neprosili o dar..dar rozpoznania Ducha Svätého.
Kallistratos
Mohu se prosím zeptat? To výše co je uvedené od Petrvs je jakýsi pokus o projekci poselství? Člověk, který se pokouší poznávat Boha se občas dostane do slepých uliček a krizí. Někdy je to až na hraně bláznovství, protože poznání Boha je či může být majestatní pocit, že teď jako si sáhnu na čas a prostor a ještě k Tvůrci mohu mluvit atd. a tykat Mu .... Jsou to duševní rizika a samozřejmě pokud …More
Mohu se prosím zeptat? To výše co je uvedené od Petrvs je jakýsi pokus o projekci poselství? Člověk, který se pokouší poznávat Boha se občas dostane do slepých uliček a krizí. Někdy je to až na hraně bláznovství, protože poznání Boha je či může být majestatní pocit, že teď jako si sáhnu na čas a prostor a ještě k Tvůrci mohu mluvit atd. a tykat Mu .... Jsou to duševní rizika a samozřejmě pokud se urvou emoce a rozum je to někde mimo... Ne každý je zbudován a to i morálně a lidsky aby jisté věci unesl.... Obrazně to je jako namontovat přemontovat motor Bugatti Veyron do Trabantu ... Bude to mít hned několik úskalí :)) Takže ať už poselství či stylizace jednotlivců mohou nést nánosy pýchy, duševních poruch, traumat, okázalosti a nebo i rafinovanosti.... Dnešní doba nabízí miliardy prázdných zdí a miliardy bajtů a serverovny duní a běží a matrix životů se točí na sítích..... Žijme a milujme, dokud to jde, protože rychle z tohoto světa odcházíme :) Tymián to napsal pěkně.... Pokojný advent!
Tymián
Petrvs Romanvs Fidelis, neber to tak vážne. Teš sa zo života. Ľudí týmto, kto vie či pravým zjavením určite neoslovíš, skôr odradíš. Panna Mária aj keď napomína, vždy prosí a jej slovách vždy cítiť materinsku starostlivosť o nás.
Viem to z vlastnej skúsenosti.
Kallistratos likes this.
zaba
Když si budete číst Izaiáše, nikoli jen ty vybrané kostelní pasáže, tak zjistíte, že biblická mluva též není samé slunéčko.
Joske likes this.
zaba likes this.
PetraB likes this.