Clicks871

Modleme se, aby Bůh zneškodnil Romana Prymulu, protože:

Viz i Obetné panny - očkovanie proti HPV (Sk titulky) MaP 21/598 USA–ŠOK! Roman Prymula! Očkovací Skandál Gardasil! Žalobu zveřejnil 23.9.2020 Kennedy Junior! 64 000 obětí! Kompletní pořad najdete …More
Viz i Obetné panny - očkovanie proti HPV (Sk titulky) MaP 21/598 USA–ŠOK! Roman Prymula! Očkovací Skandál Gardasil! Žalobu zveřejnil 23.9.2020 Kennedy Junior! 64 000 obětí!
Kompletní pořad najdete na Youtube, na Bitchute
Včera (23.září 2020) informoval Robert F. Kennedy junior, že podal žalobu na farmaceutickou společnost Merck, kvůli očkování Gardasil!
Podle sdělení Roberta F. Kennedy má toto očkování přes 64 000 obětí! Žaloba byla podána mimo jiné pro podvod proti americké vládní agentuře FDA, která schválila Gardasil ve zrychleném řízení, a firma Merck přitom měla zatajit vedlejší účinky, o kterých věděla!
Pro Česko je tento očkovací skandál v USA nanejvýš aktuální! Podle článku se zkoumání vakcíny Gardasil mohl účastnit i Roman Prymula - Babišův ministr zdravotnictví! A to v rámci výzkumného záměru FVZ0000502. Ten je v článku uveden stejně jako chvála Gardasilu! Článek napsal a podepsal Roman Prymula! V článku dokonce Prymula tvrdí, že Vakcína (Gardasil) proti HPV vyvolala celosvětově obrovskou pozornost vzhledem ke svému protinádorovému účinku, kvalitě a účinnosti.
Tato Prymulova tvrzení jsou v přímém rozporu se žalobou Kennedy Juniora na látku Gardasil:Oběť očkování Zacha Otto, 24 let, z Fountain Valley v Kalifornii - obvinil společnost Merck z podvodu proti Americkému úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), zákonodárcům, lékařům, a matkám, ohledně bezpečnosti a účinnosti Gardasilu. Zach Otto měl 16 let, když v roce 2012 dostal svoji první dávku Gardasilu. Zachova matka naletěla tvrzení společnosti Merck, že Gardasil je bezpečná očkovací látka, předchází rakovině a že „dobré matky“ očkují své děti Gardasilem.
Po druhé injekci Zach pocítil bolesti těla, bolesti hlavy, příznaky nachlazení, vyrážky, bolesti kloubů a uší a zduření lymfatických uzlin. Dva dny po jeho třetí injekci se Zachovi podlomila kolena, takže se nemohl pohnout. V pozdějších měsících utrpěl invalidizující bolest, neschopnost chodit, mdloby, migrény a úzkost. V roce 2016 měl pozitivní test na syndrom posturální ortostatické tachykardie (POTS), autoimunitní poruchu.
Zach musel opustit školu, a nemůže pracovat. Žije se svou matkou, primární pečovatelkou. Zdravotní sestry navštěvují Zacha, aby mu podávaly intravenózní imunoglobulin (IVIg), což je nákladná a vyčerpávající terapie vyžadující hodiny. Jeho invalidizující zranění, bolest, a omezení pohyblivosti ho emocionálně zničily.
V roce 2006 společnost Merck přiměla FDA, aby během šesti měsíců nelegálně „urychlila“ testy očkování Gardasil HPV. Nebyla přitom žádná nouzová situace; pouze 2,3 na 100 000 žen zemřelo na rakovinu děložního čípku v průměrném věku 58 let. Společnost Merck skryla rizika Gardasilu známá z jejích klinických studií, včetně autoimunitních onemocnění, reprodukčních poranění, rakoviny a úmrtí, zatímco divoce přeháněla účinnost Gardasilu. (Srovnej Prymulův článek) Gardasil nikdy nebyl prokázán jako prevence rakoviny děložního čípku nebo jakéhokoli druhu rakoviny. Studie ve skutečnosti ukazují, že přípravek Gardasil může způsobit rakovinu děložního čípku. Náš soudní proces se zaměřuje na neurotoxické hliníkové adjuvans látky. Dále je Merck žalován pro jeho tajné a nebezpečné složky DNA, borax, polysorbát 80 (E 433) a geneticky modifikované kvasinky - složky, které mohou způsobit rakovinu a další poranění. AK Baum, Hedlund, Aristei & Goldman, a já jsme podali žalobu na vrchní soud v Orange County v Kalifornii
Gardasil je nejdražší vakcína a způsobuje nejvíce zranění. Oběti Gardasilu hlásily více než 64 000 zranění. Studie amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb ukázala, že je hlášeno pouze 1% nežádoucích účinků vakcín.
Zdroj textu: Facebook Kennedy
Evropská unie o přípravku Gardasil vydala tento text. Další článek Romana Prymuly o očkování Gardasil: gardasil_prymula.pdf Propagační stránky Gardasilu v češtině a jeho distributora v Česku najdete zde.
Roman Prymula bude z pozice ministra zdravotnictví rozhodovat o očkování proti COVID-19! V případě Gardasil, žádné pochybnosti neodhalil, ač zřejmě musel vědět, že výzkum vakcíny neprobíhal v USA podle předpisů! Navíc z obdobných problémů byl obviňován i v minulosti.
Myslíme si, že si Češi zaslouží jednoznačně věrohodnějšího ministra zdravotnictví, než je Prymula!
Zdroje: youtube.com/watch?v=4L-sUQvwA-g
michalapetr.cz/doku.php
Rosllynn
Kéž se tak stane a Prymula bude odvolán.