Clicks777
csk.news
1

“Tradiční Metody”: Mexický Nuncius Jedná Proti Svému Vlastnímu Zájmu

Arcibiskup Francis Coppola, nuncius v Mexiku, kázal 12. dubna při otevření konference Mexických biskupů, o temných vyhlídkách.

Mexičané se stále více identifikují jako nevěřící a méně se účastní na farním životě, povšiml si a uvedl, že pokles počtů Katolíků je "velmi znepokojující.” Coppola zaregistroval, že počet náboženských sňatků poklesl v posledních dvaceti letech o polovinu.

Jako řešení zopakoval Františkův refrén podle kterého, Evangelium a Kristus "budou nadále atraktivní," ale dodal, že "naše tradiční metody" dnes "nefungují ani nepracují."

To je naprostá pravda, avšak, Coppola přehlédl, že "tradiční metody", které oprávněně setřel, byly zavedeny před dvěma generacemi neúspěšným Druhým Vatikánským Koncilem, který nahradil Katolickou víru sekularismem a levicovou ideologií způsobující současnou pastorační katastrofu.

Obrázok: Franco Coppola © Conferencia del Episcopada Mexicano, #newsHztobndtxy

Joske
Jedna část Mexičanů se probudila do Krista a osvobodila se z vězení Satanovy matrice. Druhá část je otrávená z toho, že Bergoglio triumfálně integroval pohanský kult matky země do pantheonu římskokatolické církve. Temné vyhlídky zůstaly těm, kteří přes všechno, co se nyní ve Vatikánu děje, zůstávají.