Zaraz po szczepieniu; "padła martwa zanim uderzyła w podłogę", i "jest to śmierć z przyczyn naturalnych”

Kobieta umiera w aptece kilka minut po przyjęciu szczepionki covid-19

Według postów w mediach społecznościowych córki kobiety, jej matka Carol Pearce, która została opisana jako „całkowicie zdrowa” i „bez problemów medycznych”, zmarła w "Shoppers Drug Mart" w środę, 14 września, kilka minut po wysłaniu jej córce wiadomości tekstowej , że otrzymała "przebicie".

„Życie mojej pięknej matki zostało wczoraj odebrane przez COVID BOOSTER SHOT!” jej córka Stephanie Foster napisała na Facebooku w zeszłym tygodniu. „Była szczęśliwa i całkowicie zdrowa! Wczorajszy poranek spędził u mnie w domu, aż do umówionego spotkania. Wyszła na przechadzkę szczęśliwa i pełna energii!” Na zrzutach ekranu rozmowy tekstowej, którą odbyła ze swoją matką przed jej śmiercią, jeden z ostatnich tekstów jej matki mówił, że „czeka za 15 minut”, tekst wraz z sapiąca emotką, po którym następuje „lol”. ”


"Moja mama wysłała mi tekst tuż po tym, jak miała zastrzyk, aby dać mi znać, że czekała na 15 minut, a ja wysłałam jej tekst z powrotem. To było tuż po tym, że mówią 'spadła martwa, zanim uderzyła w ziemię' na w miejscu w którym były wstrzykiwane te farmaceutyki ! Tak nam powiedzieli lekarze. Zdjęcia zamieszczone na Facebooku pokazują, że ktoś ustawił pomnik dla Pearce'a przed "Shoppers Drug Mart", gdzie doszło do śmierci.

W ostatnim filmie nagranym wewnątrz Shoppers, klient pyta farmaceutę o skutki uboczne szczepionki Covid, jednak farmaceuta nie mówi klientowi, że w zeszłym tygodniu na miejscu zmarła kobieta, a skonfrontowany z informacją wyraża, że "nie komentują tego".

twitter.com/heart4truth/status/1571176990694313984
W środę w tym Saskatoon Shoppers Drug Mart kobieta padła martwa po swoim dopalaczu. Mój przyjaciel był tego świadkiem. Dwa dni później odmawiają bycia uczciwym wobec ludzi o potencjalnych szkodach. Proszę podziel się, to może uratować komuś życie.

Infowars skontaktował się z lokalizacją Shoppers Drug Mart, o której mowa, jednak dwóch różnych pracowników powiedziało, że nie może komentować sprawy, a drugi pracownik szybko odłożył słuchawkę po interakcji. W oświadczeniu dla Infowars, Loblaw Companies, spółka macierzysta Shoppers, wyraziła, że "bardzo chciałaby zapewnić, że istnieją dokładne informacje, jednak nie jesteśmy w stanie podać żadnych informacji ze względu na prywatność" i skierowała nas do Saskatchewan Health Authority i Ministerstwa Zdrowia w celu uzyskania dalszych komentarzy.

W odpowiedzi na naszą prośbę o komentarz, Urząd Zdrowia Saskatchewan powiedział nam, że jeśli pacjent doświadczy niepożądanej reakcji na szczepionkę, "personel zajmujący się szczepieniami i lekarze mają prawny obowiązek zgłoszenia tego zdarzenia do medycznego urzędnika zdrowia" i skierował nas na stronę internetową prowincji "Adverse Event Reporting Following Immunization (AEFI)".

"Na dzień 11 września nie zgłoszono żadnych zgonów z powodu szczepień ochronnych w Saskatchewan", powiedziało Ministerstwo Zdrowia Saskatchewan w swoim komunikacie. "Saskatchewan Coroner's Service zbadał tę sprawę i ustalił, że osoba zmarła z przyczyn naturalnych". "W przypadku reakcji na jakąkolwiek szczepionkę, mieszkańcom zaleca się rozmowę z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej lub zadzwonienie pod numer 9-1-1 w razie nagłego wypadku" - podało ministerstwo w oświadczeniu.

Pani Foster nie odpowiedziała natychmiast na prośbę Infowars o komentarz do czasu prasy. Na portalu GoFundMe szukającym datków na pomoc w organizacji pogrzebu Pearce'a zebrano do tej pory 700 dolarów. Infowars/Mujer muere dentro de una farmacia después de un refuerzo de covid-19: ‘cayó muerta antes de caer al suelo’

Ludzie masowo umierają , "szczepionka" ma zabijać po czasie ...

Marlena - W Europie w 2022 roku niemal wszędzie są nadmiarowe zgony nawet w lipcu, sierpniu kiedy nikt się w zasadzie nie szczepił (ile osób bierze czwartą dawkę ? góra 10%) więc prawda jest taka, że nawet po dwóch dawkach po paru ładnych miesiącach, roku szczypawka może doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia a nawet śmierci. Co chwilę ktoś młody umiera we śnie czy ćwicząc, najgorsze jest to że ciężko określić czy stary człowiek zmarł przez szczypawkę czy dlatego że był stary, ale u młodych to oczywiste że więcej umiera nagle z bliżej nieznanych przyczyn (czyli zatory, zawały, urazy, braki w przepływie krwi wywołane przez szczypawki)

Adrian - Pandemia Nagłych Zgonów zdrowy sportowiec 41 latek Wojciech Kempa „zmarł nagle z przyczyn naturalnych” czy był chroniony przez szczepionkę covid? Nie żyje znany działacz sportowy. Kilka dni temu jeszcze grał w lidze

Ewa - W sierpniu na wakacjach zmarł mąż mojej koleżanki. Po prostu rano się nie obudził. Kilka miesięcy temu wzięli ślub, był zdrowy i młody, miał około 30 lat. Na nic nie chorował, jeszcze dzień wcześniej wrzucali uśmiechnięte fotki z wakacji. Gdybym nie widziała jej wpisów na FB na własne oczy, to bym nie wierzyła, że to się naprawdę dzieje! Ludzie piszący o śmierciach po tum nie kłamią!



więcej - takniewiele.pl

Oficjalne dane dotyczące śmiertelności w Europie pokazują, że nastąpił oszałamiający 691% wzrost liczby nadmiernych zgonów wśród dzieci od czasu, gdy Europejska Agencja Leków przedłużyła w maju pozwolenie na awaryjne stosowanie szczepionki Covid-19 firmy Pfizer u dzieci w wieku od 12 do 15 lat - Los niños están siendo asesinados: aumento de 8 veces en el exceso de muertes entre los niños en Europa desde el lanzamiento de la ‘vacuna’ COVID


Nagłe zgony w wyniku szczepień są teraz powszechne
Cała nadmierna śmiertelność spowodowana szczepieniami, przynajmniej 10 000 osób umiera dziennie z …
anetmachnio1979
Sługa Boży. Mieszkam w bloku cały blok zaszprtcowany tylko my z mężem nie, słyszę w nocy bardzo brzydki ,wyrywajacy płuca kaszel z każdej strony nawet z góry. Ludzie bardzo ciężko choruja ,zmienili się w wyglądzie to straszne co się z nimi stało ! 😪Nie moge przeżyć że tak ich oszukali ,zabrakło Boga w narodzie i diabeł ich oszukał.
bogda zuzanna straszynska
Ludzie jednoczmy sie lekarze wspolpracujcie z nami potrzebujemy choćby zwolnienia lekarskiego na ten czas trzeba by zorganizować krucjaty różańcowe w każdym mieście a my nic nierobmy żadnego różańca przed Msza niema nawet w kosciele
sługa Boży
Ludobójstwo szprycowe to wierzchołek lodowej góry. Już mamy jesień - zobaczycie jak zaszprycowani będą padać...
Anieobecny
Aplikacja wirusa GLE...
Jarujestem
Elkam - znowu powtarzasz propagandowe bzdury🤭
Mam cały arsenał leków na covid i dzięki nim żyje 💪
A ci co się 💉💉💉 już dawno wąchają kwiatki od spodu, a ci co jeszcze przeżyli żyją w strachu, że po 4 dawce 💉💉💉💉 przyjdzie ich kolej.
Elkam -
Jarujestem Czeczko - renegacie zdrajcom się nie wierzy .
ps.
od*** się od Elkam
King ArKo
Elkam to jest tak zwany RoboSlave demonicznego systemu, nie miał rozumu wiec, postanowił zmienić sobie DNA i zostać zmodyfikowany.
Mark Nemo
Elkam, dobry człowieku, weź Pinokia i Kaczorka za rączkę, Arona i Tommiego... no i hajda do Kijowa. Nie wracajcie.
A dzień waszego wyjazdu będą czcić następne pokolenia Polaków.
Elkam -
Wypad od Elkam patole umysłowe . Chamstwo kacapskie !
Mark Nemo
Czym różni się "kacapski cham" od banderowskiego rezuna ? Nie tylko tym, że drugiemu kulturowo słoma z butów wystaje, ale tym, że ten pierwszy za polskimi interesami stoi.
megur shares this
4
Edward7
Śmierć mężczyzny w Nowej Zelandii spowodowaną zapaleniem serca po podaniu szczepionki Covid
LifeSiteWiadomości
Śmierć mężczyzny z Nowej Zelandii była wynikiem przyjęcia szczepionki COVID-19, poinformował koroner.
Rory Nairn zmarł w listopadzie, zaledwie 12 dni po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Pfizer. Po strzale doświadczyła kołatania serca, które początkowo odrzucono jako stres związany …More
Śmierć mężczyzny w Nowej Zelandii spowodowaną zapaleniem serca po podaniu szczepionki Covid

LifeSiteWiadomości
Śmierć mężczyzny z Nowej Zelandii była wynikiem przyjęcia szczepionki COVID-19, poinformował koroner.
Rory Nairn zmarł w listopadzie, zaledwie 12 dni po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Pfizer. Po strzale doświadczyła kołatania serca, które początkowo odrzucono jako stres związany z nadchodzącym ślubem i remontem domu.
26-letni hydraulik zasłabł i zmarł tuż po decyzji o udaniu się do szpitala po pomoc.
„Biorąc pod uwagę publiczne zainteresowanie tym, czy śmierć Rory'ego była związana ze szczepionką COVID-19, którą otrzymał 5 listopada 2021 r., Uważam, że ważne jest, aby jak najszybciej opublikować moje ustalenia dotyczące przyczyny śmierci Rory'ego. . Koroner Sue Johnson powiedział Man died of heart condition caused by Covid vaccine: coroner
Śledztwo zostało przeprowadzone w sierpniu i wrześniu. Dochodzenie wykazało, że zapalenie serca Nairna było ostrym zapaleniem mięśnia sercowego , możliwym efektem ubocznym szczepionki Pfizer, na który Nairn ani jego narzeczona nie zwracali uwagi.
Według Radio New Zealand (RNZ), osobom, które podawały szczepionkę Nairn, nie powiedziano, aby ujawnili informacje o rzadkiej chorobie, która może wystąpić po wstrzyknięciu. Ministerstwo Zdrowia tego kraju wydało wcześniej oświadczenie informujące lekarzy, aby byli świadomi wszelkich objawów zapalenia mięśnia sercowego, w szczególności w odniesieniu do szczepionki Pfizer.
Właścicielka apteki, w której Nairn otrzymała zastrzyk, „przyznała, że przeoczyła ostrzeżenie z sierpnia” i powiedziała, że „zmieniłaby swoją praktykę, aby ostrzec pacjentów o ryzyku, gdyby była tego świadoma”.
Protokół dotyczący zagrożenia życia został zmieniony, gdy tylko apteka otrzymała wiadomość o śmierci Nairna.
New Zealand Herald poinformował Man died of heart condition caused by Covid vaccine: coroner że patolog wyjaśnił podczas dochodzenia, że wszystkie inne możliwe przyczyny ostrego zapalenia mięśnia sercowego, z wyjątkiem szczepień, zostały wyeliminowane.
Johnson będzie nadal badał „czy można było zapobiec śmierci Nairna” i ustalił, czy „uczyni jakieś zalecenia”.
Od początku pandemii badania wielokrotnie wykazały zwiększone ryzyko zapalenia serca u pacjentów po otrzymaniu zastrzyków.
Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zwołało nadzwyczajne spotkanie w czerwcu 2021 r. w celu rozważenia skutków ubocznych szczepionek związanych z sercem. CDC stwierdziło, że wydaje się, że istnieje związek między tymi efektami a szczepionkami, w szczególności Pfizer i Moderna.
W styczniu 2022 r. brytyjscy naukowcy opublikowali badanie , które wykazało wyższe ryzyko śmiertelnego zapalenia serca u młodych mężczyzn ze szczepionek mRNA COVID-19 niż ryzyko związane z zarażeniem się samym wirusem.
Niedawno badania autopsyjne silnie potwierdziły możliwość, że wstrzyknięcia mRNA powodują zapalenie mięśnia sercowego, prowadzące do zgonu w każdym z badanych przypadków.
El forense verifica la muerte de un hombre de Nueva Zelanda causada por la inflamación del corazón por la vacuna contra el Covid
Edward7
Największe jak dotąd badanie dotyczące zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego łączy je bezpośrednio ze szczepionkami przeciw COVID
W największym do tej pory badaniu dotyczącym zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego związanego ze szczepieniem COVID-19 naukowcy odkryli, że 100 osób w Anglii zmarło z powodu zapalenia mięśnia sercowego wkrótce po otrzymaniu szczepionki.
Badanie, opublikowane …More
Największe jak dotąd badanie dotyczące zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego łączy je bezpośrednio ze szczepionkami przeciw COVID

W największym do tej pory badaniu dotyczącym zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego związanego ze szczepieniem COVID-19 naukowcy odkryli, że 100 osób w Anglii zmarło z powodu zapalenia mięśnia sercowego wkrótce po otrzymaniu szczepionki.

Badanie, opublikowane 22 sierpnia w czasopiśmie American Heart Association Circulation , wykazało, że ponad połowa (51) zgonów nastąpiła między 1 a 28 dniem po otrzymaniu dawki szczepionki AstraZeneca i prawie połowa (49) zgonów wystąpiło w ciągu 1 do 28 dni po podaniu szczepionki Pfizer-BioNTech.

Wcześniejsze badania podkreślały ryzyko śmiertelnego zapalenia mięśnia sercowego związane z technologią mRNA stosowaną w czterech szczepionkach dopuszczonych do obrotu w Hiszpanii: Pfizer, Moderna, Janssen i Astrazeneca. Badanie to wykazało, że technologia zastosowana w szczepionce AstraZeneca również wiąże się z podobnym ryzykiem.

Technologia zastosowana w szczepionkach zawierających wektory wirusowe firmy AstraZeneca i Janssen powoduje, że komórki wytwarzają białko kolce, ale w inny sposób niż wstrzykiwanie mRNA.

Technologia wykorzystuje znany wirus, adenowirus, który jest częstą przyczyną infekcji dróg oddechowych. DNA w adenowirusie jest zmodyfikowane tak, że gdy dostanie się do komórki gospodarza, powoduje, że własna maszyneria komórki wytwarza białko kolce.

Adenowirus jest również modyfikowany tak, że nie może się replikować, dlatego nazywa się go rekombinowaną szczepionką z wektorem adenowirusowym z defektem replikacji.

Badania

Zespół 14 badaczy, kierowany przez Martinę Patone, naukowca danych i statystyka medycznego z Uniwersytetu Oksfordzkiego, przeanalizował dane od osób powyżej 13 roku życia, które zostały zaszczepione przeciwko COVID-19 w Anglii w okresie od 1 grudnia 2020 r. do 15 grudnia. 2021.

Autorzy ocenili związek między szczepieniem a zapaleniem mięśnia sercowego dla różnych grup wiekowych i płciowych, śledząc przyjęcia do szpitala i zgony z powodu zapalenia mięśnia sercowego według wieku i płci, a także w odniesieniu do liczby dawek szczepionki otrzymanej przez daną osobę.

W Anglii trzy szczepionki przeciwko COVID-19 podawane ludziom w tym czasie to szczepionki Pfizer, Moderna i AstraZeneca.

Około 20 milionów ludzi otrzymało szczepionkę AstraZeneca, 20 milionów otrzymało szczepionkę Pfizer, a nieco ponad 1 milion otrzymało szczepionkę Moderna.

Autorzy twierdzą, że w okresie badania 345 pacjentów zostało przyjętych do szpitala z powodu zapalenia mięśnia sercowego między 1 a 28 dniem po otrzymaniu szczepionki COVID-19.

Wśród osób przyjętych do szpitala z powodu zapalenia mięśnia sercowego, które niedawno otrzymały szczepionkę AstraZeneca, naukowcy policzyli 40 zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego między 1 a 28 dniem po pierwszej dawce i 11 zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego między 1 a 28 dniem po podaniu drugiej dawki.

W przypadku osób, które otrzymały szczepionkę Pfizer, 22 osoby zmarły na zapalenie mięśnia sercowego w ciągu 1 do 28 dni od otrzymania pierwszej dawki, 14 zmarło na zapalenie mięśnia sercowego w ciągu 1 do 28 dni od otrzymania drugiej dawki, a 13 zmarło na zapalenie mięśnia sercowego w tym samym okresie po otrzymaniu szczepionki. trzecia dawka....American Heart Association
El mayor estudio hasta la fecha sobre fallecimientos por miocarditis los vincula directamente con las vacunas COVID - mpr21
Sławek Nowa
Ponieważ kolega Elkam mnie zablokował i nie mogę mu odpisać więc odpowiem mu tutaj.
Elkam , masz rację i jej nie masz . Na tym forum jesteś znany jako wielki propagator szczepionek na covida .
Oczywiście nikt nie dyskutuje z tym że covid to ściema , on jest i zbiera żniwo . Mam osobisty przykład z moim nieszczepionym przyjacielem, który nie przeżył covida , zmarł .
Ale miliony innych nieszczepionych …More
Ponieważ kolega Elkam mnie zablokował i nie mogę mu odpisać więc odpowiem mu tutaj.
Elkam , masz rację i jej nie masz . Na tym forum jesteś znany jako wielki propagator szczepionek na covida .
Oczywiście nikt nie dyskutuje z tym że covid to ściema , on jest i zbiera żniwo . Mam osobisty przykład z moim nieszczepionym przyjacielem, który nie przeżył covida , zmarł .
Ale miliony innych nieszczepionych ludzi w naszej Polsce przechorowały covida i nadal żyją . Ty Elkam zapewne przyjąłeś już czerty dawki Pfizerka i zastanów się na d jednym rzeczą .
Elkam , powiedzmy kupiłeś sobie nową brykę , Audi prosto z salonu za 400 tyś zł . Jakiś mechanior ci zaproponuje pewien myk, po co masz wlewać do tego Audi rekomendowany olej za 800 zł jak on ci wleje niesprawdzone gówno za 60 zł bo możesz sporo zaoszczędzić . Pójdziesz na to ???? Z całą pewnością się nie zgodzisz. To teraz wytłumacz mi dlaczego dałeś sobie wcisnąć takie niesprawdzone gówno jak ta szczepionka ?
Przecież zdrowie jest tu ważniejsze niż przykładowe to Audi . Badania kliniczne szczepionki Pfizera na covid kończą się w 2023 r i do tej pory zostały wprowadzone warunkowo.
powiem ci tak, bo z tego co widzę to z ciebie straszny obrońca wiary , ale będziesz miał na sumieniu tych ludzi którzy ciebie posłuchali i się poszczepili tym gównem i będą umierać od powikłań .
Sławek Nowa
"Nie jesteś też "obrońcą wiary" bo wbrew Kościołowi roznosiłeś zarazę" Chłopie , a kto ci powiedział że szczepieni nie chorują i tym samym nie roznoszą zarazy bo w moim katolickim kościele tego nie słyszałem. Mieszkam w dużym mieście i nie słyszałem aby któryś z kapłanów kk w miejscu gdzie mieszkam mówił że szczepieni nie roznoszą zarazy . Brrrrrrr , co ty za poziom wiedzy reprezentujesz. Ps …More
"Nie jesteś też "obrońcą wiary" bo wbrew Kościołowi roznosiłeś zarazę" Chłopie , a kto ci powiedział że szczepieni nie chorują i tym samym nie roznoszą zarazy bo w moim katolickim kościele tego nie słyszałem. Mieszkam w dużym mieście i nie słyszałem aby któryś z kapłanów kk w miejscu gdzie mieszkam mówił że szczepieni nie roznoszą zarazy . Brrrrrrr , co ty za poziom wiedzy reprezentujesz. Ps. Tylko proszę nie obrzuć mnie wyzwiskami, bo ja jak wiesz nigdy w naszej co prawda krótkiej konwersacji ( zanim mnie zablokowałeś) tego nie zrobiłem. Pozdrawiam Ciebie i życzę ci Bożego Błogosławieństwa .
Elkam -
A słyszeliście o takich co nie słuchali "Szumowiny" i sobie Amantadynę na "fałszywą pandemię" aplikowali. A gdy już się dusili to RATUNKU ! DUSZĘ SIĘ ! RESPIRATOR!...............za póżno ! Respirator nie pomoże gdy płuca w rozsypce . Finał Grabarz !