Clicks513
coliber
3
grafix
Antifa to nie jest pospolite ruszenie motywowane politycznymi emocjami, a dobrze zorganizowana i niezwykle groźna organizacja, mająca własny wywiad i kontrwywiad, logistykę, źródła dochodów, prowokatorów czy nawet ekspertów od PRu.
jac505
To jest wynik głoszenia misiowo-pluszowych kazań pod potrzeby tacy. Jeżeli sól straci smak nada się na podeptanie i tak młodzi ludzie robią. Nie wierzą w to co głoszą kapłani i nie dziwię się im, bo wyszkolony ksiądz po seminarium, gdzie otrzymał wiele potężnych świadectw na istnienie Boga, chyba nie ma już wątpliwości, że Bóg istnieje. Młody człowiek MA i to bardzo wiele ! Ja też przez to …More
To jest wynik głoszenia misiowo-pluszowych kazań pod potrzeby tacy. Jeżeli sól straci smak nada się na podeptanie i tak młodzi ludzie robią. Nie wierzą w to co głoszą kapłani i nie dziwię się im, bo wyszkolony ksiądz po seminarium, gdzie otrzymał wiele potężnych świadectw na istnienie Boga, chyba nie ma już wątpliwości, że Bóg istnieje. Młody człowiek MA i to bardzo wiele ! Ja też przez to przechodziłem i dopiero objawienia tzw. prywatne sprawiły, że uwierzyłem ! Panie Jezu przyjdź !
JezusMaryja1
Smutne to, co sie dzieje, ale nie dzieje sie to takze bez winy Pasterzy Kosciola: apostazja Rzymu: kult homo oraz elementy poganskie, silne powiazania papieza i wielu kardynalow oraz biskupow z masoneria /sekta szatana/, zniszczenie liturgii swietej i kosciolow /od soboru watykanskiego II/ , odejscie Radia Maryja/Naszego Dziennika/ TW Trwam od pierwotnej lini wiernosci Chrystusowi i Matce …More
Smutne to, co sie dzieje, ale nie dzieje sie to takze bez winy Pasterzy Kosciola: apostazja Rzymu: kult homo oraz elementy poganskie, silne powiazania papieza i wielu kardynalow oraz biskupow z masoneria /sekta szatana/, zniszczenie liturgii swietej i kosciolow /od soboru watykanskiego II/ , odejscie Radia Maryja/Naszego Dziennika/ TW Trwam od pierwotnej lini wiernosci Chrystusowi i Matce Najswietszej a promowanie protestantyzmu i sekt wewnatrzkoscielnych, wspolpraca z wrogami Kosciola swietego /przykladowo bp B. Ferno, marionetka Franciszka na synodzie o Rodzinie, syjonistyczne zydostwo, Macierewicz, Kaczynscy-masoni/, udzial w masonskich nagonkach na Bialorus... to tylko niektore przyklady...i przyczynek do naszego DZISIAJ !!!