PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Kierownik działu badań firmy Pfizer: Szczepionka Covid to sterylizacja kobiet
WEZWANIE DO POMOCY:
Dr Wodarg i dr Yeadon proszą jak największą liczbę obywateli UE o podpisanie petycji poprzez wysłanie przygotowanego tutaj e-maila do EMA .
PODPISZ PETYCJĘ O ZAKOŃCZENIE PLANDEMII !
jac505
Sprytny Bill Gates pozazdrościł firmom produkującym programy antywirusowe i zwęszył świetny interes na zastosowaniu czegoś podobnego u ludzi. Kto wie, może sponsorował produkcję wirusów ? Teraz zbierze setki miliardów na programie antywirusowym dla ludzi. Panie Jezu przyjdź !
Ksenia
UWAGA! wszystkim polecam do obejrzenia urywek z amerykanskiego serialu ,,DeadZone".
Ksenia
Film serial rok 2003
Ksenia
tylko 3 min 26 sek,
marta1012
Ciekawe że żadne państwo się nie wyłamie z tego zaklętego kręgu. Wszystko pacynki, marionetki, sataniści. Czym oni są przekupieni. Czy szatan opanował wszystkie rządy świata?
Weronika....S
Tak, opanował. To co się dzieje, całkowicie tego dowodzi. Wszystkie rządy świata podlegają masońskiej sekcie o zasięgu światowy. Sekta ta dysponuje niewyobrażalnie dużymi zasobami finansowymi, które przeznacza na zlikwidowanie dotychczasowego ładu społeczno- religijnego.
Jarujestem
Białoruś się wyłamała😊
jac505
Teraz jest to szczepionka jako paszport do wolności. Potem będzie towarzyszący jej znak bestii z 3-ma 6-kami. A nasi kapłani (większość) uważa to za brednie, bzdury i głupoty. A ja myślałem, że mamy więcej mądrych kapłanów. Panie Jezu przyjdź !
Jarujestem
A ja myślę, że wprost nie będziemy mieć napisanych trzech 6, tylko będzie to jakiś symbol np jak na napoju monster, albo być może kod qr
EdwardJarek
Jarujestem - sprawdz Patent : WO2020060606 i co oznacza skrot Covid19 ?- jak uwazasz , kto ma patent na covida i nanoczipa (artificial inteligence - sztuczna inteligencja ) ? - pytania retoryczne