Clicks1.6K
Edward7
9

Domy opieki doświadczają „wybuchu epidemii” natychmiast po „szczepieniu” covid

Ethan Huff
Mieszkańcy domów opieki, w których szeroko podawano „szczepionki” Covid-19, nagle zarażają się "chińskim wirusem" , o czym media głównego nurtu, już nie wspominają , ale mówią , używając słów „wybuch epidemii”. Mimo że każdy mieszkaniec i pracownik, w wielu przypadkach, został już "zadźgany", nowe „przypadki” "grypy z Wuhan" podobno pojawiają się jak pożar w całym kraju. To spowodowało, że wiele "Oddziałów Covidian", którzy wierzyli, że zastrzyki uratują nas wszystkich przed plagą chińskich zarazków, podrapało się w głowę z zakłopotaniem.
Jeśli wierzyć rządowi, szczepionki powinno już „wyleczyć” wszystkich i doprowadzić do „nowej normalności”. Zamiast tego w wielu ośrodkach opieki nad osobami starszymi, w których igły na wirusa chińskiego zostały już wbite w każde ramię, jest teraz więcej chorób niż kiedykolwiek wcześniej. Media głównego nurtu, oczywiście, już próbują obwiniać „nieszczepionych” za te epidemie, mimo że każda osoba chorująca na chińską chorobę i ją rozprzestrzeniająca była już zaszczepiona. To musi być dziwaczna „nowa logika”, która idzie w parze z „nową normalnością”.

Według oficjalnych danych, 472 zgony w domach opieki, które miały miejsce w pierwszych dwóch tygodniach maja, przypisuje się „covid”. Jest to spadek z 10 675 zgonów „covid” w tej samej populacji w ciągu pierwszych dwóch tygodni stycznia. Instytucja medyczna stara się wymyślić jakąś narrację dla tej „anomalii”, odmawiając uznania faktu, że szczepionki – a dokładniej, zawarte w nich białka kolcowe – są tym, co rozprzestrzenia tę nową fala "chińskiej choroby" .

CDC obwinia nieszczepionych za urazy i zgony wywołane szczepionką
Zgodnie z oczekiwaniami, rząd stara się udowodnić, że nieszczepione osoby są w jakiś sposób odpowiedzialne za wszystkie choroby i śmierć szerzące się wśród zaszczepionych. Jak na ironię, to twierdzenie, jeśli jest prawdziwe, tylko dowodzi, że szczepionki nie działają zgodnie z twierdzeniem. Gdyby tak było, zaszczepieni ludzie nie zarażaliby się od nieszczepionych, ponieważ byliby już na niego odporni. Zastanawiamy się też: dlaczego osoby nieszczepione nie chorują?

Associated Press (AP) cytuje twierdzenie z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), co sugeruje nieszczepieni goście w domach opieki rozprzestrzeniają chorobę, na zaszczepionych pracowników i mieszkańców w podeszłym wieku. Jak to w ogóle ma sens? Dlaczego ci niezaszczepieni goście również nie byliby chorzy? I dlaczego tylko zaszczepione osoby chorują na "chińskiego wirusa"? Na te i inne pytania nigdy nawet nie próbują odpowiedzieć fałszywe media.

W każdym razie można spodziewać się coraz większej liczby artykułów z kłamliwych mediów, które twierdzą, że osoby nieszczepione w magiczny sposób przenoszą chorobę na zaszczepionych. Ci, którzy prowadzą ten cały program, najwyraźniej myślą, że masy są na tyle głupie, by uwierzyć w takie pseudonaukowe flaki. Zauważ też, że zawsze wykorzystują osoby starsze, młode i inne wrażliwe grupy jako emocjonalną, "szarpiącą serce" przynętę, która ma pchnąć kolejny etap faszyzmu medycznego. W tym przypadku chcą, abyśmy wszyscy współczuli starszym ludziom umierającym z powodu „zarażenia”, i że wszyscy już spiesząsię, aby otrzymać zastrzyk, i znowu, i znowu, i znowu, i jeszcze raz, aż media powiedzą nam, że „odporność stada” została osiągnięta.

„Lepiej byłoby zapisać się do celi śmierci, niż wziąć cios” – napisał komentator w Natural News . „Dorastałbyś do dojrzałej starości, przechodząc przez wszystkie apelacje, w porównaniu z tym szybkim wyrokiem śmierci”. naturalnews.com/index.html

Francja, Dr Delépine - dokładnie analizuje trendy przed i po szczepieniu w 14 krajach w głównych regionach świata.

Najnowsze oficjalne dane dotyczące Unii Europejskiej, rzadko uznawane przez media głównego nurtu, wskazują, co następuje: Od końca grudnia 2020 do 22 maja 2021:

12 184 zgonów i 1 196 190 obrażeń po wstrzyknięciu czterech eksperymentalnych zastrzyków COVID-19 (Moderna, Pfizer-BionTech; AstraZeneca i Johnson & Johnson's Janssen). Poważne obrażenia są rzędu 604 744 (tj. ponad 50% wszystkich obrażeń)

Szczepionka genowa obróbce firmę Pfizer BioNTech mRNA spowodowało największej liczby zgonów: Liczba reakcji dla jej mRNA, szczepionka Tozinameran: 5,961 śmierć s i 452,779 urazów 22/05/2021

Podczas gdy Pfizer ma największą liczbę zgonów i obrażeń, Komisja Europejska w dużej mierze obarczyła winą AstraZeneka.
Jak na ironię, firma Pfizer nie tylko była przestępcą kryminalnym w amerykańskim Departamencie Sprawiedliwości za „nieuczciwy marketing”, ale Komisja Europejska wybrała firmę Pfizer BioNTech jako swojego „Niezawodnego partnera” do produkcji 1,8 miliarda dawek w ciągu najbliższych 3-4 lat , w umowie, która jest obecnie negocjowana. Michel Chossudovsky, Global Research, 27 maja 2021 r;

Dwa miesiące temu próbowaliśmy ostrzec ludzi przed paradoksalnymi wynikami szczepionek Covid19, publikując krzywe śmiertelności przed i po szczepieniu dla Izraela i Wielkiej Brytanii [1], które już wykazały, że po tych szczepieniach nastąpił „znaczny wzrost liczby zgonów , ta śmiertelność trwająca od 6 do 8 tygodni po rozpoczęciu szczepienia. [2] Od tego czasu kampanie szczepień rozprzestrzeniły się na cały świat, nawet do krajów, w których "covid" nie był obecny. I wszędzie towarzyszył im dramatyczny wzrost liczby nowych infekcji i śmiertelności przez kilka tygodni lub miesięcy . [3]

Ile zgonów i ciężkich wypadków zajmie kierownictwu, WHO, agencjom zdrowia FDA, EMA, między innymi, aby przyjrzeć się sprawdzonym wynikom tych eksperymentalnych pseudoszczepień w prawdziwym świecie i wyciągnąć z nich konsekwencje ?

Przypomnienie sprawdzonych faktów opublikowanych przez WHO
Poniżej przedstawiamy krzywe epidemiczne najbardziej zaszczepionych krajów opublikowane przez WHO (z naszymi komentarzami na czerwono).

AZJA
W Nepalu, kraju liczącym 28 milionów mieszkańców
Kampania szczepień, przy użyciu szczepionki chińskiej i indyjskiej Astra Zeneca, rozpoczęła się pod koniec stycznia 2021 r. Do tej pory, po dziesięciu miesiącach epidemii, w kraju odnotowano 270 092 potwierdzonych przypadków, a w 2017 r. zgony i średnia dzienna nowych przypadków. wyniosła 350.
Cztery miesiące po rozpoczęciu szczepień epidemia eksplodowała ze średnią 8000 nowych przypadków dziennie. Na dzień 22 maja Nepal miał 497 052 (+ 90%) potwierdzonych przypadków i 6024 zgonów (+ 200%).

W Tajlandii, kraju liczącym 70 milionów mieszkańców
Kampania szczepień chińską szczepionką rozpoczęła się w pierwszym tygodniu marca. Jak dotąd, od początku epidemii, w kraju odnotowano jedynie 25 000 zarażonych i 83 zgony przypisane do Covid19.

Od początku szczepienia, w ciągu 2 miesięcy, liczba zarażonych wzrosła o 5 (123 066 w dniu 22/5), a zgonów o 9 (735 w dniu 22/5).

W Kambodży, kraju liczącym 27 milionów mieszkańców

W Mongolii, kraju liczącym 3,3 mln mieszkańców

Ameryka Południowa
W Kolumbii, kraju 50 milionów mieszkańców
W kraju epidemia zaczęła gwałtownie spadać, aż do rozpoczęcia kampanii szczepień 18 lutego 2021 r.
Od tego czasu liczba codziennych infekcji wzrosła czterokrotnie, a dzienna śmiertelność wzrosła o 3

Chile, kraj 18 milionów mieszkańców
Szczepienia rozpoczęły się 24 grudnia, a łącznie prawie 17,1 miliona dawek szczepionki podano mniej niż 20 milionom ludzi. Ale pomimo najwyższego wskaźnika szczepień w Ameryce Południowej i surowych warunków epidemicznych, liczba codziennych infekcji i liczba zgonów pozostaje prawie trzykrotnie większa niż przed rozpoczęciem kampanii szczepień…

W Brazylii, kraju liczącym 217 milionów mieszkańców
Szczepienia rozpoczęły się 18 stycznia, gdy tygodniowa śmiertelność ustabilizowała się na poziomie około 7 000

Bliski Wschód
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, kraju liczącym 10,5 mln mieszkańców

W Kuwejcie, kraju liczącym 4,2 mln mieszkańców

EUROPA
Na Węgrzech, kraju liczącym 9,8 mln mieszkańców
Po kampanii szczepień, która rozpoczęła się pod koniec lutego, nastąpił gwałtowny wzrost cotygodniowych zakażeń, które wzrosły z 25 576 w dniu 25 lutego do 62 265 miesiąc później, po czym stopniowo spadły do poziomu sprzed szczepienia.

W ciągu dwóch i pół miesiąca Węgry podwoiły liczbę zarażonych (400 000 do 800 000) i zgonów (z 14 000 do 29 000) osiągniętych po 11 miesiącach epidemii

W Rumunii, kraju liczącym 20 milionów mieszkańców
Kampania szczepień rozpoczęła się pod koniec grudnia, w czasie, gdy epidemia słabła, a według oficjalnych danych z 4 maja 21 Bukareszt ma najwyższy wskaźnik szczepień w kraju, zaszczepionych 31,2% kwalifikującej się populacji . Ale wkrótce po rozpoczęciu szczepień wzrosła liczba codziennych infekcji i śmiertelność.
Przed szczepieniem po dziesięciu miesiącach epidemii w Rumunii było 618 000 zarażonych i 15 000 zmarłych. Po pięciu miesiącach szczepienia liczy te są dwa razy większe.

Monako, kraj 38 000 mieszkańców
miał tylko 3 zgony przed szczepieniem i 32 po szczepieniu

Gibraltar, 34 000 mieszkańców
: po szczepieniu całej populacji nastąpił 800% wzrost śmiertelności z 10 do 94)

Co można wywnioskować z tych oficjalnych danych. Hipotezy [4]
Zwolennicy szczepień twierdzą, że szczepienia w Izraelu i Wielkiej Brytanii odniosły sukces, ponieważ obecne codzienne zakażenia i śmiertelność są niskie.
Ale te pozorne sukcesy odpowiadają w rzeczywistości zniknięciu dużej części zagrożonych osób („żniwa - śmierci) osiągniętemu dzięki szczepieniom, i spontanicznemu cofnięciu się choroby (sezonu grypowego) obserwowanemu również w krajach, w których szczepienia są niewielkie.

Szczepionkowy „zbiór”
W tych dwóch krajach śmiertelność przypisywana Covid gwałtownie wzrosła przez 4 do 6 tygodni, równając się wszystkim zgonom w 2020 roku. Krzywa śmiertelności z Covid i szczepienie w Izraelu;.

„Żniwa” 1404 osób w styczniu i 949 innych w lutym, co odpowiada rocznej śmiertelności z powodu Covid bez szczepionki (rok 2020), znacznie zmniejszyło liczbę zagrożonych Izraelczyków, powodując de facto prawdopodobnie spadek pozorne ryzyko zgonu w nadchodzącym roku w tej grupie wiekowej.

Ten sam „zbiór ” zaobserwowano w Wielkiej Brytanii. Ponieważ Covid19 zagraża tylko niewielkiej części populacji (osoby starsze z chorobami współistniejącymi), zniknięcie dużej części tej populacji (tak samo jak zgony w roku 2020) w okresie okołoszczepiennym (tak samo jak zgony w roku 2020) matematycznie zmniejsza obserwowaną śmiertelność, o najmniej przejściowo.

Od czasu brytyjskiej kampanii szczepień średnia śmiertelność na milion mieszkańców w Wielkiej Brytanii (934/M) jest ponad dwukrotnie większa niż w Holandii (411/M).

Wyjaśnia to również spadek śmiertelności, jak pokazano w porównaniu między silnie zaszczepioną Wielką Brytanią a bardzo słabo zaszczepioną Holandią

Krzywe śmiertelności na milion mieszkańców mają tę samą czasowość w tych dwóch sąsiednich krajach.

Aktualne szczepienia, akcelerator epidemii i śmiertelności?
Przegląd głównych krajów, które przyjęły szerokie szczepienia, pokazuje, że w populacjach szczepionych, szczepienie działa bardziej jako przyspieszacz epidemii i śmiertelności niż jako jej zapobieganie. [5]

We wszystkich wysoko zaszczepionych krajach śmiertelność odnotowana w ciągu dwóch miesięcy po szczepieniu jest równa lub wyższa niż w całym 2020 roku.

BRAK SOLIDNYCH DANYCH EKSPERYMENTALNYCH
Testy tych szczepionek były niewystarczające, bez perspektywy czasu, ponieważ są w toku. Pierwsze wyniki są obiecane na początek 2023 roku...

MEDYCYNA NIE POWINNA BYĆ DECYZOWANA ZGODNIE Z POLITYKĄ
Polityka zdrowotna nie powinna już być narzucana lub kierowana często niedokładnymi symulacjami (a ich wyświetlanie czasami jest pod wpływem polityki, jak przyznają angielscy naukowcy), ale powinna opierać się na poszanowaniu demokracji i doświadczeniu klinicznym. lekarze terenowi, ewentualnie kierując się prostymi, niewiążącymi zaleceniami. Wszystkie dane muszą być przejrzyste, podobnie jak liczby Sentinels Network, które odzwierciedlają liczbę rzeczywistych pacjentów, konsultujących się z lekarzami w celu uzyskania objawów klinicznych. O wiele bardziej wiarygodne niż dane dotyczące wieloletnich zanieczyszczeń oparte na niewiarygodnych testach PCR.

NIEZBĘDNE MORATORIUM
Totalitaryzm, systematyczna cenzura i prześladowania oponentów oraz tłumienie podstawowych wolności w nauce, medycynie i ekonomii prowadzą jedynie do mniej lub bardziej długotrwałych katastrof, także tych, którzy za nie odpowiadają. Najwyższy czas wrócić do sprawdzonych faktów i do ich krytycznej analizy bez a priori. We wszystkich krajach po szczepieniach eksperymentalnych nastąpił wzrost skażenia i śmiertelności przypisywanych Covid19 oraz pojawienie się "mutantów".

Dr Gérard Delépine
[1] Wielka Brytania: rzeczywiste wyniki szczepienia przeciwko Covid-19 na dzień 29 marca – (ripostelaique.com)
[2] Analiza wyników szczepienia przeciwko Covid19 w Izraelu na dzień 23 lutego 2021 r. – Nouveau Monde (nouveau-monde.ca) [ ]
[3] nouveau-monde.ca/et-surgit-une-hecatombe-post-vaccinale/ [ ]
[4] Pyrrusowe zwycięstwo to zwycięstwo taktyczne, osiągnięte kosztem strat tak ciężkich dla zwycięzcy, że zmniejszają jego szanse na ostateczne zwycięstwo. [ ]
[5] F Gobert Odkąd zostaliśmy zaszczepieni (anticovid), średnia dzienna śmiertelność wzrosła w 13 krajach z 14 Agoravox agoravox.fr/…e/article/depuis-qu-on-vaccine-anticovid-la-233252 [ ]
[6] translate.goog/…n-traitement-precoce-contre-la-covid-dici-lautomne [ ]
źródło
Edward7
Vendée: wspólnota księży "zdziesiątkowana przez Covid"

W ciągu zaledwie miesiąca... zmarło siedmiu (z 20) księży mieszkających we wspólnocie w Chavagnes-en-Paillers. Tragedia dla tego zgromadzenia Synów Maryi Niepokalanej, której prawie wszyscy członkowie niedawno otrzymali jedną ze szczepionek...
famillechretienne.fr/…dee-une-communaute-de-pretres-decimee-par-le-covid
Bos016
We wszystkich krajach po szczepieniach eksperymentalnych nastąpił wzrost skażenia i śmiertelności przypisywanych Covid19 oraz pojawienie się "mutantów".
fartuszniak leszek
=>infozdrowie.com/epidemii-szczepionkowej-zrobiono-hiszpanska-grype/
Dr Jerzy Jaśkowski:
"Fałszywa hiszpańska grypa po szczepieniu ospy i tyfusu.
Od wielu lat wmawia się społeczeństwu, że w latach 1918-19 była epidemia grypy zwanej hiszpańską, która pochłonęła 20 milionów istnień ludzkich. Tymczasem raporty w tych lat i biuletyny medyczne są jednoznaczne. To wszystko były powikłania po …
More
=>infozdrowie.com/epidemii-szczepionkowej-zrobiono-hiszpanska-grype/
Dr Jerzy Jaśkowski:
"Fałszywa hiszpańska grypa po szczepieniu ospy i tyfusu.
Od wielu lat wmawia się społeczeństwu, że w latach 1918-19 była epidemia grypy zwanej hiszpańską, która pochłonęła 20 milionów istnień ludzkich. Tymczasem raporty w tych lat i biuletyny medyczne są jednoznaczne. To wszystko były powikłania po bezmyślnie stosowanych szczepieniach w wojsku.
Buro generalnego Lekarza USA Armii podaje dokładne dane. Po szczepieniu na ospę i tyfus w armii w 1917 roku wystąpił gwałtowny zrost zgonów na zapalenie płuc i zapalnie mózgu. W 1917 roku liczba zgonów wynosiła 15.54 na każde 1000 zaszczepionych z powodu tyfusu. Liczba dni zwolnień po szczepieniu przeciwko tyfusowi wynosiła 28.679, a po szczepieniu przeciwko ospie 34 814 dni. Stanowiło to 1.5 % liczebności całej armii. Armia USA w czasie I Wojny Światowej zmobilizowała 5 milionów ludzi. Łatwo obliczyć, ile tysięcy młodych ludzi chorowało i zmarło
."
---
Szczepionki dla zdrowych to doskonały interes dla monopoli farmaceutycznych, bo mogą mieć miliardy klientów, stąd ta medialna "beatyfikacja" szczepionek.
A parcie medialne tych twórców "nowego świata" jest ogromne",
Pojawiła się strona do tępienia "spiskowych teorii":
=>demagog.org.pl/…ionki-nie-wywolaly-pandemii-hiszpanki-w-1918-roku/
"Nie, szczepionki nie wywołały pandemii hiszpanki w 1918 roku"
Znaleźli się "tropiciele demagogii", a ta strona ma przywilej w wyszukiwarce w google.
---
To oczywiste że w początkowej fazie kowid był medialną epidemią, bo z pospolitej sezonowej grypy uczyniono niebezpieczną zarazę, dopiero po szczepieniach może stać się poważnym problemem zaraza ukryta w tych "szczepionkach".
Bos016
Od końca grudnia 2020 do 22 maja 2021:

12 184 zgonów i 1 196 190 obrażeń po wstrzyknięciu czterech eksperymentalnych zastrzyków COVID-19 (Moderna, Pfizer-BionTech; AstraZeneca i Johnson & Johnson's Janssen). Poważne obrażenia są rzędu 604 744 (tj. ponad 50% wszystkich obrażeń)
2 more comments from Bos016
Bos016
I dlaczego tylko zaszczepione osoby chorują na "chińskiego wirusa"? Na te i inne pytania nigdy nawet nie próbują odpowiedzieć fałszywe media.
Bos016
Zastanawiamy się też: dlaczego osoby nieszczepione nie chorują?
Elkam
Ciekawe czy bez szczepienia , covid by oszczędził DPS-y ?
. Leliwa
Mam to samo .. chorowałem w lutym 2020 , pół roku później mnie dopadło, do teraz nie odzyskałem sprawności i dobrego wzroku.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Powikłania, zgony, i choroby neurologiczne po szczepieniach covid (4.6.2021)

całość w pdf [Tu są te istotne tabele i wykresy !!]

Po rozpoczęciu szczepień na covid dzieci i nastolatków odnotowano wśród nich tysiące powikłań i zgonów poszczepiennych. W tabelach i na wykresach zamieszczonych poniżej znajdują się aktualne dane o powikłaniach i zgonach po tych szczepieniach zgłoszonych do baz VAERS …More
Powikłania, zgony, i choroby neurologiczne po szczepieniach covid (4.6.2021)

całość w pdf [Tu są te istotne tabele i wykresy !!]

Po rozpoczęciu szczepień na covid dzieci i nastolatków odnotowano wśród nich tysiące powikłań i zgonów poszczepiennych. W tabelach i na wykresach zamieszczonych poniżej znajdują się aktualne dane o powikłaniach i zgonach po tych szczepieniach zgłoszonych do baz VAERS i Vigiaccess, głównie w USA i Europie. Liczby te są bardzo niedoszacowane, bo wiadomo, iż zgłaszanych jest ok. 1% wszystkich powikłań, których może być ok. 100 razy więcej.
W Tabeli 1 umieszczono liczby powikłań po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych zgłoszonych do VAERS. Razem zgłoszono tu 294801 powikłań. Widzimy tysiące powikłań u dzieci w wieku 6-17 lat oraz dziesiątki tysięcy wśród osób w wieku 18-29 lat. Podobnie dziesiątki tysięcy powikłań zgłoszono w pozostałych grupach wiekowych, najwięcej w grupie 65-79 lat. Widzimy też dziesiątki powikłań wśród niemowląt i dzieci do 5 roku życia, ewidentnie zaszczepionych nielegalnie.
W Tabeli 2 umieszczono liczby zgłoszonych zgonów po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych. Razem do VAERS zgłoszono 5165 zgonów po tych szczepionkach. Widzimy tu dziesiątki zgonów w grupach 19-29 lat i 30-39 lat, setki w grupach 40-64 lata i tysiące w grupach 65-79 oraz 80+ lat.
Wykres 3 ilustruje rozkład zgonów po szczepieniach covid w odstępach czasowych od szczepienia. Wczesny szczyt zgonów występuje w ciągu pierwszych 3 dni po szczepieniu i drugi oddalony - w dniach 10-60 dni po szczepieniu.
Wykres 4. pokazuje rozkład powikłań po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych z uwzględnieniem płci. Generalnie wśród kobiet we wszystkich grupach wiekowych zarejestrowano znacznie więcej powikłań, niż wśród mężczyzn, natomiast mężczyźni częściej umierali po szczepieniach covid, niż kobiety (wykres 5). Podobne zjawisko obserwuje się w odniesieniu do wszystkich szczepionek – kobiety mają więcej powikłań, lecz mężczyźni częściej po nich umierają.
Wykresy 6 i 7 ilustrują systematyczny wzrost powikłań i zgonów po szczepieniach covid, zgłoszonych do europejskiej/WHO bazy Vigiaccess. Do 3.6.2021 zgłoszono prawie 1 milion powikłań i 5593 zgony po tych szczepieniach. (I to też zapewne tylko ok. 1% wszystkich prawdopodobnych przypadków). Wykres 8 pokazuje dramatyczny wzrost zaburzeń neurologicznych, które stanowią ok. 50% wszystkich powikłań po szczepieniach covid - łącznie zgłoszono 460068 takich przypadków.
Lista 9. Pokazuje sumaryczne liczby powikłań z różnych kategorii klinicznych zgłoszonych do Vigiaczess. Do 4.6.2021 zgłoszono 975559 przypadków powikłań po szczepieniach covid. Lista 10 zawiera szczegółowy spis powikłań neurologicznych zgłoszonych do Vigiaccess po szczepieniach covid (razem było ich dotąd 460068). Ogromne liczby tego typu powikłań pozwalają prognozować, że niedługo będziemy mieć potop poszczepiennych chorób neurologicznych i zgonów w krajach zachodnich. Istotnie, już pojawiają się epidemie dotąd niespotykanych chorób neurologicznych. W Kanadzie, w silnie wyszczepionej populacji prowincji New Brunswick pojawiła się nowa tajemnicza choroba neurologiczna, której etiologii lekarze i naukowcy nie rozumieją. (cbc.ca/…ew-brunswick/new-brunswick-brain-disease-1.6032413; globalnews.ca/news/7859939/nb-mystery-brain-disease-research/.)
Władze kanadyjskie ukrywają przed społeczeństwem informacje dotyczące tej choroby. Takie zachowanie sugeruje, że mogą wiedzieć, iż jest to powikłanie po szczepieniach covid, lecz nie chcą tego ujawnić. Z analogiczną sytuacją mamy do czynienia w przypadku autyzmu. Światowe instytucje medyczne wiedzą, że autyzm jest powikłaniem poszczepiennym, ale dla celów komercyjnych, politycznych i korupcyjnych nie chcą tego przyznać. W rezultacie cierpią i są spisane na straty całe pokolenia okaleczonych szczepionkami dzieci. Dziś już wiadomo, że głównym patogennym czynnikiem w powikłaniach po szczepieniach covid jest białko kolcowe koronawirusa, którego produkcja w komórkach osób zaszczepionych jest aktywowana przez wszystkie zachodnie szczepionki covid (Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson i Astra-Zeneca). Mimo to władze nadal agresywnie wmuszają ludziom te okaleczające i zabójcze szczepienia.