Edward7
Vendée: wspólnota księży "zdziesiątkowana przez Covid"

W ciągu zaledwie miesiąca... zmarło siedmiu (z 20) księży mieszkających we wspólnocie w Chavagnes-en-Paillers. Tragedia dla tego zgromadzenia Synów Maryi Niepokalanej, której prawie wszyscy członkowie niedawno otrzymali jedną ze szczepionek...
famillechretienne.fr/…dee-une-communaute-de-pretres-decimee-par-le-covidMore
Vendée: wspólnota księży "zdziesiątkowana przez Covid"

W ciągu zaledwie miesiąca... zmarło siedmiu (z 20) księży mieszkających we wspólnocie w Chavagnes-en-Paillers. Tragedia dla tego zgromadzenia Synów Maryi Niepokalanej, której prawie wszyscy członkowie niedawno otrzymali jedną ze szczepionek...
famillechretienne.fr/…dee-une-communaute-de-pretres-decimee-par-le-covid
Bos016
We wszystkich krajach po szczepieniach eksperymentalnych nastąpił wzrost skażenia i śmiertelności przypisywanych Covid19 oraz pojawienie się "mutantów".
fartuszniak leszek
=>infozdrowie.com/epidemii-szczepionkowej-zrobiono-hiszpanska-grype/
Dr Jerzy Jaśkowski:
"Fałszywa hiszpańska grypa po szczepieniu ospy i tyfusu.
Od wielu lat wmawia się społeczeństwu, że w latach 1918-19 była epidemia grypy zwanej hiszpańską, która pochłonęła 20 milionów istnień ludzkich. Tymczasem raporty w tych lat i biuletyny medyczne są jednoznaczne. To wszystko były powikłania po …
More
=>infozdrowie.com/epidemii-szczepionkowej-zrobiono-hiszpanska-grype/
Dr Jerzy Jaśkowski:
"Fałszywa hiszpańska grypa po szczepieniu ospy i tyfusu.
Od wielu lat wmawia się społeczeństwu, że w latach 1918-19 była epidemia grypy zwanej hiszpańską, która pochłonęła 20 milionów istnień ludzkich. Tymczasem raporty w tych lat i biuletyny medyczne są jednoznaczne. To wszystko były powikłania po bezmyślnie stosowanych szczepieniach w wojsku.
Buro generalnego Lekarza USA Armii podaje dokładne dane. Po szczepieniu na ospę i tyfus w armii w 1917 roku wystąpił gwałtowny zrost zgonów na zapalenie płuc i zapalnie mózgu. W 1917 roku liczba zgonów wynosiła 15.54 na każde 1000 zaszczepionych z powodu tyfusu. Liczba dni zwolnień po szczepieniu przeciwko tyfusowi wynosiła 28.679, a po szczepieniu przeciwko ospie 34 814 dni. Stanowiło to 1.5 % liczebności całej armii. Armia USA w czasie I Wojny Światowej zmobilizowała 5 milionów ludzi. Łatwo obliczyć, ile tysięcy młodych ludzi chorowało i zmarło
."
---
Szczepionki dla zdrowych to doskonały interes dla monopoli farmaceutycznych, bo mogą mieć miliardy klientów, stąd ta medialna "beatyfikacja" szczepionek.
A parcie medialne tych twórców "nowego świata" jest ogromne",
Pojawiła się strona do tępienia "spiskowych teorii":
=>demagog.org.pl/…ionki-nie-wywolaly-pandemii-hiszpanki-w-1918-roku/
"Nie, szczepionki nie wywołały pandemii hiszpanki w 1918 roku"
Znaleźli się "tropiciele demagogii", a ta strona ma przywilej w wyszukiwarce w google.
---
To oczywiste że w początkowej fazie kowid był medialną epidemią, bo z pospolitej sezonowej grypy uczyniono niebezpieczną zarazę, dopiero po szczepieniach może stać się poważnym problemem zaraza ukryta w tych "szczepionkach".
Bos016
Od końca grudnia 2020 do 22 maja 2021:

12 184 zgonów i 1 196 190 obrażeń po wstrzyknięciu czterech eksperymentalnych zastrzyków COVID-19 (Moderna, Pfizer-BionTech; AstraZeneca i Johnson & Johnson's Janssen). Poważne obrażenia są rzędu 604 744 (tj. ponad 50% wszystkich obrażeń)
2 more comments from Bos016
Bos016
I dlaczego tylko zaszczepione osoby chorują na "chińskiego wirusa"? Na te i inne pytania nigdy nawet nie próbują odpowiedzieć fałszywe media.
Bos016
Zastanawiamy się też: dlaczego osoby nieszczepione nie chorują?
Elkam
Ciekawe czy bez szczepienia , covid by oszczędził DPS-y ?
. Leliwa
Mam to samo .. chorowałem w lutym 2020 , pół roku później mnie dopadło, do teraz nie odzyskałem sprawności i dobrego wzroku.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Powikłania, zgony, i choroby neurologiczne po szczepieniach covid (4.6.2021)

całość w pdf [Tu są te istotne tabele i wykresy !!]

Po rozpoczęciu szczepień na covid dzieci i nastolatków odnotowano wśród nich tysiące powikłań i zgonów poszczepiennych. W tabelach i na wykresach zamieszczonych poniżej znajdują się aktualne dane o powikłaniach i zgonach po tych szczepieniach zgłoszonych do baz VAERS …More
Powikłania, zgony, i choroby neurologiczne po szczepieniach covid (4.6.2021)

całość w pdf [Tu są te istotne tabele i wykresy !!]

Po rozpoczęciu szczepień na covid dzieci i nastolatków odnotowano wśród nich tysiące powikłań i zgonów poszczepiennych. W tabelach i na wykresach zamieszczonych poniżej znajdują się aktualne dane o powikłaniach i zgonach po tych szczepieniach zgłoszonych do baz VAERS i Vigiaccess, głównie w USA i Europie. Liczby te są bardzo niedoszacowane, bo wiadomo, iż zgłaszanych jest ok. 1% wszystkich powikłań, których może być ok. 100 razy więcej.
W Tabeli 1 umieszczono liczby powikłań po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych zgłoszonych do VAERS. Razem zgłoszono tu 294801 powikłań. Widzimy tysiące powikłań u dzieci w wieku 6-17 lat oraz dziesiątki tysięcy wśród osób w wieku 18-29 lat. Podobnie dziesiątki tysięcy powikłań zgłoszono w pozostałych grupach wiekowych, najwięcej w grupie 65-79 lat. Widzimy też dziesiątki powikłań wśród niemowląt i dzieci do 5 roku życia, ewidentnie zaszczepionych nielegalnie.
W Tabeli 2 umieszczono liczby zgłoszonych zgonów po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych. Razem do VAERS zgłoszono 5165 zgonów po tych szczepionkach. Widzimy tu dziesiątki zgonów w grupach 19-29 lat i 30-39 lat, setki w grupach 40-64 lata i tysiące w grupach 65-79 oraz 80+ lat.
Wykres 3 ilustruje rozkład zgonów po szczepieniach covid w odstępach czasowych od szczepienia. Wczesny szczyt zgonów występuje w ciągu pierwszych 3 dni po szczepieniu i drugi oddalony - w dniach 10-60 dni po szczepieniu.
Wykres 4. pokazuje rozkład powikłań po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych z uwzględnieniem płci. Generalnie wśród kobiet we wszystkich grupach wiekowych zarejestrowano znacznie więcej powikłań, niż wśród mężczyzn, natomiast mężczyźni częściej umierali po szczepieniach covid, niż kobiety (wykres 5). Podobne zjawisko obserwuje się w odniesieniu do wszystkich szczepionek – kobiety mają więcej powikłań, lecz mężczyźni częściej po nich umierają.
Wykresy 6 i 7 ilustrują systematyczny wzrost powikłań i zgonów po szczepieniach covid, zgłoszonych do europejskiej/WHO bazy Vigiaccess. Do 3.6.2021 zgłoszono prawie 1 milion powikłań i 5593 zgony po tych szczepieniach. (I to też zapewne tylko ok. 1% wszystkich prawdopodobnych przypadków). Wykres 8 pokazuje dramatyczny wzrost zaburzeń neurologicznych, które stanowią ok. 50% wszystkich powikłań po szczepieniach covid - łącznie zgłoszono 460068 takich przypadków.
Lista 9. Pokazuje sumaryczne liczby powikłań z różnych kategorii klinicznych zgłoszonych do Vigiaczess. Do 4.6.2021 zgłoszono 975559 przypadków powikłań po szczepieniach covid. Lista 10 zawiera szczegółowy spis powikłań neurologicznych zgłoszonych do Vigiaccess po szczepieniach covid (razem było ich dotąd 460068). Ogromne liczby tego typu powikłań pozwalają prognozować, że niedługo będziemy mieć potop poszczepiennych chorób neurologicznych i zgonów w krajach zachodnich. Istotnie, już pojawiają się epidemie dotąd niespotykanych chorób neurologicznych. W Kanadzie, w silnie wyszczepionej populacji prowincji New Brunswick pojawiła się nowa tajemnicza choroba neurologiczna, której etiologii lekarze i naukowcy nie rozumieją. (cbc.ca/…ew-brunswick/new-brunswick-brain-disease-1.6032413; globalnews.ca/news/7859939/nb-mystery-brain-disease-research/.)
Władze kanadyjskie ukrywają przed społeczeństwem informacje dotyczące tej choroby. Takie zachowanie sugeruje, że mogą wiedzieć, iż jest to powikłanie po szczepieniach covid, lecz nie chcą tego ujawnić. Z analogiczną sytuacją mamy do czynienia w przypadku autyzmu. Światowe instytucje medyczne wiedzą, że autyzm jest powikłaniem poszczepiennym, ale dla celów komercyjnych, politycznych i korupcyjnych nie chcą tego przyznać. W rezultacie cierpią i są spisane na straty całe pokolenia okaleczonych szczepionkami dzieci. Dziś już wiadomo, że głównym patogennym czynnikiem w powikłaniach po szczepieniach covid jest białko kolcowe koronawirusa, którego produkcja w komórkach osób zaszczepionych jest aktywowana przez wszystkie zachodnie szczepionki covid (Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson i Astra-Zeneca). Mimo to władze nadal agresywnie wmuszają ludziom te okaleczające i zabójcze szczepienia.